Bordeaux a několik dalších francouzských měst uzavřely smlouvu s pašeráckými neziskovkami

Bordeaux a několik dalších francouzských měst uzavřely smlouvu s pašeráckými neziskovkami

Součástí migračního paktu EU, který má být již každým dnem schválen, je mimo jiné i možnost, aby si obce dělaly svoji vlastní azylovou a migrační politiku. V některých zemích už podobná iniciativa měst existuje, vždy se samozřejmě jedná o taková města, kde vládnou sluníčkáři. Počítá se, že krátce poté, co bude schválen migrační pakt EU, bude zároveň mnohem víc evropských měst nadšeně vítat džihádisty z řeckých, italských či španělských táborů. Například i u nás se mohou všechna města, která vítačské vlády mají, podobného obohacení brzy dočkat.

V pondělí 3. května 2021 na radnici podepsali Pierre Hurmic – starosta Bordeaux, Jean-Jacques Puyobrau – starosta města Floirac a Edwige Lucbernet, první místostarosta Bèglesu, chartu členství v sdružení SOS Méditerranée za přítomnosti jeho prezidenta Françoise Thomase.

Prostřednictvím tohoto přístupu jsou tato tři města morálně zapojena do činností SOS Mediterranee, jejímž cílem je zachraňovat životy, chránit přeživší a zvyšovat povědomí veřejnosti o lidské tragédii, která se ve Středomoří odehrává. Bordeaux, Floirac a Bègles se připojují k platformě komunit v solidaritě se SOS Mediterranee, která dnes sdružuje téměř šedesát francouzských komunit. Tato podpora má být rovněž zhmotněna dohodou o partnerství.

K uvedenému jen dodávám, že nejde o „záchranáře“, ale o pašeráky, kteří – jak bylo dokázáno – velmi čile spolupracují i s libyjskými pašeráky.

Všechna uvedená města mají jedno společné: mají zelenou vládu, tedy vládu, která je ideologicky obdobou našich Pirátů (ostatně, jsou ve společné frakci v EP). Na příkladu těchto měst tak můžeme vidět, jak takové přerozdělování v rámci obcí podle představy EU vypadá…

SOS Mediterranee je evropská vysoce zisková neziskovka, která bylo založena v roce 2015 a která se  ve Středomoří pilně stará o to aby výměna Evropanů za Afričany nevázla.

Jak organizace uvádí, tak od roku 2014 zemřelo ve Středozemním moři více než 20 000 lidí. K tomu jen dodávám, že pokud by neočekávali, že si je ve vodách Středozemního moře někdo vyloví, tak by nejspíš většina z nich cestu ani neriskovala….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Bordeaux a několik dalších francouzských měst uzavřely smlouvu s pašeráckými neziskovkami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout