Německo: Zelený politik organizuje vlastní lety do Kábulu

Německo: Zelený politik organizuje vlastní lety do Kábulu

Zelení jsou zcela nepokrytí vítači, navíc podporovatelé LGBTQ a zeleného údělu. V Německu si konečně začala spousta voličů uvědomovat, že Zelení (u nás jsou totéž Piráti) jsou skutečný extrém a uvědomili si, že jejich volbou by si pěkně naběhli. Strana, která ještě nedávno vedla v Německu všechny průzkumy, nyní spadla až na třetí místo. A je fakt, že k tomu došlo spíš kvůli jejich až extrémně zelené politice, než kvůli jejich vítačství. I když, vítání bez limitů tak, jak jej navrhují němečtí Zelení, už musí být přespříliš i pro mnohé občany, kterým jinak vítačská politika až tak nevadí.

Zelení politici navíc dnes a denně ukazují, že je jim kabát bližší než košile.

Humanitární pracovníci jsou stále hledáni v oblasti povodňových katastrof, úklidové práce postupují jen pomalu, ale tato katastrofa ve skutečnosti nezapadá do tématu Zelených, alespoň pro Erika Marquardta. Němci nejsou těmi, kdo by Zelené zajímal. Strana zelených se zaměřuje na Afghánistán a plánuje zorganizovat charterové lety, aby propašovala co nejvíce Afghánců do Německa.

Tuto akci lze klasifikovat jako volební kampaň Zelených, na druhé straně jako podnik, který bude generovat dary. Klaas Heufer-Umlauf chtěl také v roce 2018 vyslat do vod Středozemního moře „námořní záchrannou loď“, pro kterou bylo založeno sdružení „Civilfleet“ a Erik Marquardt byl jmenován předsedou. Byly vybrány dary ve výši 297 000 eur, ale loď nikdy nevyplula a selhání bylo pravděpodobně spíše kvůli neschopnosti.

Nyní přišel zelený politik s další iniciativou, vlastními charterovými lety do Afghánistánu.

Iniciativa vedená zeleným politikem Erikem Marquardtem chce přivést lidi z Afghánistánu do bezpečí. První evakuační let se již připravuje. Vojenští experti hovoří o vysoce rizikovém projektu.

Doslova se na nově spuštěné webové stránce  kabulluftbruecke.de píše: „Formality byly vyjasněny, nyní je to o implementaci.“ Podrobnosti o době plánovaného charterového letu nebo velikosti letadla nejsou uvedeny.

Podle webových stránek leteckého transportu by mělo být z Kábulu zachráněno co nejvíce lidí. „Vláda potřebuje podporu při záchraně, protože nám už skoro nezbyl čas.“

Sdružení má údajně seznam lidí, kteří potřebují být zachráněni a jsou v kontaktu se stovkami dalších…

Tito šílenci jsou europarlamentní kolegové Pirátů. Možná nám alespoň náznakem ukazují, co by nás čekalo, pokud by se Piráti dostali do vlády…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Zelený politik organizuje vlastní lety do Kábulu

  1. Najvyšší boss Spolkového úradu práce /zrejme fanatický slniečkar/ Detlef Scheele ešte má tú drzosť tvrdiť,že z „demografických“ dôvodov Nemecko „potrebuje“ 400 000 „pracovníkov“ ročne…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout