Opětovné spuštění systému HAARP způsobilo barevnou záři, která byla vidět téměř na celé severní polokouli (video)

Opětovné spuštění systému HAARP způsobilo barevnou záři, která byla vidět téměř na celé severní polokouli (video)

Nedávno se hojně psalo o barevné polární záři, která však neměla být vidět jen v severských oblastech, ale také v částech střední a jižní Evropy.

Nicméně ve stejnou dobu se objevila zpráva, že po  letech, kdy byl systém vyřazen z provozu, se opět rozjel HAARP umístěný na Aljašce. Právě ten je mnohdy viněn z některých změn počasí či přírodních katastrof.

Polární záře, vyznačující se pestrými barvami, se objevila 5. listopadu a byla dokonce vidět i u nás a na Slovensku, včetně velmi zvláštního zabarvení. Informovala o tom některá média, aniž by však uvedla skutečný zdroj této podivně zbarvené záře.

Zde jsou záběry ze Slovenska:

Ovšem údajná polární záře měla být vidět i z Rumunska, Maďarska a také Švýcarska či  několika dalších evropských zemí.

Polární fenomén, který je specifický pro dva magnetické póly Země, Arktidu a Antarktidu, byl ovšem pozorován na 45. rovnoběžce a níže, mimo jiné i na Balkáně.

A nyní je původ tohoto údajně přírodního úkazu celkem jasný:

Na webových stránkách programu HAARP  University of Fairbanks Aljaška bylo zveřejněno oznámení, které veřejnost informovalo o výzkumném programu provedeném 4. až 7. listopadu 2023.

„Výzkumný program HAARP povede od 4. do 7. listopadu výzkumnou kampaň zaměřenou na studium umělé záře vzduchu a vln s velmi nízkou/extrémně nízkou frekvencí (VLF/ELF).

Hlavním cílem této výzkumné kampaně je lépe porozumět mechanismům v ionosféře, které generují optické emise, a prozkoumat, zda určité typy vln v ionosféře mohou zesílit vlny VLF/ELF. Další experimenty se pokusí zjistit, zda družice mohou využít plazmové vlny v ionosféře k detekci a zabránění srážkám. 

High-frequency Active Auroral Research Program (HAARP) je vědecký program zaměřený na studium vlastností a chování ionosféry.“

Výzkumná jednotka HAARP byla 11. srpna 2015 převedena z amerického letectva na University of Fairbanks na Aljašce. Do roku 2014 byl HAARP v provozu, později měl údajně univerzitě sloužit jen k výzkumným účelům a do provozu byl uveden po odmlce až nyní.

Další informace lze nalézt na webových stránkách univerzitního programu HAARP .

Dalo by se předpokládat, že oznámení o nadcházejícím experimentu učinila univerzita záměrně, protože rozsah tohoto experimentu byl tak obrovský, že by nebylo možné jej utajit před globální veřejností.

Nicméně mainstream to opět pojal tak, aby se zdálo, že šlo oběžnou přírodní událost…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 58 Průměrně: 4.6]

8 thoughts on “Opětovné spuštění systému HAARP způsobilo barevnou záři, která byla vidět téměř na celé severní polokouli (video)

  1. Koruptni „vedci“ umi kydat nejruznejsi nesmysly, treba ze rocni prirustek CO2 o 0.0005% a tim menici se teplota zeme o 0.002°C rocne muze zmenit klima, ze vice nez 50 000 vetrnych kol nema zadny vliv na pocasi, ze mRNA opichy jsou zdrave ackoliv zpusobily jiz dokazanych 17 millionu umrti, ve sktecnosti vsak nejmene 4 az 5 krat vice etc. Co HAARP dela a jaky ma vykon neni dostatecne popsano, ale ze by to mohlo nejak ovlivnit ionizaci stratosfery o tom (osobne) pochybuji i kdyz mozne je vsechno. Lide chteji planetu znicit a tak zkouseji, jak by se to mohlo udelat.

  2. Ak je to takto naplanovane: https://cz24.news/dr-rashid-buttar-znamy-lekar-a-kritik-covidovych-injekci-byl-prave-zavrazden-tesne-pred-smrti-na-kameru-rekl-byl-jsem-umyslne-otraven-video/ tak by mozno tym spustacom mohol byt aj Haarp a nie len 5G siet! Ak prognoza Deagel Corp. je pravdiva, tak rok 2024, zrejme po schvaleni pandemickej dohody a zavedeni digitalneho euro (vsetko v aprily), bude rokom masoveho zomierania a pokracujuceho ockovania mRNA svinstvom vystrasenych ludi!

  3. Jsou obrovské vpády slunečních větrů, co nás bombardují a trhají naši magnetickou ochranu. Přečtěte si třeba na Wikipedii, z čeho je ta polární záře (aurora). Např. právě teď pár dní trvají obrovské bouře, které nabouraly naši magnetosféru – a proto je ta červená záře – jsou to nabité nestabilní částice z kosmu. No a z nárazů je komprese atmosféry, z toho pak lidi bolí klouby, záda, hlava, mají deprese a nevýkonnost. Po tom, co teď bylo za bugr, bude následovat viditelný nárůst sopečné a tektonické činnosti.

    1. jo a očkování proti covidu vás zachrání, dejte mi pokoj s wikipedií, která je často zcestná a upravená tak, aby odpovídala zájmům mocnějších. Jinými slovy, na Wikipedii jsou dost často naprostý nesmysly, které i po předložení důkazů, že jsou to lži, stále vydávají za pravdu.

  4. Mozne to je, ale jinak. Rozmery anten neodpovidaji uvadenemu rozsahu lambda.
    Takze to nemuze mit potrebny efekt vyzareni obrovske energie. Je to dlouhodobe hoax. Je jeste jina moznost, muze jit o studium jak se to siri pro ponorky. Nebo pokusy najit rezonanci cele zemske magnetosfery a otevrit diru. Pokud zmizi ochranna magnetosfera, bude to tu vypadat jako na Mesici, Marsu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout