Víte, co byla první věc, která zajímala Afghánce, kteří údajně utíkají před Talibánem, poté, co se ubytovali v italském hotelu?

Víte, co byla první věc, která zajímala Afghánce, kteří údajně utíkají před Talibánem, poté, co se ubytovali v italském hotelu?

Aktivističtí politici a neziskovky opět vypráví onu pohádku „o umírněných muslimech.“ Do Evropy prý nyní přilétají výhradně „umírnění“ Afghánci, žádní fanatici jako jsou Talibánci. Umírněný muslim ovšem neexistuje. Politici nám tvrdili, že ženám by prý vadila v Afghánistánu burka, přitom do Evropy přiletěly zahalené a zahalené zůstaly i později. Ostatně, vše zatím potvrzuje to, co zjistil před časem průzkum. 99% Afghánců chce právo šaría. A v Itálii to dala skupina Afghánců najevo ihned po příjezdu do hotelu. Nezajímalo je jídlo, pití či ošetření pro děti. Nezajímalo je nic, jen jedna jediná věc….

Když včera kolem 22.00 dorazili Afghánci do Bari, tak první věc, po které se 40 Afghánců shánělo v hotelu, který je bude hostit nejméně sedm dní karantény, byly koberce, aby se mohli modlit ke svému Alláhovi.

Tito islámští fanatici jsou prý na útěku před Talibánem. Je to poražená extremistická frakce, nic víc. Jejich děti budou dělat to, co dělají děti muslimů ve Francii v posledních letech.

Mezi 40 Afghánci, kteří byli převezeni z letiště do hotelu v Bari, je také těhotná žena, jde o celkem osm rodin a tři svobodné Afghánce bez rodiny. Jeden muž je ve špatném zdravotním stavu a potřebuje péči.. Ve skupině 40 Afghánců je také muž, který již žil pět let v Itálii, ale který se dozvěděl o tom, co se děje v jeho zemi, a vrátil se do Kábulu, aby do Itálie přivedl i svou ženu.

Těhotné ženy samozřejmě porodí v Evropě Evropany a tím se zlegalizuje pobyt celé rodiny. Ovšem budou i nadále žít jako Afghánci a podobně, jako je tomu v dalších evropských zemích, budou další generace ještě radikálnější.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.8]

One thought on “Víte, co byla první věc, která zajímala Afghánce, kteří údajně utíkají před Talibánem, poté, co se ubytovali v italském hotelu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.