„Chceme povolení k pobytu a domy,“ demonstrovali Afričané v Římě (video)

„Chceme povolení k pobytu a domy,“ demonstrovali Afričané v Římě (video)

Podobné demonstrace se objevují čas od času především v Itálii a Francii. Nutno podotknout, že vše je v režii vysoce ziskových neziskovek, přičemž i v čele těchto demonstrací jsou často již dávno legalizovaní přistěhovalci, kteří jsou za svoji činnost v neziskovce velmi slušně placeni. Podobné je to i s vůdcem demonstrace, která včera proběhla v Římě. Afričan (viz titulek) založil jakýsi africký odpor, s nímž sympatizují nechvalně známé Sardinky, což je vlastně taková „pobočka“ Antify.

Sardinky vznikly v době, kdy  byla ve vládě Liga a tím se i výrazně zabrzdila africká invaze. Právě Sardinky pak organizovaly demonstrace proti politice uzavřených hranic. A nyní, když má Itálie hranice dokořán otevřené, starají se o to, aby ti, kdo přicestují z Afriky, měli v Itálii patřičné uvítání….

Během demonstrace v Římě požadoval vůdce squatterů okupujících slumy na jihu, jejichž obyvatelstvo je po léta protagonisty násilných nepokojů, zejména v Apulii a Kalábrii, okamžité doručení povolení k pobytu a žádal nové domy pro přistěhovalce:

Pro všechny, pro všechny!! Můžete slyšet výkřiky ve videu…

Toto Soumahoro je násilná postava, která vede „etnickou unii“, která vypadá spíše jako etnická milice. Jeden z jejích členů byl zabit při vloupání do domu. Tento africký vetřelec se samozřejmě dlouhodobě vymezoval i Salviniho politice uzavřených přístavů.

Příští vláda bude muset vyhlásit stanné právo na velkých územích země, jako je Castel Volturno, které je okupované jinou africkou „unií“, nigerijskou mafií: PD (italská soc. dem.) zredukuje Itálii na zemi dobytou armádou půl milionu Afričanů, kteří cítí politickou slabost a podle toho se chovají.

K tomu lze dodat snad jen to, že Italové, kteří s podobnou politikou nesouhlasí, musí doslova trpět, když vidí, jak jim jejich vláda rozdává rodnou zemi africkým invazistům….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “„Chceme povolení k pobytu a domy,“ demonstrovali Afričané v Římě (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout