Afghánec se pokusil znásilnit a utopit Němku

Afghánec se pokusil znásilnit a utopit Němku

K dalšímu z dlouhé řady multikulturních obohacení došlo opět v Německu, kde – jak jinak – řádil jeden z hostů Merkelové. Naštěstí své obohacení tentokrát nedotáhl do konce.

Afghánec Ali R. (23) z Großhain, kadeřník a otec rodiny (jeden syn, 16 měsíců) byl v úterý souzen za pokus o znásilnění a ublížení na zdraví.

Podle obžaloby v noci z 21. června 2020 slavilo pod železničním mostem na břehu Labe v Míšni několik skupin mladých lidí.

Na místo přišel Ali R., zeptal se mladé ženy na její věk a pak ji chytil za hýždě. Dívka se odmítla k němu přiblížit. Když se o chvíli později pokusila jít na záchod a oddělila se od skupiny, obviněný šel za ní.

Státní zástupkyně řekla: ‚Srazil ji k zemi, udeřil ji pěstmi do obličeje a pokusil se ji znásilnit. Když se oběť dál bránila a křičela o pomoc, vtáhl ji do Labe a snažil se jí vtlačit obličej pod vodu a utopit ji.“

Kolemjdoucí si všimli, co se u řeky děje a násilníka tak vyrušili. Ali R., který je v režimu strpění, žije v Německu už šest let. Afghánec je stále vyšetřován za jiný případ znásilnění, k němuž došlo před tímto incidentem. Proces pokračuje, rozsudek tedy zatím nebyl vynesen.

Násilný Afghánec je tedy podle všeho vyšetřován za celkem dva případy znásilnění a pokus o znásilnění, přesto je v Německu stále trpěn. Vzhledem k tomu, že má v zemi svoji rodinu, je předem jisté, že deportován nebude a trest lze očekávat spíše symbolický, výjimkou nebývá v Německu v podobných případech ani podmínka.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout