Sberbank staví na předměstí Moskvy 15minutové město (video)

Sberbank staví na předměstí Moskvy 15minutové město (video)

I v multipolárním světě vidíme, že globalistické plány plní téměř všechny země. Ne každá se podřídila této agendě až do posledních detailů, ale některé zásadní body najdeme všude.

Vždyť 95% zemí vyvíjí, zavedlo pilotní projekt nebo dokonce již aktivně používá digitální měnu – CBDC, základ budoucího digitálního koncentráku v bezhotovostní společnosti. K tomu samozřejmě patří i zavádění digitální identity – ID, na kterou bude možné napojit systém sociálních kreditů.

Dokonce i všechny státy G20 souhlasily s tím, že by měly být CBDC a ID zavedeny globálně.

Nesmíme však zapomenout ani na to, že všechny státy G20 souhlasily také se zavedením mezinárodního očkovacího pasu, který by měl být časem využíván pro cestování po celém světě namísto pasu běžného. Vzorem je „covid pas“ EU.

Do programu C40 Cities jsou zahrnuta města z mnoha zemí různých politických sfér a 15minutová města rostou po celém světě jako houby po dešti.

Připomínám, že 15minutová města jsou taková, která pěšky nebo na kole přejdete za 15 minut. Má v nich být úplně vše, co potřebujete ke svému životu, takže třeba dlouhé měsíce nemusíte z tohoto 15minutového koncentráku odejít.

Koncept se má využívat zejména pro lockdowny – a to jak pandemické, tak klimatické.

Tato města se navíc zpravidla hlásí i k programu „smart city“ (chytré město), což zajistí, že každý bude pod plným dohledem 24 hodin denně.

A Rusko nyní následuje i tento světový trend.

Není jistě žádnou náhodou, že je právě do tohoto projektu zapojena Sberbank, která měla ještě donedávna velmi úzké napojení na Schwabovo WEF, kde spolupořádala takzvaný  Cyber ​​Polygon.

Jednalo se o simulaci globálního kybernetického útoku. Zajímavé je, že tato simulace se prováděla každoročně, ale akce byla zrušena poté, co Klaus Schwab v roce 2022 Rusko z WEF vyloučil.

Sberbank to ovšem viditelně nijak neublížilo, neboť v roce 2023  vykázala rekordní zisky a její šéf  patřil mezi  nejvýznamnější  obchodní lídry.

Sberbank i nadále pokračuje v prosazování globalistické agendy, tentokrát již zejména na domácí půdě.

Herman Gref, šéf Sberbank vám již sám představí zbrusu nové SberCity, které se nachází na klidném moskevském předměstí.

Jednoho dne by mělo být domovem více než 65 000 šťastných obyvatel, kteří budou mít vše v dosahu – přesně tak jak je to v 15minutovém městě předem naplánováno.

Město nazvané „Dobrograd“ vám Herman Gref představí ve 30minutovém videu:

Více o 15minutových městech vystavených podle představ globalistů si můžete přečíst i na tomto ruském webu.

Na stránkách podrobněji (a s kritickým pohledem) vám představí právě Dobrograd, který je další ukázkou, že globalistická politika nezná hranic.

15minutová města budou velmi brzy „v kurzu,“ nejspíš záhy poté, co bude vyhlášena pandemie „nemoci X, na kterou se již připravují dokonce i v Rusku – a to včetně vakcín.

Na závěr připomínám, že tím, kdo skutečně ovládá většinu zemí světa, jsou centrální banky. A je úplně jedno na jakém pólu multipolárního světa se daná země nachází.

Jsou to právě tyto síly, které obhajují zavádění globalistických politik a jejich vliv je patrný právě v tom, že v rámci zavádění těchto politik vládne téměř celosvětová shoda…

Mimochodem, na nové 15minutové SberCity již vznikla také tato parodie:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Sberbank staví na předměstí Moskvy 15minutové město (video)

 1. Kým nebude Putin mŕtvy a nenahradí ho skutočný tvrdý a nekompromisný vlastenec bez akýchkoľvek zábran aj výčitiek svedomia a schopný oslobodiť aj východnú Európu, Rusko nebude nikdy slobodné a nezávislé! Ani krajiny, ktoré ešte majú šancu sa zachrániť pred NWO a/alebo islamizáciou – teda nie napr. Nemecko – vrátane Slovenska.

  1. ANONYMMNI VLASTENČE A DALSI lidoví komentátoři ,NAPSALA JSEM PLAN NARODNiCH ZAJMU PNZ

   Nebylo by lepší zkusit nad jeho postuláty diskuzi,,domnívám , se ,že jinak budete obrani ODPUSTKY GRYNDYLU do naha a to co pan Putin staví je podle mého názoru jeho věc a na co se starat o něho nemáme dost starostí o sebe???? 🔔🔥🤑No ní?

 2. Víme, co se na nás chystá, zažili jsme i dobu covidovu. Málokomu se líbí být zavřený jako vězeň a nesmět ani do přírody. Poznali jsme na vlastní kůži, že to nesvědčilo ani našemu fyzickému zdraví ani tomu psychickému. Nesmíme se chovat jako otroci a nechat se zavírat jako dobytek do ohrady. Nesmíme je poslouchat. Je čas se spojit a vytvořit si vlastní systém. Na Ukrajině to udělali, protože už nechtějí obětovat své životy za blaho Zhulenského. Měli bychom se inspirovat.

  1. SAMOZŘEJMĚ SE MÚŽEME SPOJOVAT a to NA ZAKLADÉ PNZ potreb,KDE TO STOJI JAKO PROGRAM

   Nezapomeňte,že jediná síla ,která zbývá je Sjednocene Formace Volicú SFV s vzorovym Programem Národních Zájmu a potřeb,který má už prvních 5 doslova svatých postulátu a každý volič k němu muže,pokud bude schopen ,naformulovat do něho další bod a tam ho přidat jako návrh ,místo nekonečných stížnosti,kdy na konci lidovych komentu,kde není téměř nikdy napsáno KDO ten maras má řešit a tak to pak vypadá nakonec jakoby komentátoři (všichni )chvalili režim pétidrmolice,kterému se daří naštvat celý národ a smát se pak jeho bozmocnosti.No ní🤑??
   AzKSH

  1. 10 a 15 minutová města = lepší kontrola obyvatelstva…. nastupující NWO má potřebu velmi vysoké kontroly obyvatelstva, teda svých otroků…..k tomu přibude čínský sociální systém upravený pro potřeby EU; v RF bude upraven pro potřeby RF, atd.

   1. Někde jsem četla poposunutí na 20 minut. 15 minut pěšky není žádná hitparáda. Jenom doplňuji, jinak to vnímám jako příšernosti. Někdo nařídí a ostatní se musí podřídit! Jakým právem, neustále něco nařizovat, zakazovat?

 3. to bude teprve nářez až občane v těch 15 minutových městech budou zavření s muslimy 💀 z měst se velice rychle stanou věznice s maximální ostrahou a puvodni Evropan bude v roli věznu to teprve bude masakr jo a co teprve pak až vznikne evropská armáda až bude The Great Reset hotovy přijde další faze NWO = Depopulace a už hezky na tvrdo

 4. Tak pozor, všechny vlády světa je klamavý údaj, protože to ani zdaleka neznamená všichni lidé světa. Všechny vlády jsou prošpikované agenty WEF a různými iluminatními spolky, které mají jen jeden hlavní cíl. Za peníze svých daňových poplatníků a po složení slibu jak moc budou pracovat pro svoji zemi, provádí nařízenou hospodářskou a ekonomickou demontáž svých zemí, zaplavují svoje země cizími nepřispůsobivými lidmi ze vzdálených zemí a vykládají usilovně pracujícím lidem, ze nejlepší je válka se svými sousedy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout