Švédsko zavádí přísné „očkovací“ zákony v případě vyhlášení pandemie, včetně očkování dětí bez souhlasu rodičů

Švédsko zavádí přísné „očkovací“ zákony v případě vyhlášení pandemie, včetně očkování dětí bez souhlasu rodičů

Lze předpokládat, že tato nařízení mají být součástí budoucích pandemických zákonů, které musí každá členská země WHO schválit do doby, než bude Pandemická dohoda (dříve smlouva) přijata.

Připomínám, že Pandemická dohoda má být oficiálně schválena na shromáždění WHO v květnu 2024 . Pokud pro ni budou hlasovat 2/3 zemí (což je téměř jisté), tak bude muset záhy projít všemi parlamenty členských zemí.

A samozřejmě se počítá i s patřičnými úpravami legislativy, aby odpovídala novým dokumentům WHO. Všechny země tak budou nyní postupně přijímat podobné zákony jako Švédsko.

V podstatě je na to zatím čas do doby, než projde Pandemická dohoda hlasováním na shromáždění WHO v květnu. Některé státy tak budou zákony patřičně upravovat později, třeba až v měsících po schválení dokumentu, další země nechtějí čekat a schvalují vše již nyní.

Nicméně počítejte s tím, že u nás vše projde. Současná vláda přijme cokoli co si páníčci přejí. A i kdyby se něco stalo a vláda padla, ta další nebude podle všeho jednat jinak.

Naprostou poslušnost ostatně ukazuje jak tato vláda, tak i ta minulá za Covidu, která by jen nahradila tu současnou.

Co tedy chystá Švédsko?

Před několika dny bylo dokončeno vládou zadané hodnocení a vyšetřování očkování proti covidu a budoucích pandemií. Závěrem je, že Švédsko musí zvýšit připravenost tím, že v této oblasti zavede více donucovacích a mimořádných zákonů.

Právě člen Strany středu Anders W. Jonsson byl pověřen, aby vyhodnotil, jak fungovalo hromadné očkování proti covidu a co je třeba udělat, aby se Švédsko vypořádalo s výzvami, které mohou nové pandemie pro zemi představovat.

Druhý den bylo vyšetřování ukončeno a ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí svolalo tiskovou konferenci, aby oznámilo Jonssonova zjištění. Přítomen byl sám vyšetřovatel a ministr zdravotnictví a sociálních věcí Jakon Forssmed (KD) se zúčastnil prostřednictvím videospojení.

Vzkaz shromážděným novinářům zněl, že masové očkování fungovalo dobře, ale musí fungovat ještě lépe, až udeří další virus.

Co je podle vlády potřeba posílit, jsou povinné prvky očkování. Říkají, že je třeba zavést nouzové zákony, které zbaví ty, kteří mají být očkováni, práva vybrat si mezi dostupnými vakcínami.

Musí si nechat vstříknout do paže takovou vakcínu, kterou určí stát na základě toho, co je logisticky nejjednodušší.

Jonsson dále řekl, že je třeba přezkoumat i rodičovský kodex. V budoucnu budou moci být děti ve školách nuceně očkovány Studentskou zdravotní službou bez souhlasu rodičů.

Chtějí se vyhnout potížím, které byly zjištěny během pandemie covidu, kdy sestry nemohly tak systematicky, jak by chtěly, vpichovat jehlu do paže všech dětí. Bylo to proto, že se nemohli dovolat oběma opatrovníkům dítěte nebo se jeden z nich bránil.

„Tady by měla být změna zákona, aby se v případě pandemie a očkování na ně nevztahoval pacientský zákon,“ uzavřel vyšetřovatel.

Duševně nemocní lidé jsou také skupinou, kde vyšetřovatel identifikuje možnou potřebu zvýšeného nátlaku. Během pandemie bylo očkováno méně lidí s duševním onemocněním ve srovnání s průřezem populace.

Vyšetřovatel se také zabýval tím, zda by služba domácí péče měla dostat větší mandát k podávání hromadného očkování seniorů. Je to proto, že je vidět, že starší Švédové se službami domácí péče se nerozhodli nechat se očkovat ve stejné míře jako ostatní.

Zvýšený nátlak a nouzové zákony v době pandemie byly na tiskové konferenci ospravedlněny tím, že by mohly zachránit životy.

Během pandemie COVID byla úmrtnost vysoká, ale zemřeli především starší lidé s těžce narušeným zdravím a pokročilou slabostí související s věkem.

Podle šetření se během pandemie Covid osvědčilo, že se Švédsko přizpůsobilo nadnárodní EU, místo aby přijímalo národní rozhodnutí. Závěrem je, že Švédsko by se mělo i nadále podřizovat směrnicím z Bruselu v případě propuknutí virových pandemií, o čemž je vláda přesvědčena, že k tomu dojde.

„Není pochyb o tom, že se to stane znovu, ať už za rok nebo za jedenáct let,“ řekl Jonsson.

Během závěrečného bloku otázek a odpovědí byl ministr zdravotnictví a sociálních věcí dotázán zpravodajem SVT, kolik dávek proti covidu si sám nechal během pandemie naočkovat. Na to nechtěl odpovědět.

Šetření nyní přezkoumá vláda, která poté zaujme stanovisko k tomu, který z návrhů chce realizovat, a v případě potřeby předloží Riksdagu v případech, kdy budou nutné legislativní změny.

Jedním ze zadání šetření bylo navrhnout to, co vláda nazývá „snahou o výrobu covidových certifikátů.“ To je reakce na rozšířenou kritiku, která se snesla na experimentální a rychle vyvinuté mRNA vakcíny, jejich vedlejší účinky, účinnost a tak dále.

Až příště taková diskuse vyvstane, chtějí být lépe připraveni čelit „dezinformacím,“ které podle nich šíří skeptici masového očkování.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 4.9]

11 thoughts on “Švédsko zavádí přísné „očkovací“ zákony v případě vyhlášení pandemie, včetně očkování dětí bez souhlasu rodičů

 1. musejí naočkovat všechny Evropany pokud do všech zemí EU chtějí migranty zbavit se Evropanů je jejích dlouholetý plán nechtějí abychom se rozmnožovali když se EU bude uslamizovat a měnit i složení rasy běloch globalistum je trnem v oku

 2. Genocidu sa uz rozbehla, tak ju chcu dokoncit. Oni uz nemaju co stratit, a tak chcu dokoncit svoj psychopaticky plan, kt castou je aj genocida! Kym im niekto neutne hlavy, dovtedy sa to nezastavi a neskonci! Dokoncuju a synchronizuju 5G siet, potom spustia genocidu ockovanych. To bude zamienkou na vyvolanie strachu a priciny a aj dovodu pre zaockovanie zvysnych „aby tiez neumreli na novy virus“! Vsetko maju domyslene, niekolko alternativ konania pripravenych! Pravda je ich nepriatel a klamstvo, hypnoza a propaganda natlaku, sirenie strachu su nastroje ich konania! Nesmieme im podlahnut!!!

  1. pravda, děkuji za shrnutí
   jediná možnost je, opravdu se sjednotit a připravit na tvrdý střet s policií, která chrání tyhle zkorumpované zrůdy, odpad společnosti, kteří hrabou jen prachy a myslí jen na svoje konta…gauneři se nezastaví, dokud neuděláme novodobou defenestraci, to je jediná pravdivá možnost
   s ovcemi samozřejmě počítat nemůžeme, ty jsi naočkované, nemocné, hloupě ale tvrdé jádro které se nenechalo zabít v největší genocidě lidstva, by mohla dokázat, že budoucnost patří dětem a ne vrahům

 3. Tak toto je ozaj svinstvo!!! Ako si dovoľujú rozhodovať za rodičov? Toto je už čistý návrat do otrokárskej spoločnosti!!! Myslite!!! Mysleniu zdar!!!

 4. GENOCIDA!
  Jak vidno, nějaký Norimberský kodex už je nezajímá, vyhrává doktor Mengele!!!!!
  Naše životy už nám nepatří, musíme si je vzít zpět! I zvířata mají více práv….
  WHO = anděl smrti.

 5. Dávat pozor. V ČR se rozběhla kampaň na testování na HIV a Hepatitídu . Očkování je nebezpečná věc včetně proti tenanu ,žloutenky i besnoty , žádná vakcína není dostatečně prozkoumána a vedlejší účinky ,nezvratné jsou jisté.

 6. Švédsko je korporát jako každý stát osn to znamená,že smlouva je stejně neplatná jako tzv.zákony,korporace zákony nemají ,jen jakési vnitřní předpisy které občani dodržovat nemusí ! Od 1.1.1993 je stejně vše absutně právně neplatné !
  Žádná WHO neexistuje ani nikdy neexistovala,proč tu blbnete lidem mozky !
  Je to soukromá firma agresora USA,která nemá žádné pravomoce a nemůže nikomu nic nakazovat !
  Poslouchají ji jen zkorumpovanci typů různých válků,maďarů a dalších zkorumpovanců !
  Občani ČSR mají povinnost řídit se Dekrety které vydala RNKS a ne korporátními předpisy ! Ty se na nás nevztahují !
  Navíc celý korporát ČR / SR je v likvidaci i s fi uvnitř korporace And zapotřebí přestat strašit občany jakousi neplatnou smlouvou a začít jim říkat pravdu !!
  Stokrát opakováná lež se nikdy nestane pravdou !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout