Velký reset: Světové ekonomické fórum chce sledovat srdeční tep lidí pomocí laseru

Velký reset: Světové ekonomické fórum chce sledovat srdeční tep lidí pomocí laseru

V pokračování  článků k Velkému resetu se podíváme na další šílený nápad partičky lidí kolem Klause Schwaba. Špehování lidí, jejich ovládání, neustálý dohled, omezení pohybu, lidé nemají nic vlastnit a vše se má sdílet. To vše jsou záležitosti, které tito šílenci, kteří mají velký vliv na vlády většiny zemí, prosazují.

Světové ekonomické fórum (WEF) se sídlem v Davosu předpovědělo, že jednotlivé země začnou sledovat lidi podle jejich srdečního tepu, protože nošení roušek během pandemie koronaviru ztížilo sledování obličejů.

Ve videu zveřejněném ve středu na sociálních sítích globalistická skupina „Great Reset“ uvedla, že vlády mohou sledovat lidi na základě jejich srdečního tepu.

„Systémy rozpoznávání obličeje jsou často zaskočeny rouškami, ale váš srdeční tep je stejně jedinečný jako váš obličej,“ uvedlo Světové ekonomické fórum.

WEF dále uvedlo, že americká kosmická agentura NASA vyvinula systém, který vás dokáže identifikovat podle vašeho srdečního tepu pomocí laseru.

Podle článku z roku 2019 z MIT Technology Review Pentagon vyvinul prototyp stroje, který dokáže detekovat jedinečnou srdeční signaturu ze 200 metrů, dokonce i přes oblečení“.

NASA vyvinuté „Heartbeat ID“ tvrdí, že je novou biometrickou technikou k ověření něčí identity. Může být použita ve všem, od nahrazení hesla počítače až po přístup k bankovnímu účtu.“

Organizace Klause Schwaba dále předpověděla, že místo dojíždění do práce se lidé shromáždí ve společných sousedských centrech vybavených tělocvičnami, bary a uměleckými galeriemi, které budou ne více než patnáct minut chůze od domova.

„Ghost Kitchens“ bude lidem dodávat jídlo do jejich domovů, místo aby jedli venku, pokračovalo Světové ekonomické fórum.

„Jaké změny pandemické éry byste chtěli, aby se staly trvalými?“ zeptali se zástupci WEF svých stoupenců.

Autorka Laura Dodsworthová v reakci na WEF uvedla: „Takhle by mohly vypadat naše životy, kdyby technokratičtí utopisté (dystopici) rozhodli, co je pro nás nejlepší. Proč bych měla chtít být rozpoznána tlukotem srdce? Proč bych měla chtít, aby mé tělo sledoval laser?“

Spoluzakladatel Mozilla Firefox Brendan Eich dodal: „Nikdy nenechte krizi promarnit. Zůstanete v okruhu 15 minut chůze od vašeho modulu a budete jíst brouky připravené v kuchyni duchů. Nechci, aby mě identifikoval můj tlukot srdce, jen abych splnil úkol pro AI Velkého bratra, který je rozhodnutý prosadit roušku navždy, kterou sám nařídil!“

Skupina se sídlem v Davosu stojí v čele myšlenky „Velkého resetu“, přičemž její zakladatel a výkonný předseda Klaus Schwab loni prohlásil, že virus dá světovým lídrům příležitost zavést “ Velký reset kapitalismu „.

Schwab tvrdil, že svět musí jednat společně a rychle, aby přepracoval všechny aspekty našich společností a ekonomik.

Francouzský prezident Macron na lednovém virtuálním summitu světových lídrů v Davosu souhlasil s hodnocením Klause Schwaba a řekl, že pandemie koronaviru ukázala, že kapitalismus už nemůže fungovat ve své současné podobě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

One thought on “Velký reset: Světové ekonomické fórum chce sledovat srdeční tep lidí pomocí laseru

  1. Pan Schwab asi dost kouká na scifi, ten jeho řízený socialismus jako každý by stejně zkrachoval, a pak přijde Demolition Man a bude mít po socialismu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout