Začal soud s invazisty, kteří na hřbitově týrali a zaživa pohřbívali švédské chlapce

Začal soud s invazisty, kteří na hřbitově týrali a zaživa pohřbívali švédské chlapce

Tento případ sleduji už od samého začátku, podařilo se mi jej ve švédských médiích zachytit jen pár hodin poté, co se čin stal. Jde o otřesnou výpověďtoho, jak jednou nejspíš dopadne celá Evropa. Nadřazení muslimové, pohrdající podřadnými káfiry, se na nich pěkně „vyřádili“, přičemž ani u soudu nyní nešetří úsměvy a pohrdáním. Svého činu samozřejmě v nejmenším nelitují.

Dva muži z Blízkého východu, kteří byli obviněni z oloupení a týrání dvou chlapců na hřbitově, měli umožněno spolu mluvit první den procesu. Seděli vedle sebe, mluvili spolu a smáli se v soudní síni, než bylo jejich povídání přerušeno.

Oba muži, 18letý Arab a 21letý Íránec, jsou podezřelí z mučení dvou nezletilých chlapců. Týrání probíhalo po celou noc na severním hřbitově u kostela v Solně v noci z 22. na 23. srpna.

Podle obžaloby byli chlapci pohřbíváni zaživa a jeden z nich měl v zadku nacpaný klacek.

Státní zástupce došel k tomuto závěru:

„Chlapci byli biti údery, kopy, lopatou a řezáni nožem, byli také popáleni ohněm nebo žhavými uhlíky. Jejich svoboda pohybu byla omezena tím, že byli zadrženi a svázáni, měli zakrytá ústa a oči, byli nuceni se svléknout, dále byli přinuceni vlézt do jámy, v níž byli pokryti větvemi, trávou a listím, byli vystaveni dalšímu, většímu násilí, a poté byli pohřbeni zaživa, jeden s klackem v konečníku.“

Hlavní slyšení proti mužům začalo v pondělí. Když se předseda soudu a rada stáhli, oba podezřelí spolu začali mluvit.

„Bavili se spolu, smáli se. Trvalo asi půl minuty, než policista zareagoval a přerušil jejich povídání,“ vypověděl přítomný novinář. Přitom jedním z důvodů, proč jsou ve vazbě vzájemně odděleni, je právě ten, aby spolu nemohli komunikovat.

Podle novináře obžalovaní, kteří byli oblečeni v oblečení Adidas, se během procesu stále usmívali. Jeden z nich „šťastně pokýval“ na svou matku, která seděla mezi diváky.

Oba muži popírají jakékoliv provinění a to i přes nesporné důkazy i fakt, že byli dopadeni krátce po činu s věcmi, které chlapcům ukradli. Samozřejmě pachatele poznali i sami týraní chlapci. Další detaily k případů najdete například zde nebo zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout