Italka si vzala marockého džihádistu, odešla s ním i dětmi do Islámského státu, Itálie ji i děti přijala zpět

Italka si vzala marockého džihádistu, odešla s ním i dětmi do Islámského státu, Itálie ji i děti přijala zpět

A máme tu další zemi, která si přiváží zpět své džihádisty. Už dřív jsem psala o jiných zemích, které tak poslední dobou učinily. Větší počet džihádistek i s jejich dětmi si přivezlo například Německo, Švédsko, Finsko nebo Velká Británie. Mnohdy se jednalo o džihádistky neevropského původu, nicméně již s občanstvím dané země. Italka, o níž budu psát tentokrát, je však skutečně narozená v italské rodině, k islámu konvertovala až po sňatku.

Alice Brignoliová, přezdívaná „Matka Isis“, která byla nalezena a zatčena v syrském uprchlickém táboře na konci září 2020, byla okamžitě repatriována spolu se svými čtyřmi dětmi a rozhodla se jít k soudu se zkráceným řízením, což znamená automatické snížení o 1/3 trestu. Je obviněna ze spiknutí za účelem spáchání terorismu.

Třiačtyřicetiletá žena odjela z Lecchese do Sýrie v roce 2015 se svým manželem Maročanem Mohamedem Koraichim a třemi dětmi. Čtvrté dítě se narodilo v Sýrii. Teď si je všechny přivezla do Itálie.

Brignoliová a její manžel Koraichi se připojili k Islámskému státu, on jako bojovník, a ona se starala o vzdělávání svých dětí, které poučovala o džihádu. Poté síly, bojující proti Islámskému státu, dobyly město Rakka, které bylo nepsaným hlavním městem Islámského státu a přinutily ženu uprchnout spolu se svými dětmi a tisíci obyvatel města. Mezitím její manžel zemřel na střevní infekci.

Poté, co byla zajata kurdskými silami a převezena do uprchlického tábora Al-Hol, byla vystopována karabiniéry a místo toho, aby ji tam nechali, byla odvezena do Itálie. Její manžel byl podle vyšetřování skutečně velkým zvířetem Islámského státu, schopným například naverbovat lidi, kteří by potenciálně provedli teroristické útoky v zemích, odkud pocházejí nebo kam později půjdou.

Žena v době zajetí a repatriace prohlásila, že je velmi šťastná, že se vrací do Itálie při zachování islámské víry. Pokusila se také popřít, že své děti vzdělávala k džihádu, ale soudci protiteroristického oddělení Alberto Nobili a Francesco Cajani měli v rukou fotografie zobrazující jejich děti v maskáčových uniformách a nejstaršího také s puškou v ruce. Tyto děti, které byly vychovávány k nenávisti k bezvěrcům a k islámskému fanatismu, byly umístěny do komunity pro nezletilé milánského magistrátu. Na náklady daňových poplatníků.

Tyto děti jsou časované bomby. Pokud budou nadále drženy v kontaktu se svojí ideologií, tak minimálně ty tři starší jsou potenciálním nebezpečím do budoucna. Čtyři děti se pět let trénovaly v zabíjení „nevěřících“ v Sýrii podobně, jako tisíce jiných dětí, které nyní přijímá Evropa s otevřenou náručí.

Nechtělo náhodou také u nás poskytnout 200 rodin ubytování „syrským sirotkům“ z ISIS“?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout