Francie: Afričan se vloupal ženě do domu a pokusil se ji znásilnit

Francie: Afričan se vloupal ženě do domu a pokusil se ji znásilnit

Podobných případů se ve Francii odehrává stále víc, tentokrát měla žena štěstí, že zvládla násilníkovi uniknout dřív, než došlo k nejhoršímu. Je ovšem více než pravděpodobné, že bude obohacovač seznán psychicky nemocným, případně dostane podmínku a tedy i šanci čin příště – třeba u jiné ženy – dokonat.

Podezřelý údajně napadl mladou ženu v jejím domě poté, co ji  sledoval na ulici. Riomská vyšetřující komora zamítla jeho žádost o propuštění.
Ruce v kapsách. Postoj mladého muže, který se objevil před vyšetřovací komorou v Riomu, aby se pokusil dosáhnout svého propuštění, kontrastoval se závažností obvinění proti němu. 26. července se v Saint-Germain-des-Fossés údajně pokusil znásilnit 23letou ženu, kterou viděl na ulici, u ní doma, kam vlezl násilím.

Podle výpovědi oběti na ni neznámý muž nejprve zíral s lahví piva v ruce, když se vracela domů, než bez varování vstoupil do jejího bytu. Poté ji údajně odtáhl do jejího pokoje, vyhrožoval jí a pokusil se jí sundat spodní prádlo. Mladé ženě se nakonec podařilo násilníkovi uniknout.

Podezřelý, 21letý Guinejec, který je ve Francii nelegálně, byl rychle zatčen a vzat do vazby a údajně přiznal, že si vynutil vstup do domu mladé ženy, kterou podle svých slov „shledal krásnou“….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Afričan se vloupal ženě do domu a pokusil se ji znásilnit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.