Marseille – boje mezi Araby a Nigerijci a ukázka typického afrického ghetta (videa)

Marseille – boje mezi Araby a Nigerijci a ukázka typického afrického ghetta (videa)

Také vás někdy napadlo, jak asi bude vypadat Evropa po roce 2030, až se podaří (nebo pokud se podaří) splnit plány globalistů na výměnu evropské populace? Právě to už nyní můžeme vidět na některých lokalitách, které již Afričané a Arabové plně ovládli. Uvnitř těchto ghett, zpravidla na periferiích větších evropských měst, pak dochází k vzájemným potyčkám jednotlivých gangů.

Pokud se podíváte na titulní obrázek, který ukazuje sídliště v Marseille, pak jistě ne náhodou se vám vybaví totéž, co se vybavilo i mne – mostecký Chánov a jemu podobné lokality. Ona i ta mentalita je obdobná, ovšem většina těchto lokalit byla ještě nějakých 30 let nazpět udržovanými sídlišti, většinou obývanými francouzskými dělníky a jen okrajově přistěhovalci z kolonií.

Pokud by se měly plány na výměnu obyvatel postupně naplňovat, bude podobných lokalit valem přibývat, stejně jako pouličních bojůvek, které budou stále násilnější. Dovozem Afričanů do Evropy se tak dováží i sama Afrika, včetně životního stylu a ve většině případů také islámu…

Na prvním videu můžete vidět potyčky mezi Nigerijci a Araby ze severoafrických zemí  – Francie, Marseille:

Druhé video ukazuje již výše zmíněné sídliště, které je obýváno vesměs Afričany. Nevadí, že je ve francouzštině (které ani já nerozumím), pro pochopení úplně stačí se dívat, slova nejsou důležitá:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “Marseille – boje mezi Araby a Nigerijci a ukázka typického afrického ghetta (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout