17x deportovaný Iráčan je důkazem, že deportace nefungují

V případě kriminálních muslimských vetřelců se velmi často hovoří o nutnosti deportace. Jak známo, tak mnohé země již nepřijímají své vlastní občany v případě, že oni sami s tím nesouhlasí. Tedy občané těchto zemí jsou pak zcela nedeportovatelní. To se týká například Somálska, Eritrei nebo Íránu. Mnozí jsou pak v jedné evropské zemi deportováni, aby v jiné získali občanství. S tím jsou již z Evropy nedeportovatelní.

Některé země pak své občany sice přijmou, nicméně ti se do Evropy posléze vrátí jako bumerang. Nebo – což je častější případ – příkaz k deportaci ignorují a jen se přesunou z jedné evropské země do druhé. Ve většině případů pak žijí třeba z dealování drog…

Třicetiletý irácký vetřelec se švédským občanstvím byl z Dánska již posedmnácté deportován poté, co do země pravidelně přijížděl kvůli drogovým obchodům.

30letý Iráčan byl zatčen počátkem tohoto týdne a policie požadovala, aby byl nejen deportován ze země, ale aby mu také byl zakázán vstup do Dánska na doživotí.

K zatčení a deportaci v případě tohoto drogového dealera došlo již 17x. Řekl důstojníkům, že se vrací znovu a znovu, protože nelegální drogy jdou snadněji koupit v Dánsku než ve Švédsku, kde mu již mezitím stihli dát občanství.

Muž byl zatčen loni v říjnu a jako svou identifikaci předložil policii falešný italský řidičák. V jednom případě přišel muž do Dánska ve stejný den, kdy byl propuštěn ze švédského vězení. Takto si v pohodě využíval schengenský režim Evropské unie bez kontrolovaných hranic.

V dubnu 2018 byl muž v Dánsku odsouzen k osmi měsícům vězení, deportován a byl mu udělen šestiletý zákaz vstupu. O několik měsíců později byl odsouzen k 15 měsícům vězení a zákaz vstupu byl zvýšen na 12 let.

Iráčan je také obviněn z napadení čtyř důstojníků ve vestreské věznici, což popřel.

Otázka invazistů, kteří se po deportaci vrací do zemí, je již řadu let problémem v několika zemích Evropské unie, například v Německu, kde bylo v roce 2019 odhaleno, že se do země po deportaci vrátily tisíce vetřelců, z nichž někteří se vrací opakovaně.

Počet krimigrantů vracejících se po deportaci dosáhl od roku 2012 celkem 28 283. Téměř 5 000 z nich tvořili vetřelci, kterým byl předtím odepřen azyl.

Jak sami vidíte, tak deportace jsou neřešitelné a to se neuvádí počty těch, kdo jsou deportováni z jedné země a pak se již vrátí do jiné evropské země, samozřejmě se zcela jinou identitou. Je třeba si uvědomit, že v posledních letech jen velmi málo muslimských vetřelců přichází do Evropy s doklady. Většina se navíc prezentuje coby nezletilci a ti jsou zcela nedeportovatelní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout