Summit G20 za účasti Schwaba, návazný summit B20 navrhuje očkovací covid pasy vydané WHO pro celý svět

Summit G20 za účasti Schwaba, návazný summit B20 navrhuje očkovací covid pasy vydané WHO pro celý svět

Zatímco svět se věnuje zcela jiným záležitostem, v Indonésii probíhá velmi důležitý summit, který jasně ukazuje, jak se na lidstvo globalisté připravují do budoucna – a to za souznění všech zúčastněných zemí.

I přes jasné důkazy o neúčinnosti mRNA injekcí (tedy pokud nebylo úmyslem zvýšit úmrtnost v proočkovaných zemích) se má nyní zavádět celosvětový covid pas, na základě kterého by bylo možné cestovat do zahraničí. O tom se tedy nyní zcela vážně hovoří právě na summitu G20.

I když by se mělo jednat o schůzku zástupců vlád zemí G20, summitu se účastní například i nikým nevolený Klaus Schwab nebo Bill Gates. Již přivítání Schwaba bylo v takovém stylu, jako by na summit přijela nějaká velmi významná celebrita. Je tedy znát, kdo zde má hlavní slovo.

Indonéská média oznámila Schwabův příjezd, jako by to byl muž s velmi zvláštním VIP statusem:

Výkonný předseda Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab dorazil na WITA kolem 18:56 a přímo ho přivítal guvernér Bali Wayan Koster.

Ve skutečnosti zde vyvstává jediná otázka: Čím je tak významný Klaus Schwab, kterému žádný občan na světě nikdy nedal žádnou formu mandátu, a který se svými globalistickými a často nelidskými myšlenkami vzdaluje jakémukoli základnímu demokratickému chápání?

Je pravda, že WEF je dobře známá infiltrací svých stoupenců a „mladých globálních vůdců“ do vlád po celém světě, takže na summitu je šéf WEF v pro něj blízké společnosti. Zdá se, že Schwab si obzvláště dobře rozumí se svou „žačkou“ Jacindou Ardern, premiérkou Nového Zélandu:

Obrázek
Všimněte si: „elity“ nemusí mít náhubky, zatímco obyčejní slouhové ano

Mezitím je vidět, že soudní vykonavatel WEF Justin Trudeau se spojil s americkým prezidentem Joe Bidenem.

Obrázek

Velký reset je podle všeho hlavním tématem summitu.  Občané většiny světa však nemají zájem o Schwabův „Velký reset“. A pocítí to i šéfové vlád, kteří se snaží tuto agendu ve své zemi prosadit. Je to vidět už v Kanadě, kde „Young Global Leader“ Trudeau čelí rostoucímu odporu – nejen ze strany obyvatel, ale i politiků. Pociťují to však i politici v Holandsku a přidávají se další země.

To ovšem vládcům nijak nebrání pokračovat v zavádění „digitální totality“ pod záminkou „ochrany zdraví.“ Pokud jste si tedy mysleli, že po množících se důkazech o průběhu celého covidového podvodu a především podvodu kolem genových injekcí, o jejichž údajné účinnosti se od začátku lhalo, je nátlak u konce, pak se mýlíte.

Zdá se, že globalisté hodlají přitvrdit, aby občany z celého světa  za každou cenu donutili si genové injekce aplikovat. A to samozřejmě opakovaně, ideálně jednou za čtvrt roku.

Navzdory množícím se důkazům, že experimentální vakcíny Covid jsou neúčinné v prevenci infekce a přenosu, indonéský ministr zdravotnictví na summitu G-20 vyzval k vydání globálního digitálního zdravotního certifikátu, který by sledoval pohyb očkovaných jedinců.

Indonéský ministr zdravotnictví Budi Gunadi Sadikin obhajoval globální digitální zdravotní certifikát během summitu B20 (Business 20) na Bali v Indonésii.

Business 20 (B20) je akce, která je součástí summitu G20: jejím účelem je vyjádřit společné názory mezinárodní obchodní komunity.

Dvoudenní summit Business 20 (B20) 2022 na Bali v Indonésii svedl dohromady přední světové podnikatele, aby poskytli G-20 politická doporučení k řešení klíčových obchodních problémů.

Sadikin řekl: „Měli bychom zavést digitální zdravotní certifikát uznávaný WHO. Pokud jste byli očkováni, můžete se volně pohybovat. Takže místo 100% zákazu volného pohybu lidí v příští pandemii, která by zastavila světovou ekonomiku, můžete stále zajistit určitou svobodu pohybu.“

Sadikin dále uvedl, že mezi zeměmi G-20 a Indonésií bylo dosaženo dohody o digitálním certifikátu založeném na standardech WHO.

„Země G-20 souhlasily s vytvořením tohoto digitálního certifikátu podle standardů WHO a my jej přineseme na příští Světové shromáždění v Ženevě jako revizi mezinárodních zdravotnických předpisů. Doufáme tedy, že v příští pandemii budeme stále svědky určité mobility lidí, určité mobility zboží a určité mobility ekonomiky.“

Pokud bude zákon přijat, ti, kteří se rozhodnou nedat se očkovat, budou nuceni vzdát se svých základních lidských práv.

Připomeňme, že letos během týdne Valného shromáždění OSN darovala Nadace Billa a Melindy Gatesových 1,27 miliardy dolarů na „pokrok směrem ke globálním cílům“, přičemž 200 milionů dolarů šlo na vývoj invazivního globálního systému digitálních ID. 

HIMSS (Healthcare Information and Management Systems Society), společnost založená na členství věnující se reformě globálního zdravotnického ekosystému, uvedla, že existuje několik důležitých politických a etických úvah pro efektivní implementaci.

Vzhledem k tomu, že se několik amerických a globálních subjektů pokouší vytvořit svou vlastní verzi digitálního zdravotního pasu, existuje zvýšené riziko vytvoření mnoha různých systémů, které nejsou vzájemně propojeny, a proto postrádají univerzální použitelnost. Nekompatibilní standardy a řešení, která nejsou navržena pro interoperabilitu, pravděpodobně povedou k těmto snahám, což povede k roztříštěnému systému, který podkopává jak přijetí, tak užitečnost digitálního zdravotního pasu.

To zahrnuje rovnost, soukromí a občanské svobody, včetně řešení potřeb těch, kteří ze zdravotních nebo jiných důvodů nemohou být očkováni. Všechny tyto zájmy a hodnoty musí být chráněny a posíleny ve snaze obnovit domácí a přeshraniční mobilitu tváří v tvář pandemii COVID-19 a v širším uplatnění těchto digitálních ID karet v jiných případech použití. S tím, jak jsou vyvíjeny a uváděny na trh nové digitální zdravotní pasy, pokyny osvědčených postupů a lepší porozumění technickým, etickým a politickým úvahám v USA a po celém světě, pomohou tomuto odvětví ke smysluplnému a škálovatelnému spuštění.

Níže jsou uvedena některá stávající opatření pro evidenci očkovaných. Ta by měla být zrušena a nahrazena „globálním pasem WHO.“ :

 

Na závěr připomínám, že v EP byl stávající covid pas EU prodloužen až do poloviny roku 2023 s tím, že se kdykoli může v zemích EU „oživit.“ To vše se prosazuje i přesto, že již máme dostatek důkazů o tom, jak to ve skutečnosti s genovými injekcemi je.

Tímto lze jen potvrdit, že plánované zavádění nejen globálního covid pasu, ale také globálního ID – a časem i jedné globální měny CBDC – nemá nic společného s proklamovanou ochranou zdraví či zjednodušenou evidencí (všechny doklady na jednom místě). Jde pouze o způsob jak ovládnout lidstvo a covid pasy jsou jen jedním z různých druhů sociálních kreditů (k dalším patří např. měření uhlíkové stopy).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.6]

One thought on “Summit G20 za účasti Schwaba, návazný summit B20 navrhuje očkovací covid pasy vydané WHO pro celý svět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout