Otřesné! Podívejte se, jak v Miláně přepadají, brutálně bijí a okrádají důchodkyně (video)

Otřesné! Podívejte se, jak v Miláně přepadají, brutálně bijí a okrádají důchodkyně (video)

Už několikrát jsem zde v minulosti psala o tristním stavu italského Milána. Některé čtvrti, v nichž ještě dvacet let nazpět žili převážně Italové, jsou již v současné době okupovány muslimskými vetřelci, převážně z různých afrických zemí. Za mnohé hovoří například video posledního Itala v jisté milánské čtvrti, v dalších zůstává Italů jen hrstka, přičemž většinou se jedná o osamělé důchodkyně, které si nemohou dovolit z finančních důvodů měnit byt. Nicméně v takových čtvrtích jsou pak častým terčem napadení.

Přepadení, bití a oloupení starších lidí, zejména žen, se stalo výnosnou obživou muslimských vetřelců.. V posledních dnech bylo nahlášeno nejméně šest případů, všechny se stejným modus operandi, všechny proti bezmocným obětem. Tak si prostě vetřelci vydělávají na živobytí. Dva cizinci byli zatčeni policií a nyní jsou ve vazbě na základě obvinění z loupeže a těžkého ublížení na zdraví, přičemž byli zodpovědní za nejméně šest bleskových útoků provedených v posledním období ve čtvrti San Siro.  Čtvrť je známá tím, že je nyní jakýmsi Milánským ghettem , kde žijí staří důchodci, kteří jsou  uvězněni v několika málo sociálních bytech, které zde ještě zůstaly Italům. V této čtvrti žijí obklopeni islámskými násilníky.

Podle vyšetřování policejní stanice Bonola stáli za přepadáním důchodkyň dva muži  – 25letý a 33letý, oba Egypťané. Spolu s nimi by byl i třetí muž, 28letý, který je současné v době hledaný.

Práce policie začala před několika měsíci, kdy začaly útoky vetřelců, což vyvolalo v komunitě velký strach. V hledáčku lupičů vždy skončili starší lidé, jak zdůrazňují vyšetřovatelé.  Scénář útoků byl vždy stejný, jednoduchý, ale nesmírně efektivní. Lupiči si vybrali svou oběť, praštili ji a pak jí vzali zlaté šperky a tašky. Za dva měsíce provedli nejméně šest loupeží, ale přepadených důchodců bylo pravděpodobně mnohem více, neboť mnozí z nich jsou zastrašováni a bojí se napadení nahlásit.

Jak se ukázalo, bylo přepadání starších lidí hlavním zdrojem obživy dopadených muslimských lupičů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Otřesné! Podívejte se, jak v Miláně přepadají, brutálně bijí a okrádají důchodkyně (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout