Itálie: Černoch se vloupal do školy, kde s nožem v ruce oloupil a znásilnil kuchařku

Itálie: Černoch se vloupal do školy, kde s nožem v ruce oloupil a znásilnil kuchařku

Je zřejmě jen náhoda, že se násilník nedostal k nějakému dítěti, nicméně i pro kuchařku ze školní kuchyně musela být hrůzná příhoda velmi traumatickým zážitkem, na který do konce života nezapomene. Podobných případů je v Itálii stále víc a s přibývajícím počtem násilných vetřelců už budou jen přibývat. Právě o toto obohacení se chtěla se zbytkem Evropy podělit italská ministryně vnitra?

K brutálnímu znásilnění došlo v institutu Santa Chiara, zchátralé škole, která se nachází v jižní čtvrti Říma, v Torrinu. Krátce po 10. hodině se stala obětí znásilnění a loupeže žena, která pracuje jako kuchařka v jídelně, zatímco připravovala oběd pro studenty školního komplexu františkánských misionářských sester Neposkvrněného srdce Marie.

Znásilněná žena načrtla policii identikit násilníka. Byl to černoch, který přišel dveřmi do kuchyně, „najednou jsem ho viděla před sebou“, prohlásila kuchařka. „Měl v ruce nůž a namířil ho na mě. Nejdřív mě napadl a  ukradl mi peníze, 50 eur, které jsem měla v kapse. Pak mě strčil do koupelny a znásilnil.“ Kuchařka byla naléhavě převezena  do Sant’Eugenia, kde se nachází centrum pro ženy, které se staly oběťmi násilí.

Jedná se o velmi závažnou záležitost, která vyvolala paniku mezi rodiči žáků. „V nadcházejících dnech,“ říkají rodiny dětí, „bude škola hlídána a bude zřízena stálá bezpečnostní služba. Takové násilí se nemůže uskutečnit za denního světla ve škole přeplněné dětmi.“

Policie se záhy poté, co dorazila na místo činu ujistila, že muž už není ve škole. Násilníka  také hledali v oblastech sousedících se školou. Poplach trval více než dvě hodiny.  Žáci byli okamžitě evakuováni, ale vedení školy ujišťuje: „Děti si ničeho nevšimly“. Poté, co byly děti odvedeny, provedli kriminalisté inspekci v naději, že najdou otisky prstů a prohlédli si záznamy ze školních kamer.  Doufají, že podle nich násilníka najdou.

Na sociálních sítích narůstá hněv a strach, zejména rodičů dětí a personálu školy: „K takovému násilí nemůže docházet za denního světla uvnitř školy přeplněné dětmi“. Další matka to komentuje: „Jsme nedůvěřiví. Nejdřív jsme jen přemýšleli o vniknutí cizince, možná žebráka. Netušili jsme, že jde o ozbrojeného zločince  s  dalšími nekalými úmysly.“

Černoch už je nejspíš daleko od Říma a je možné, že už brzy znásilní znovu. Rozhodně by se tak nestalo poprvé. Není to tak dlouho, co jsem zde upozornila na případ Nigerijce, kterého chytili až po třetím znásilnění…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie: Černoch se vloupal do školy, kde s nožem v ruce oloupil a znásilnil kuchařku

  1. Je to takový blbý pocit, když můžeme jen doufat, že tato vláda odmítne přijmout anti kulturní obohacení ze zemí jež si anti kulturu aktivně dovážejí. A ještě horší to může být při vítězství vítačů u nás. Pak bude jen otázka času, kdy občany vláda odzbrojí, a třeba i zakáže i ten pepřový spray. Pak nezbývá, než tvrdě trénovat bojové sporty. Prozíraví rodiče by měli zapsat své děti těchto sportovních kurzů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout