Toto je všech 10 obětí syrského vetřelce Ahmada z Colorada

Toto je všech 10 obětí syrského vetřelce Ahmada z Colorada

Podívejte se na deset obětí „náboženství míru“, oběti jsou  ve věku od 20 do 65 let. Deset lidí, kteří jsou jen předzvěstí dalších, kteří je budou napříč západním světem následovat. Budou zabiti ve jménu lžiproroka Mohameda, všesvětového práva šaría a chalífátu. Z vraždy těchto lidí již obvinili Syřana Ahmada Al Aliwiho Alissu.

Jak vyšlo postupně najevo, tak útočník plánoval další útoky, chtěl mimo jiné vraždit na protrumpovském shromáždění, měl ale za cíl i kostely a jiné nemuslimské cíle.

Facebookový profil džihádisty obsahoval výroky lžiproroka Mohameda, tedy pokud by byl sebemenší zájem ho zastavit, snad by to i bylo možné, jenže – jak známo – Facebook a jemu podobné platformy dlouhodobě džihádistům nadržují.

Image
zatýkání džihádisty

Na nyní smazané facebookové stránce se Alissa popsal jako narozený v Sýrii v roce 1999, přišel do USA v roce 2002. Také psal, že má rád wrestling  a zajímá se o informatiku,…. kickbox. Na stránce dominovaly příspěvky o smíšených bojových uměních, zejména jiu jitsu. Alissa  psal i o islámu, často o modlitbách nebo svátcích. Sdílel své fotky ve wrestlingové uniformě z Arvada West High, stejně jako medaile z bojové asociace.

Podle výpovědí lidí, kteří ho znali, samozřejmě podobný čin očekával jen málokdo (znáte to, to jsou ti skromní, vděční a hodní „uprchlíci“, jak nám je prezentuje mainstream)… Nicméně, údajně těžko snášel jakoukoli prohru, například ve sportech.

Každopádně nyní stojí za povšimnutí hluboké mlčení mainstreamu. V momentě, kdy se zjistilo, kdo byl útočníkem, kdo zabil oněch 10 lidí v supermarketu, raději o případu mlčí. Věřte, že pokud by byl útočník bílý nemuslim, měli bychom případ „na talíři“ s palcovými titulky a znali bychom nejen podobu jeho a jeho obětí, ale také detaily z jeho bídného života…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Toto je všech 10 obětí syrského vetřelce Ahmada z Colorada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *