USA: Džihádista pobodal 4 studenty, přesto ho univerzita litovala

USA: Džihádista pobodal 4 studenty, přesto ho univerzita litovala

Tento případ je perfektní ukázkou totálně indoktrinovaných mozků současnou proislámskou sluníčkovou propagandou. Je vcelku jedno, zda se uvedený případ odehrál v USA nebo v Evropě, univerzitní propaganda je dnes všude stejná. Normálně myslící člověk nikdy nemůže podobně indoktrinované „zombie“ pochopit. Jde o podobný případ jako když nějakému sluníčkáři ubodají dítě a ten pak namísto spravedlivého hněvu pachatele zrůdné vraždy vlastního dítěte lituje.

Podobně nepochopitelné reakce měli rodiče Afgháncem znásilněné a brutálně zavražděné devatenáctileté Němky, kteří se ani po vraždě vlastní dcery nevzdávají nadšeného vítání muslimských vetřelců a vrahovi ihned odpustili s tím, že měl jistě těžké dětství.

Ale vraťme se do USA ke staršímu útoku džihádisty.

FBI minulou středu zveřejnila nové podrobnosti o případu Faisala Mohammada, který v listopadu 2015, když byl v prváku na Kalifornské univerzitě v Mercedu, vstoupil do třídy a pobodal čtyři lidi. Již v době útoku bylo známo, že je mladý Mohammad džihádista: Bylo zjištěno, že vlastní obraz vlajky ISIS, ručně psaný manifest s pokyny, jak někoho setnout; také všem připomínal, aby se modlili k Alláhovi.“

Nové informace, které byly nyní o případu zveřejněny, vše jen potvrzují, ale na druhou stranu ukazují na žalostnou stupiditu univerzity, jejíž reakce na útok byly naprosto zcestné.

Mohammad chválil Alláha, zatímco podřezával hrdla spolužáků a chtěl použít zbraň, kterou ukradl zavražděnému policistovi. Pak měl v plánu zavolat 911 o ohlásit vraždy, Četl Korán, dokud neslyšel sirény, a pak čekal na výstřely, když policie dorazila.

Předem si naplánoval detaily pro svůj džihád; ráno v 7:45 měl dorazit na univerzitu a vykřiknout ‚ve jménu Alláha‘ před vstupem do své třídy, kde měl studentům nejprve postupně svázat ruce. Mohammad také plánoval, že zavolá na 911, ohlásí sebevražedný atentát a bude čekat na policii mimo třídu a nožem zezadu podřízne zasahujícího policistu v souladu s návodem v Koránu, kde se píše: „Když se setkáte s nevěřícími, udeřte je do krku“ (47:4).

To, co se uvádí ve spisu FBI, je vše v ostrém kontrastu s tím, jak byl útok původně hlášen, a ještě více k reakci na něj přímo na Kalifornské univerzitě v Mercedu. Mohammadův útok, k němuž došlo v listopadu 2015, byl široce charakterizován jako „pomsta za to, že byl vyhozen ze studijní skupiny“. O islámu ani džihádu ani slovo!

Ještě horší je, že místo toho, aby se mnozí studenti z Kalifornské univerzity v Mercedu probudili do reality, tak truchlili nad útočníkem a na Facebooku psali „R.I.P“ a hromadně vzdávali hold Faisalu Mohammadovi, který „získal obrovskou podporu mezi univerzitní komunitou“.

Ani to nestačilo pro neúnavné propagandisty z univerzitní fakulty, která dokonce uspořádala seminář, jehož se účastnilo asi 200 studentů. Tento seminář nazvali „Neobracejte naši tragédii do nenávisti.“ Vůbec se během přednášek nezmínili o islámu ani o džihádu, s výjimkou diskuse o tom, jak jsou muslimové oběťmi „islamofobie“.

Podle jednoho studenta, který se semináře zúčastnil, byla islamofobie citována jako důvod, proč k útokům dochází. Lidé pak právě na základě tohoto semináře velmi sympatizovali s útočníkem a předpokládali, že každý, kdo si myslel, že útok souvisí s radikálním islámem, je xenofobní rasista.

Tak přesně tímto způsobem se vytváří z džihádistů oběti a z jejich obětí viníci. A z lidí, kteří by mohli myslet normálně, nemyslící idioti, kteří budou plácat na univerzitách hlásanou propagandu v médiích, neziskovkách či v politice. To jsou totiž místa, kde se takto indoktrinovaní sluníčkáři z liberálních humanitních univerzit v dnešní době nejčastěji uplatňují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout