Více než 1000 měst z celého světa – včetně dvou českých – chce do roku 2030 téměř úplně zakázat maso, mléko a soukromá auta

Více než 1000 měst z celého světa – včetně dvou českých – chce do roku 2030 téměř úplně zakázat maso, mléko a soukromá auta

Hned na počátku mohu uklidnit Slováky, že u nich se žádné tak šílené zastupitelstvo města nenašlo. To v České republice ano. A jde o jedno velkoměsto v Čechách a jedno malé město na Moravě, tedy konkrétněji na Vysočině.

Každopádně v obou městech si agilní občané zvolili zastupitelstvo, které plně podporuje Agendu 2030 a jde jí naplno vstříc. A to dokonce s větší vervou než kdekoli jinde.

Ještě chvíli vás budu napínat, než prozradím, o která města se jedná.

Toto je jednoduše Agenda 2030, Velký reset v praxi. A to přímo před našima očima a v případě některých z vás se to týká i vašich domovů. Obě uvedená města budou dozajista i městy 15minutovými a projekt smart city zde bude také samozřejmostí.

Více než 1000 měst spojilo své síly, aby splnilo cíle Světového ekonomického fóra. Jejich aliance se nazývá „C40 Cities Climate Leadership Group“.

Která města u nás k nim tedy patří?

V případě toho českého jde o Prahu. V případě aktivistické Prahy, která se mezi města Agendy 2030 zařadila v době vlády Pirátů, se jistě podobnému rozhodnutí nikdo nediví.

Spíš by bylo zvláštní, kdyby zde Praha nebyla zahrnuta.

Ovšem moravské město bylo i pro mne překvapením. Netušila jsem, že na Vysočině jsou tak agilní podporovatelé globalistické agendy WEF – Velkého resetu.

Městečkem, které se rozhodlo přidat většinou k převážně velkoměstům z celého světa, je Nové Město na Moravě. Proč se právě tamní zastupitelstvo rozhodlo k tomuto kroku skutečně snad tuší jen voliči, kteří si dané zastupitelstvo zvolili.

Mapku měst, která se do programu města Agendy 2030 zapojila, najdete zde. Najdete tam města z celého světa, hodně aktivní je třeba Německo a Francie.

Chystaná nařízení, jimž se hodlají města podvolit, už nemají s demokracií nic společného a dalece přesahují kompetence města, které se rozhodlo ke globalistické agendě přidat.

Svou iniciativu nazývají „Race to Zero.“ Srozumitelně to znamená: 0 kg masa, 0 kg mléčných výrobků, 0 soukromých vozidel. Kromě toho si každý člověk může koupit pouze tři nové kusy oblečení za rok a každé tři roky může absolvovat pouze jeden let na krátkou vzdálenost. 

Jak by to ovšem chtěli kontrolovat se lze jen dohadovat. K tomu by totiž byl zapotřebí nějaký 100% spolehlivý šmírovací mechanismus. Na druhou stranu v tzv. „chytrém městě“ (smart city) by se něco podobného možná praktikovat dalo.

Tyto cíle lze nalézt ve zprávě „Budoucnost městské spotřeby ve světě s teplotou 1,5 °C.“ Tato verze byla poprvé zveřejněna v roce 2019. Stejný obsah najdete ve verzi 2023.

Je otázkou, jak lze těchto cílů demokraticky dosáhnout. Ale protagonisté, kteří nejpozději od roku 2020 otevřeně prosazují svou agendu celosvětově, stejně nemají s demokracií nic společného. Chtějí nastolit světovou diktaturu, snížit počet lidí a zotročit zbývající lidi. Jiný výklad není možný.

Jak tyto komunity plánují uvést své plány do praxe, není jasné. Protože uvedené cíle nejsou, alespoň dnes, v kompetenci komunity. Město nemůže svým obyvatelům diktovat, kolik oblečení si mohou koupit a kam mohou cestovat. 

Mohl by být do jisté míry omezen pouze silniční provoz, případně by bylo možné podobné kroky uskutečnit v případě vyhlášení klimatické krize (třeba ze strany WHO, která by k tomu měla mít v budoucnu kompetence).

Každý, kdo si myslí, že odpor zastaví převážně progresivistické městské šéfy v řízení tímto směrem, se mýlí.

Například v New Yorku již bylo oznámeno, že budou zavedeny stropy pro spotřebu masa a mléčných výrobků ve veřejných zařízeních.

Zákazy prodeje vozidel se spalovacími motory jsou již v mnoha zemích diskutovány nebo už je rozhodnuto, omezení platí například pro lety na krátké vzdálenosti ve Francii.

A jak víte, tak EU již před časem rozhodla, že od roku 2035 již bude zákaz prodeje aut na fosilní paliva a od roku 2029 bude možné nově instalovat jako vytápění již jen tepelná čerpadla.

Závazky měst směrem ke klimatické agendě tak  mohou být protlačovány nadále, přičemž jedinou možnou změnou je samozřejmě především změna daného zastupitelstva.

Světové ekonomické fórum WEF na svých webových stránkách propaguje projekt měst C40 . Tím je také zcela zřejmé, odkud iniciativa pochází a kdo za ní skutečně stojí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 4.9]

15 thoughts on “Více než 1000 měst z celého světa – včetně dvou českých – chce do roku 2030 téměř úplně zakázat maso, mléko a soukromá auta

 1. Svobodným lidem nemůže nikdo přikazovat co mají, případně nemají dělat. Jenom ovce jdou poslušně za bačou a důvěřují mu že je ochrání před predátory. Je to však bača, který je postupně všechny předá na porážku. V současné době se plní plán postupné porážky ovcí – lidí dle Kalergiho plánu a i jiných plánů tzv. elit. Svobodni lidé se řídí svoji svobodnou vůlí a zákony země v níž žijí. Žádné WEF ani WHO ani OSN ani EU v tomto plánu však nemají co dělat.

  1. Ale Johny, …..“Žádné WEF ani WHO ani OSN ani EU v tomto plánu však nemají co dělat…..“ Právě naopak, žádný stát si nesmí dovolit těmto „vyvoleneckým“ institucím odporovat. To by tak hrálo…

 2. Že drvivá väčšina týchto miest bude niekedy do roku 2030 dobytá moslimami a tí inú než halal stravu nepripustia ani pre zotročených domorodcov a porazených globalistov /vegáni teda dostanú po nose, určite aj Lewis Hamilton musel v Saudskej Arábii žrať mäso/, je už teraz isté.

  1. to ještě aby si dovolili zakázat muslimum jejich Halal a poserou se všichni policajti jen pokus by je vyšel velice draho korán jiné jídle nedovoluje jejich víra zasahuje i do jídla jediné maso které bude moct jist je to uměle a nebo Halal a protože mnoho lidi nebude chtít jist nějakou umělotinu tak bude jíst Halal a posili tím tak celou islamizaci nevěřím že by někdo sahl muslimum na jídlo tam u nich nemá politik hlavní slovo ale IMAM

 3. Aj mestská časť Bratislava-Ružinov plánuje vybudovať v priestore dávno neexistujúcich závodov neďaleko dunajského prístavu 15-minútové „mesto“, zatiaľ bez extrémnych „reforiem“ opísaných v článku.Musíme dúfať,že ani tento plán nevyjde na sto percent…

 4. Nechci brát iluze s tím Slovenskem ale tam to vázne z důvodu zatím nedostatečného pokrytí 5G sítěmi které jsou k chytrým městům potřebná ale i technologie šmírovací ,zabudovaná přímo v pouličním osvětlení které bude propojené, udělá nepropustný okruh a z města ven neproklouzne ani myš bez jejich vědomí ,proto se tomu říká i digitální koncentrák.
  Co se týče kontroly masa ,mléka a jiných nutričně důležitých potravin budou to kontrolovat přes sociální kredity mezitím zruší hotovost a bez jejich dovolení si nejen nekoupíte věci které zakážou /platba bude zamítnuta / včetně paliv ale neopustíte ani vymezený prostor ani mimo město nic nekoupíte .platba se neschválí .To vám nedovolí město opustit..Proto bude v 15 minutovém městě všechno co potřebujete na přežití sport, park ,obchody ,lékař, divadlo atď. aby lidi neměli důvod ptát se ven z digivězení. Zapomeňte na výlety do hor,dovolené nebo návštěvu příbuzných bez propustky . Pak už neuděláme nic ale někteří tupci potřebují stále aplikace na slevu v hypermarketech a platit kartou , kdo vám dal kde něco zadarmo v tomhle zločineckém systému? Je to šmírování a past. Přesně takhle přes slevy do toho padli Číňané. Všechno zaplatíte dvojnásobně. Spětně vám strhnou kredity že jste v roce 2023 sežrali víc masa než je norma, v bance jim to chytrá mašinka vyhodí i za několik let zpátky co jste platili kartou a monitorují vás přes chytrou aplikaci. Vědí všechno o každém už teď.
  https://euractiv.sk/section/digitalizacia/press_release/5g-siet-od-o2-je-uz-dostupna-v-64-lokalitach-slovenska/
  I proto se mění osvětlení ve městech , bude tam zabudované vše pro šmírování ,kamera, odposlech ,senzor pohybu,zbraň k zneškodnění, nebo zabití,když bude někdo nepohodlný. Zároveň nezapomeňme na několik povinných očkování ročně ,absolutní ztráta soukromí a svobody jak ji známe .
  https://cz24.news/jak-chytra-mesta-omezi-lidstvo-do-koncentracnich-taboru/
  https://envispot.cz/smart-city-chytre-osvetleni/
  https://digitalnicesko.gov.cz/dia/
  Cílem chytrých měst není to aby se lidem žilo lépe ale aby tu hrstku co hned nezabijí, lehce zvládli a měli pod úplnou kontrolou.

 5. Praha nikoho nepřekvapi a těm blbečku Totalitu jen přeji když si tam neustale voli cvoky a co se tyče nového města na moravě tam se to ještě příště zachranit muže na rozdíl od Prahy

 6. Ѕpojit se všichni (s рoliciѕty neрočítejte), najít je, zavřít je do ѕkleрa a krmit je těmi ѕračkami.

  Příště nebudou vymýšlet ріčovіny

 7. na sjezdu lidovců v Ostravě premiér Petr Fiala (ODS) mimo jiné prohlásil: „Musíme změnit energetiku, tak abychom nebyli závislí na libovůli Kremlu. Aby naše firmy a naše domácnosti měly dostatek energií a měly je za přijatelnou cenu.“ Delegáti sjezdu odměnili za tuto nesmlouvavost pana premiéra dlouhotrvajícím potleskem. Česká republika totiž utratí ročně za zemní plyn z Ruska, který jí za naprosto neuvěřitelné ceny zprostředkuje Německo, ročně více jak 200 miliard Kč. eurofialovej hnus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout