Do Evropy šel od nás ten největší odpad, většinou teroristé, říká Syřan

Do Evropy šel od nás ten největší odpad, většinou teroristé, říká Syřan

Tento Syřan de facto potvrzuje to, co zde dlouhodobě říkáme my všichni, kdo tuto již přes pět let trvající invazi sledujeme. Jak z oblasti Středního a Blízkého východu, tak z Afriky, přichází do Evropy ve většině případů teroristé z různých islámských bojůvek, od ISIS přes Talibán, Al Kajdu, Boko Haram až po Al Šabáb.

Už dříve potvrdili i někteří nejvyšší představitelé afrických zemí fakt, že právě od nich se zločinci a nejhorší kriminální živly již dávno vydaly do Evropy. Ostatně, v posledních dnech jsem zde hned dva články věnovala nigerijské mafii, která operuje po celé Evropě. A to vše bez nějakých větších problémů.

Následuje video s italskými titulky:

Syřan potvrzuje, že do Evropy z jejich země odešel ten největší odpad

Podle těch, kteří zůstali v Sýrii, do Evropy odešel ten největší odpad. To řekl v rozhovoru občan Homsu.

„V Evropě jste obzvlášť hloupí. Nepoznáte rozdíl mezi dobrem a zlem. Ti, které jste tam pustili, jsou naše odpadky, jsou to teroristé z ISIS nebo Al Nusry. Bojujeme s nimi, ale vy je vítáte. Za tuto chybu zaplatíte, a pokud ji nezaplatíte, vaše děti ji zaplatí.“

Muž z videa očividně nechápe absolutní stupiditu Evropanů, kterým většinou nevadí, že si svůj kontinent zanáší takovým odpadem.

Myslím, že slova muže z Homsu již více netřeba komentovat a celý překlad není nutný, z hovoru je celkem dobře patrné, co si o Evropanech, vítajících vrahy své či svých potomků, myslí.

Jen by mne zajímalo, zda někdy někdo potrestá všechny politiky a neziskovky, které do Evropy tento odpad zcela cíleně tahají….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout