Poslední Ital v milánské čtvrti si stěžuje, že Italové odevzdávají svoji zemi vetřelcům (video)

Poslední Ital v milánské čtvrti si stěžuje, že Italové odevzdávají svoji zemi vetřelcům (video)

Takových míst je stále víc, najdete je v zemích jako Itálie, Francie, Švédsko, Německo… Původní obyvatelstvo je postupně vytlačováno, až si obec či čtvrť převezmou vetřelci. Postupně se z těchto míst stávají ghetta, kam se bojí i policie. Samozřejmě zde vládnou jiné „zákony“, ať už šaría nebo zákony nigerijské mafie, která mnohá ghetta ovládá.

V milánské industriální čtvrti žili ještě relativně nedávno pouze Italové. Problém nastal poté, kdy svůj provoz ukončila tamní továrna, což bylo zhruba ve stejné době, kdy začínala masová invaze. Bývalá továrna byla postupně zcela obsazená rumunskými cikány, Maročany a černochy. Z této kdysi klidné čtvrti se stalo doupě degradace a obchodování s drogami. Poslední místní Ital nyní odešel v slzách: „Byla to krásná čtvrť, byl tady klid, teď se po čtvrti nemůžete projít beze zbraně“.

Kdysi okouzlující městský symbol industrializace, dnes afroislámské ghetto. Takto přesně vypadá ono multikulturní obohacení v praxi. Kdysi klidná městská čtvrť se promění v nebezpečné ghetto, kam si beze zbraně netroufáte ani za dne…
Domy v této lokalitě už nemají žádnou hodnotu. Italové (a samozřejmě nejen oni) odevzdávají svoji zemi zemi vetřelcům. A EU dělá maximum pro to, aby stejně dopadly i všechny ostatní země.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Poslední Ital v milánské čtvrti si stěžuje, že Italové odevzdávají svoji zemi vetřelcům (video)

  1. Jako poslední Mohykán … . Koho asi pán volil ? To se nedozvíme, ale víme, že již mnohá desetiletí vládnou Itálii socialisté a vítači.

    1. Ve městech se tam skutečně většinou volí vítači. Je to stejné, jako jinde, tedy třeba i u nás. Problém je, že podle zjištění jen 6% lidí (někde jsem četla, že jde o evropský průměr) se o politiku zajímá natolik, že lze konstatovat, že jsou politicky gramotní. To se týká voličů různých stran, ale je pravda, že ti, kdo volí vítače, většinou netuší, koho volí. Snad vyjma zaměstnanců neziskovek a muslimů, kteří snad jediní volí vítače ve vlastním zájmu…

  2. Ak si niekto myslí,že Salvini proti podobným praktikám bojoval , tak sa strašne mýli. Salvini nielenže odmieta vystúpenie z EÚ a NATO, ale aj deportáciu ilegálnych migrantov a chce ich miesto toho rozptýliť po celej Európe /hlavne východnej/. A čo je najpodstatnejšie, nič nenamieta proti dennodennej masovej legálnej migrácii hoci aj černochov či moslimov – podobne ako jeho kamaráti Orbán a Morawiecki.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout