Dvojí metr německé policie – stovky řvoucích Arabů v ulicích jsou v pořádku, slušní demonstranti proti covidovým opatřením jsou biti (videa)

Dvojí metr německé policie – stovky řvoucích Arabů v ulicích jsou v pořádku, slušní demonstranti proti covidovým opatřením jsou biti (videa)

Vlastně k tomu ani netřeba dlouhého komentáře, videa hovoří sama za sebe nejlépe. Nedávno jsem zde zveřejnila videa z Rakouska, kde v ulicích doslova řádili mohamedáni, ovšem policisté jen zpovzdálí přihlíželi a nikoho nezatýkali i přesto, že byla ignorována většina nařízení. Oproti tomu při demonstracích odpůrců restrikcí, které byly jinak pokojné, došlo k bití jejich účastníků i zatýkání.

Podobná situace je všude v Evropě, kde se konají jak muslimské demonstrace (momentálně hlavně propalestinské), tak demonstrace proti covidovým opatřením. Všude je vidět tentýž dvojí metr…

Dvě velké demonstrace v Berlíně proti pandemickým omezením byly zakázány. Nicméně větší skupiny se v hlavním městě Německa shromáždily 22. května. Policie byla ve službě s asi 3000 policisty. Docházelo – jako obvykle –  k zatýkání i bití účastníků. 

A tentýž den – Dážďany:

O víkendu slavily v drážďanské čtvrti Neustadt stovky Arabů – policie proti nepovoleným oslavám v ulicích nijak  nezasáhla. Stejní policisté, kteří útočí na důchodce a rodiny, kteří nahlásí každé porušení nenošení roušky a rozhání pokojné procházky, se dívají jinam, když nejde o domorodé obyvatelstvo, ale o „nové občany“.  Stejně bokem se koukali, když se pořádaly v době nejpřísnějších restrikcí pohřby členů arabských klanů s účastí několik set Arabů či klanové muslimské svatby, opět s několika sty účastníky.

Stejný den, stejná země, různé nepovolené demonstrace. Jedna – poklidný průvod „domorodců“ všeho věku a druhá řvoucí davy přistěhovalých muslimů v ulicích. Na první zatýkání až 200 občanů a bití, na té druhé jen němé přihlížení. Nikomu nevadil ani randál v ulicích v nočních hodinách.

Evropská klasika dvojího metru….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Dvojí metr německé policie – stovky řvoucích Arabů v ulicích jsou v pořádku, slušní demonstranti proti covidovým opatřením jsou biti (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout