Obohacovaná Evropa: Super nálož multikulturního obohacení (videa)

Obohacovaná Evropa: Super nálož multikulturního obohacení (videa)

Dnes opět přináším obrázky z různých koutů multikulturně obohacované Evropy. Projdeme si některá aktuální videa z posledních dní a mezitím zavzpomínáme na starší události, dnes již poněkud zapomenuté.

Výměna evropských obyvatel je v plném proudu a některé evropské země se podobají spíš Africe nebo Orientu…

A začneme v nejzápadnějších končinách Evropy, o kterých se příliš nehovoří, konkrétně v Lisabonu. Portugalsko, které v porovnání s námi má zhruba srovnatelnou životní úroveň, jasně ukazuje, že mohamedáni nemíří pouze do bohatých evropských zemí se štědrými dávkami:

Velká Británie: Celá armáda policistů není schopna zvládnout jednoho obohacovače:

Berlínský stadion – utkání Německo : Turecko. V hledišti je mnohem víc tureckých vlajek než německých:

Myslíte si, že Polsko nemá žádné muslimy? Omyl, zde je jich celá horda – a to v doprovodu místních sluníčkářů:

A zde jeden z novějších záběrů z Londonistánu:

A nyní se vrátíme asi 4 roky nazpět do doby, kdy Richard Gere aktivně podporoval invazi do Evropy. Zde na jedné z lodí zločineckých pašeráckých neziskovek:

BBC již nějakou dobu oblbuje obyvatelstvo propagandou, že černoši vybudovali Británii. Tato agitka zřejmě padla na úrodnou půdu, „Tyto silnice postavili moji předkové,“ říká černoch na videu:

I když jsem už k tématu přinesla speciální článek, přece jen si zde ještě připomeňme invazi do španělské Ceuty, ke které došlo v pátek a sobotu:

A ještě jednou Berlín – na pozadí muslimské demonstrace se modlí skupinka muslimek. Mešita pod širým nebem:

A jsme-li u muslimského modlení, tak zde je pohled do letadla (není známo, o jaké aerolinky či o jaký spoj se jedná). Kvůli modlícímu se muslimovi byl zpožděn let:

Multikulturní Paříž:

Dále se můžete podívat jaká je „práce“ zaměstnankyň promigračních neziskovek. Zde se zaměstnankyně neziskovky Care 4 Calais (neziskovka operuje v oblasti francouzského Calais a britského Doveru) „stará o blaho“ jednoho ze svých svěřenců:

Multikulturní obohacení v londýnském metru:

Finská pohraniční stráž odráží na hranicích s Ruskem invazní muslimy:

Toto není africká škola, ale škola z britského Manchesteru:

Jedna ze „zásilek“ nového obohacení z Afriky do Evropy z tohoto týdne:

A také na Lampeduse pokračuje vyloďování:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Obohacovaná Evropa: Super nálož multikulturního obohacení (videa)

  1. jak ten Negr prcá 🐷 z neziskovky 🤣🤣 ta muže byt rada že zažila aspon nějaký sex při své vaze je pravda že Negři miluji velké prdele tady se to ukázalo 😊 🤦‍♂️😬

  2. Dá sa povedať,že v prípravnom zápase prehrali 2:3 budúci nemeckí otroci /doplnení zopár moslimami/ so svojimi budúcimi pánmi z Turecka. Erdogana nemá kto zabiť a jeho najlepšieho kamaráta Orbána tiež nie. Musím samozrejme pripomenúť,že Turecko nie je jediná moslimská krajina, ktorá chce dobyť Európu, resp. svet.

  3. Otrasné niečo. Chce niekto s vás, aby sa takéto niečo dialo aj tu u nás na Slovensku? Ja určite nie!!! A práve preto by mala SR okamžite vystúpiť z EU a tak isto z NATO!!! Toto je cesta priamo do pekla!!! Boh ochraňuj Slovensko a rodu verných Slovákov!!!

  4. Hlavné správy napísali,že pašerákov na srbsko-maďarskej hranici /ktorú chce fašistický netvor Orbán čo najskôr odstrániť/ inštruuje, financuje a zbrane im dodáva kosovská mafia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout