Šílené: Bidenův režim zvažuje nebezpečný plán, který by zablokoval Slunce, aby se rychle ochladila Země

Šílené: Bidenův režim zvažuje nebezpečný plán, který by zablokoval Slunce, aby se rychle ochladila Země

Klimatická agenda, která má být nyní v popředí politiky zejména západních zemí, postupně přinese velmi razantní změny v životech většiny obyvatel zemí, které se pustily do plnění plánů tzv. „čisté uhlíkové nuly.“

Politika, která je založena na zcela vylhaných a zmanipulovaných klimatických modelech, má ve skutečnosti za cíl zajistit rychlejší přechod do dystopické společnosti podle představ tzv. „velkého resetu,“ v níž nikdo nic nevlastní, vše se sdílí a globalisté jsou šťastni.

Klimatická politika má tak široký rozsah, že se v důsledku dotkne úplně každého člověka. Šílenci, kteří tuto agendu tlačí, pak mnohdy přichází s doslova vražednými nápady, jak ve skutečnosti neexistující oteplování zastavit.

Manipulace s počasím by se dotkly celé planety a mohly by mít velmi neblahé důsledky pro život na Zemi i po další generace. Právě tyto snahy jsou tak jasným důkazem toho, jak dalekosáhlý dopad může mít současná klimatická politika na lidstvo.

Bidenův režim je schopen nechat zemřít potenciálně miliony lidí a zvířat, pokud dojde k ochlazení Země o několik stupňů.

Deník Daily Mail odhalil, že představitelé režimu v pátek vydali zprávu, která navrhuje blokovat sluneční světlo, aby se Země rychle ochladila. Jedná se o proces známý jako modifikace slunečního záření (SRM) nebo solární geoinženýrství.

Děsivá zpráva uvádí několik způsobů, jak by se režim mohl snažit dosáhnout solárního geoinženýrství, z nichž všechny mají vysokou pravděpodobnost katastrofy.

Jak poznamenává Daily Mail, jednou z metod by bylo výrazně zvýšit množství aerosolů ve stratosféře, které by odrážely sluneční paprsky z planety.
Společnost s názvem Make Sunsets již dříve úspěšně vypustila meteorologické balóny z Mexika, které mohly uvolnit částice síry do atmosféry.
Zpráva přichází s dalšími nápady, jako je zvýšení pokrytí oblačností nad oceány nebo snížení tvorby cirrů, které odrážejí sluneční záření zpět na Zemi. George Soros navrhl podobnou myšlenku již v únoru.

Zpráva nadšeně tvrdí, že „SRM nabízí možnost významného ochlazení planety v časovém horizontu několika let.“

Bidenův režim označil zprávu za slibnou a uvedl, že výzkum této praxe umožní lépe informovaná rozhodnutí o potenciálních rizicích a výhodách blokování slunce.

Tento typ výzkumu ovšem nemá žádné výhody. Nebezpečí solárního geoinženýrství jsou příliš velká a mohla by vést k obrovskému počtu úmrtí.

Jedna studie ukazuje, že tento typ inženýrství by mohl ohrozit volně žijící zvířata. Zavedení a neudržení této technologie pod kontrolou by zanechalo živočišné druhy po celém světě neschopné vyrovnat se s měnícími se podmínkami, což by způsobilo masové vymírání.

Solární geoinženýrství by také mohlo vést ke globálnímu hladovění. Podle webové stránky DowntoEarth by například uvolnění umělých mraků do atmosféry nad Arktidou mělo katastrofální následky. To by narušilo monzuny v Asii a zvýšilo sucha, zejména v Africe, což by ohrozilo jak potravinové, tak vodní zdroje pro dvě miliardy lidí.

Ještě děsivější pravdou je, že solární geoinženýrství je relativně levná technologie. Jedna země by mohla tuto technologii plně financovat a zavádět sama.

Vzhledem k tomu, že jedna jediná země by mohla mít potenciál změnit klima a potenciálně zabít miliony lidí, mohlo by to vést ke třetí  světové  válce.

Přesto je režim tak zavázán kultu globálního oteplování, že flirtuje se zavedením této smrtící technologie

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.7]

14 thoughts on “Šílené: Bidenův režim zvažuje nebezpečný plán, který by zablokoval Slunce, aby se rychle ochladila Země

 1. Nehoráznosť akú svet ešte nezažil. Takýchto dementov sa treba zbaviť a to čím skôr. Netreba im dovoliť aby sa dostávali do funkcii kde môžu škodiť ľuďom a už aj planéte. Treba to zastaviť v zárodku.

 2. Me to hlava nebere. Proc tedy kdyz je zamraceno a ma prset. Letaji maliri nebes jak vztekly aby ty mracna rozehnaly??? A pak je desive slunecni zareni ?? To je jako co???

 3. Poručíme větru, dešti…to už tu bylo. Nevěřím že by to globalistům prošlo, ještě jsou tady státy jako Rusko, Čína, Indie, Korea, Afrika, Jižní Amerika, které si takové experimenty nenechají líbit. Tomu pevně věřím.

  1. Marfušenko, zdravím.

   Na Rusko a Čínu bych se nikdy nespoléhal. Vládnou tam i tam satanisti z řad NWO pod velením Klause Schwaba. Proč by jinak obě země odmítaly vystoupit z WHO? Jakmile vstoupí v platnost Pandemická smlouva již v květnu příštího roku, nebude zbytí. Všichni, kdo jsou členy WHO, což kromě pár nevýznamných výjimek je celý svět, budou poslouchat jako plebs v nedávné době kovidové. Se podívejte, jaký panuje teror v Číně už nyní, vždyť to není k žití (video): https://nase-pravda.net/2023-06-14-05/

   1. Vašku, zlatá slova, však WHO se nechá čínským lidskoprávním modelem inspirovat, jako sovětským poručíme v. d., ale příroda má díky evoluci rezistenci a na lidské kraviny odpovídá po svém a účinně.
    Lidi jsou hrozba pro vrchnost, až se k naštvanému plebsu přidá represivní složka státu, jinak dostane na hubu lid a jen lid.

 4. Nosili jste na tlamách respíky? Nosili. Tak teď si povinně nakoupíte pytle na mrtvoly, zapnete se do nich a budete se chránit před vražedným slunkem. A abyste stihli autobus do rachoty, musíte se píďalit jako housenky!
  Tak na vás, blbouni. A nezapomeňte bonzovat, až uvidíte normální lidi, že na to opět serou!

 5. V patek a sobotu 29. a 30. 06 2023 jsem nameril teplotu 42°C ve stinu, a svete div se, ackoliv mam 83 tak jsem nechcipnul. V noci jsem si ale pustil ventilator. klimatizaci nechci a pri 32°C se spatne spi. (ale neni to v Cesku, kde uz davno neziji).

  V atmosphere je 0.04% CO2, obsah CO2 se zvysil za poslednich 200 let o priblizne 0.01% (z 0.03 na 0.04%). Rocne to je 0.00005%. pri dnesnim tempu zvysovani CO2 stoupne CO2 ve vzduchu o 1% za 20 000 let. Tento narust CO2 predstavuje rocni zvyseni teploty o 0.000065°C. Cim tedy se zvysuje teplota o 1.5 az 2 °C? I to je uz jasne, i kdyz to uz pisi snad pres 3 roky. Vetrna kola (kolem 50 000, jen v Nemecku 30 000) zabranuji proudeni vlhkeho vzduchu ze zapadu, v Cesku je vice vetru z jihu a i ze Sahary, je tepleji a sucho. Podle nove studie maji i solarni panely velice negativni ucinky, maji teplotu i nad 60°C a ohrivaji tak vzduch, ktery by tak horky v prirode nikdy nebyl.

  Jak rekl Einstein. „Lidska blbost a Universim je nekonecna, ale u toho Universa si nejsem jisty.“ (spatna cestina, ale da se tomu rozumet)

 6. Přečtěte si vy idioti na západě bajku Jiřího Wolkera – vřele doporučuji i Bidetovi – Jak milionář ukradl slunce. Nikdy jsem netušila, že by nějakýho kreténa mohlo tohle napadnout. Velmi poučný, asi to těm anglosaským jelitům přeložím a pošlu to do New York Timesu.

 7. Ako to už obyčajne býva je to inak. Zastieraním oblohy nechcú aby sme si všímali čo sa deje so slnkom. Všimli ste si, že je belšie ako bolo v minulosti pred nejakými 40 rokmi? Žiari v inom spektre, vydáva viac UV žiarenia. Jeho jas a žiarivosť bude zanedlho pozvolne klesať a to je to, čo nechú aby sme si všimli. Keď to nastane budú hovoriť, že museli učiniť opatrenia aby sa zem neoteplovala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout