Za poslední 3 týdny došlo ve Švédsku k 5 vraždám žen, jen v jednom případě vraždil Švéd

Za poslední 3 týdny došlo ve Švédsku k 5 vraždám žen, jen v jednom případě vraždil Švéd

Dlouhodobě hovoří statistiky docela jasně. Občas  stačí porovnat počet vražd, oběti i vrahy a nahlédnout na jejich původ, pak je právě v multikulturně obohacovaných zemích lépe patrné, kdo je hlavním původcem kriminality v dané zemi. V tomto případě se počítají pouze vraždy žen a pouze za poslední 3 týdny, nejsou zde započítány vraždy mužů či nevyřešené případy, pokusy o vraždu nebo jiné kriminální činy…

Dva Afričané, jeden Arab, jeden Rom a jeden Švéd. Toto je sestava mužů, podezřelých z nedávných vražd žen ve Švédsku.

Od 30. března bylo ve Švédsku spácháno pět  vražd žen, v jejichž případě je již znám podezřelý pachatel.

Tyto případy vyvolaly docela rozruch a vedly k hlasitějším výzvám politiků k tvrdšímu zásahu proti „mužským zločinům  na ženách“. K tomu je třeba dodat, že takto vykřikují politici, kteří podporují nekonečnou muslimskou invazi do země a jsou tak v důsledku příčinou většiny z těchto i mnoha dalších vražd žen, ale i jiných násilných kriminálních deliktů.

Kdo tedy bylo 5 mužů, kteří v posledních 3 týdnech vraždili ve Švédsku ženy?

Nacka
Muž podezřelý z vraždy ženy ve věku kolem 20 let v Ältě u Nacku, k níž došlo 16. dubna, je 23letý Afričan, který dříve hrál fotbal na profesionální úrovni.

Linköping
Žena, která byla zavražděná 15. dubna v cestovním centru, byla finská Romka, která porodila devět dětí. Z vraždy je podezřelý otec dětí, 40letý cikán, který emigroval z bývalé Jugoslávie.

Höör
Muž, který je podezřelý z vraždy 18leté Elin v Hööru 30. března, je 26letý Švéd.

Alvesta
40letá žena byla zavražděna 17. dubna na ulici v Alvestě. Vrahem je 37letý Afričan z Mali, který potřebuje tlumočníka do francouzštiny.

Huddinge
V tomto případě, který se odehrál 2. dubna, je vrahem 46letý Arab (potřebuje tlumočníka v arabštině). Ten je podezřelý z ubodání své ženy ve společném bytě.

Jak jsem uvedla na začátku, tak vrahy najdete v každé společnosti. I kdyby byli Švédové monokulturní společnost, jako tomu bylo ještě relativně nedávno, docházelo by tam k vraždám, ovšem ve značně menším počtu. Z uvedených pěti vražd by tak došlo jen k jedné z nich. Čtyřem zbývajícím se dnes v Evropě říká „multikulturní obohacení“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

One thought on “Za poslední 3 týdny došlo ve Švédsku k 5 vraždám žen, jen v jednom případě vraždil Švéd

  1. To odpovídá statistikám (ministerstvo sociálních věcí Rakouska, Německa) kdy imigranti mají 5x vyšší kriminalitu a 10x vyšší ve znásilněních, než domorodí Evropané. Volči statistiky („suchá“ čísla) nečtou, a tak mají často za to, že jde o nějakou náhodu, ale naopak jde o vliv jiné kultury, kde jsou zcela jiné standardy a hodnota života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout