WEF propaguje továrny na odsávání CO2 ze vzduchu (video)

WEF propaguje továrny na odsávání CO2 ze vzduchu (video)

Největší lež v dějinách lidstva nabývá stále bizarnějších rozměrů. Nedávné prohlášení klimatických šílenců o tom, že letošní rok bude nejteplejším za nějakých 150 000 let jen ukazuje, jaká banda idiotů tuto agendu vede.

V prvé řadě existují první globálnější záznamy až z 19. století a skutečně vědecká data se pak začínala ve větší míře shromažďovat sotva před 100 lety.

Nikdo nemůže vědět, jaké bylo počasí v rámci celé planety – a to každý den a v každém jednotlivém roce před 200 lety, natož pak před 150 000 lety.

Klimatičtí propagandisté také zcela opomíjí fakt, že dřív nebyly teploměry umístěny jako nyní ve městech či na letištích, které vytváří „tepelné ostrovy.“

Neberou v úvahu, že v jistém období bylo například Grónsko bez ledu a ve značné části Evropy panovalo subtropické počasí.

Ledovce sice ukazují jak bylo v jednotlivých obdobích, ale rozhodně neukazují, jak bylo v každém jednotlivém roce.

Nicméně propaganda jede dál a nevzdělaných idiotů, kteří jí stále věří, je dostatek, takže se může přistoupit například na výstavbu továren, jejichž jedinou činností bude vysávání CO2 ze vzduchu.

Ano, přesně toho CO2, který tak nutně potřebují rostliny ke svému životu. Lze je tedy nazývat „řídícími centry genocidy,“ neboť bez CO2 nebude nic růst – nebude jídlo – nebude život.

O těchto továrnách, které aktuálně rozjíždí například ve Švédsku, jste si zde již mohli přečíst. Zdá se však, že trendem bude výstavba těchto monster po celém světě.

Zřejmě vyrostou na pozemcích vyvlastněných evropským zemědělcům…

Nikým nevolení globalisté na WEF vychvalují „továrny na odstraňování uhlíku“ – z nichž každá odstraní z atmosféry pět milionů tun CO2 ročně, jako klíčové pro splnění globálních klimatických cílů.

A to navzdory faktu, že CO2 v současné době tvoří jen 0,04 % atmosféry, a pokud klesne na polovinu, veškerý rostlinný život – a tím i veškerý zvířecí a lidský život – zahyne.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

9 thoughts on “WEF propaguje továrny na odsávání CO2 ze vzduchu (video)

  1. ti blbečci co tomuhle nesmyslu ještě dnes věří by měli byt izolovaní do blázince ti idioti zničí zcela určitě cely západní svět pochybuju že tyhle nesmysli budou podporovat v Rusku, Číně, Indii, nebo v Africe to jen my tady na západě řešíme takové kraviny jako boj s CO2, Genderem, LGBT, BLM, multikulty, všelijake ismi, my si tu Smrt způsobíme sami

  2. Odsávaní CO2 je dalším ze lživých důkazů o tzv. ekologické katastrofě způsobené člověkem. Každý kdo se alespoň minimálně zajímá o historii planety Země je jasné, že planeta bez CO2 jak to ti ignorant plánují je mrtvá a zmrzlá planeta. To se již v minulosti Země stalo a následky byly dlouhodobé a děsivé. CO2 je životodárný plyn, který blokuje zamrznuti planety a současně tvoří potravu pro všechno rostlinstvo, které by jinak zahynulo. Rostliny nám na oplátku za výživu CO2 vrací tolik potřebný kyslík.

  3. Požáry lesů, které se nám ti ignorant snaží natlačilo do hlav jako následek údajného oteplování však vždy nakonec měli svého viníka a nikdy to nebyla příroda, ale zaplacení darebáci, kteří za pár drobných na chlast a drogy zapalovali požáry rukou nebo z dronů, nebo dokonce z helikoptér jak to bylo letos vidět v Kanadě. Že přitom zemře miliony zvěře, že lidé přijdou zbytečně o svá obydlí, tak to z nich naprosto nikoho nezajímá.

    1. já už celkem začínám pochybovat že jde o lidi za vším tímhle s CO2, masovou migraci, islamizaci, LGBT, Genderem, The Great Reset a cele to šmírovaní lidi přes CBDC a sociální kredity je to až moc Dabelske až moc velké Zlo až si říkám kam až tohle cele přes Vatikan Rothschildy, Britskou Kralovskou Rodinu a Wef kam až tohle opravdu sahá tolik zla nenávisti co tu panuje to je horší než kdy bylo v historii a s tou jejich touhou snížit populaci pod 500 milionu lidi kdysi jsem byl Ateista ale to jsem byl hlupák věřím že tu kolem nás jsou i vyšší sílí které nevidíme které urči co se světem bude a zatím má Zlo opravdu návrh

  4. Necháme se od těch šílenců oddělat? Každému, kdo dával na základní škole aspoň trochu pozor, ví, že oxid uhličitý potřebují rostliny. Bez něho by nic nerostlo a vyhynuli by i živočichové a zanikl by život. Kdo měřil počasí před tisíci lety? Jaké vědecké výzkumy? Co to blábolí? Neposlouchejme je, nebuďme hlupáci, kteří spolupracují na svém vlastním zničení. Není čeho se bát, kdo bude poslušný, tak ho oddělají, protože nás chtějí oddělat všechny. Opravdu není důvod se bát a poslouchat je, pokud člověk není sebevrah a současně masochista.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout