New York: Černý muslim střílel v centru města v davu, tři kolemjdoucí zranil, včetně 4leté dívky

New York: Černý muslim střílel v centru města v davu, tři kolemjdoucí zranil, včetně 4leté dívky

Tento útok zaujal především americká nemainstremová média tím, s jakou oficiální verzí případu policie přišla. Jde o verzi, které snad věří jen ten, kdo už je médii „zmasírován“ natolik, že neumí používat vlastní rozum. Černoch a ještě k tomu muslim střílí v davů „údajně“ na vlastního bratra, přičemž trefí a zraní tři náhodné kolemjdoucí. Tak této verzi máme oficiálně věřit. Přitom pokud by měl dotyčný v úmyslu s jistotou bratra zabít, jistě by si k tomu našel lepší příležitost a učinil by tak především beze svědků…

V sobotu krátce před pátou hodinou odpoledne začal na Times Square náhodně střílet do davu muž, který zranil tři lidi, včetně čtyřleté dívky. Pachatel byl později identifikován jako 31letý nelegální obchodník s CD a možný drogový dealer Farrakhan Muhammad.

Policisté si mysleli, že střelce chytili, když se zaměřili na muže, který odpovídal popisu pachatele, jehož fotka z bezpečnostních kamer byla rozeslána, ale řekl jim, že je ve skutečnosti bratr střelce, a dal jim jméno pachatele. Zůstává nejasné, jak NYPD zjistila, že ve skutečnosti nemluvili se střelcem osobně, ale místo toho uvěřili jeho příběhu, že to udělal jeho bratr.

V každém případě bratr řekl policii, že Farrakhan Muhammad neměl v úmyslu střílet náhodné lidi; Farrakhan ve skutečnosti údajně mířil na svého bratra, který stál v davu, ale je prý špatný střelec, takže namísto bratra trefil 3 cizí lidi.

Policie uvedla, že nelegální obchodník s CD a kariérní zločinec „změnil svůj vzhled“ tím, že si po sobotním krveprolití za bílého dne, při kterém byli zraněni tři lidé, včetně čtyřleté dívky, oholil hlavu.
Muhammad , který byl již dříve zatčen za loupež a napadení, je obviněn ze zahájení divoké palby v rušném turistickém hotspotu.
Krupobití střelby zasáhlo tři nevinné kolemjdoucí – 43letou Marcelu Aldanu z New Jersey, 23letou Wendy Magrinatovou z Rhode Islandu a čtyřletou brooklynskou dívku Skye Martinezovou.

Ovšem také si nelze nevšimnout, že Farrakhan Muhammad má velmi zajímavé jméno. Zdá se, že je pojmenován po jednom muži, který vyzval 10 000 dobrovolníků, aby pronásledovali a zabíjeli bílé lidi, a po druhém, který je obecně považován za autora knihy, která třikrát nabádá lidi, aby bezvěrce „zabíjeli, kdekoli je najdou“ (Korán 2:191, 4:89, srov. 9:5). Mohla mít ideologie a světonázor Farrakhana Muhammada něco společného s těmito střelbami, nebo to všechno bylo skutečně o tom, že se zlobí na svého bratra, jak tvrdí oficiální verze?

Otázka zní: „Pokud byl Farrakhan Muhammad nábožensky nebo ideologicky motivován, zjistíme to někdy?“ Establishmentová média jsou tak odhodlaná tlačit své vyprávění na úkor reality, že odpověď na poslední otázku je s největší pravděpodobností „ne“. Je s podivem, jak rychle propagandistické orgány, které nazýváme médii, upustí od příběhu, když neodpovídá verzi reality, kterou chtějí, abychom všichni spolkli.

V poslední době se ostatně také v USA zcela přestalo hovořit o střelci v supermarketu Ahmadu Al Issovi, kterého řada levicových „novinářů“ identifikovala jako bílého rasistu na Twitteru, než bylo zveřejněno jeho jméno. Poté, co bylo jméno zveřejněno stejně, jako jeho arabský původ, příběh se již médiím nikterak nehodil. Přitom po střelci zůstalo deset mrtvých….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “New York: Černý muslim střílel v centru města v davu, tři kolemjdoucí zranil, včetně 4leté dívky

  1. A bude hůř. po otevření hranic, jako v Evropě, a dalších zemích. Ti neomarxističtí novináři jsou s tím vnucováním lásky ke zlu již opravdu nechutní a trapní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout