CIA podplatila proamerické afghánské vojáky Viagrou, aby znásilňovali chlapce

CIA podplatila proamerické afghánské vojáky Viagrou, aby znásilňovali chlapce

Už před časem jste si zde mohli přečíst (i shlédnout videa) o zrůdném afghánském zvyku, tzv. Bacha bazi, při němž jsou znásilňováni mladí chlapci, většinou ve věku od 6 do 17 let. Nyní vyšel najevo skandál, kdy se zjistilo, že CIA využívala tohoto perverzního zvyku k tomu, aby získala na stranu okupantů vojáky či policisty. Mnozí z nich tak pro USA pracovali i pro tuto „kratochvíli“.  Nyní tohoto faktu využívá Talibán.

Tálibán získal půdu v Afghánistánu odhalením znásilňování chlapců a pedofilie, která je velmi častá mezi proamerickými Afghánci. Chlapci vyslaní veliteli Talibánu nastražili pasti, aby Talibánci mohli zabít afghánské policisty.

Agentura AFP informovala o tom, kolik ochromujících útoků  na policii v jižním Afghánistánu bylo úspěšně provedeno využitím všudypřítomné praxe bacha bazi. Tito mladí špioni infiltrovali bezpečnostní síly spojené s americkou stranou a zabili několik vysoce postavených úředníků.

Znásilňování chlapců převládá po celém Afghánistánu, zejména v provincii Uruzgan, kde jsou chlapci bez vousů objekty touhy mocných policejních velitelů. Za necelé dva roky bylo provedeno nejméně šest útoků, při nichž zahynuly stovky policistů.

„Tálibán posílá chlapce – krásné chlapce, pohledné chlapce – aby pronikli kontrolními stanovišti a zabíjeli zdrogované policisty,“ potvrdil uruzganský policejní šéf. Tento policejní šéf byl však brzy odvolán za to, že mluvil pravdu. „Zjistili největší slabinu policejních složek – bacha bazi,“ řekl.

V roce 2019 byl v afghánské provincii Logar odhalen pedofilní gang podporovaný USA, který se podílel na zneužívání nejméně 546 chlapců ze šesti škol (pozn. to jsou zřejmě ty nově zřízené školy, jimiž se USA tak chlubí). Ti, kteří se pokusili promluvit, byli zavražděni. To potvrdili aktivisté, kteří poprvé objevili videa znásilňování, zveřejněná na facebookové stránce.

Tablet Mag nyní informoval o tom, jak si tito stárnoucí válečníci užívali zálibu v chlapečcích: „Skutečnost je taková, že Amerika prohrála válku v Afghánistánu před více než deseti lety, zhruba v době, kdy důstojníci CIA začali podplácet stárnoucí válečníky Viagrou. Američané věděli všechno o mladých klucích, které kmenoví vůdci drželi ve svých táborech; protože sexuální droga pomohla afghánským mužům znásilňovat více chlapců častěji, byli zavázáni americké tajné službě.“

Otec amerického vojáka zabitého v Afghánistánu popsal, jak jeho syn slyšel afghánské policisty sexuálně zneužívat chlapce, které přivedli na základnu.

Mariňákův otec Gregory Buckley líčil rozhovor se svým synem. Jeho syn mu řekl: „V noci je slyšíme křičet, ale nesmíme s tím nic dělat.“ Syn byl zastřelen na základně v roce 2012 poté, co byl vyzván svým otcem, aby to řekl svým nadřízeným. „Můj syn říkal, že mu jeho důstojníci řekli, aby se díval jinam, protože je to jejich kultura.“

Bývalý kanadský voják Tyrel Braaten řekl, že během své služební cesty v Afghánistánu v roce 2006 byl také svědkem toho, jak afghánští tlumočníci přiváželi mladé chlapce do budov na předsunutou operační základnu Wilson, odlehlou kanadskou základnu u Kandaháru. Chlapci byli poté znásilňováni tlumočníky a afghánskými vojáky, řekl Braaten. Další kanadští vojáci si také stěžovali kaplanům a vojenskému zdravotnickému personálu, že jim důstojníci řekli, aby se do toho nemíchali, protože sodomie se rovná „kulturním rozdílům“, což naznačuje, že toto znásilňování bylo široce rozšířeno a bylo známo misi vedené USA. To byl zřejmě ten exporte demokracie….

Podobně britské síly byly upozorněny, že pedofilie je v jižním Afghánistánu rozšířená a kulturně akceptovaná. Starší mocní muži zvyšují své společenské postavení znásilňováním chlapců, informovala v roce 2010 televize Fox News.

Znásilnění dětí je beztrestné, protože pachatelé jsou velmi často mocní muži v armádě, policii nebo jiných oficiálních institucích. I když byla tato praxe kriminalizována, zákon příliš často zůstal nevynucený.

Tito válečníci se rychle vzdali Tálibánu, což naznačuje, že metoda CIA „získat srdce a mysl“ byla opět poměrně krátkozraká.

Jak jste zaznamenali, tato praxe byla velmi rozšířená mezi vojáky, policisty a tlumočníky. Ty nám nyní ve větším počtu přivezla naše vláda. Bude tak zřejmě nutné, aby si rodiny, v jejichž okolí se tito údajní  tlumočníci usídlí, hlídaly nejen dcery, ale i své syny. Ostatně, případů znásilnění chlapců Afghánci řešily už prakticky všechny země, které příslušníci tohoto národa obohacují. Naposledy například ve Francii

Níže se můžete podívat na video z afghánsko-íránských hranic (natočeno 15.8.). Afghánci (téměř výhradně muži) směřují do Evropy:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “CIA podplatila proamerické afghánské vojáky Viagrou, aby znásilňovali chlapce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout