Londýn byl dobyt: 300 000 muslimů pochodovalo městem, došlo k mnoha potyčkám (videa)

Londýn byl dobyt: 300 000 muslimů pochodovalo městem, došlo k mnoha potyčkám (videa)

Včera se měl ve Velké Británii slavit „den veteránů“ na připomínku obětí válek. Ovšem tyto oslavy byly díky muslimům zcela potlačeny.

Mamutí demonstrace se na mnoha místech zcela zvrhla, došlo k potyčkám s policií či odpůrci islamizace. Skupina těchto odpůrců byla „preventivně“ zatčena, což se také neobešlo bez odporu.

Jen málokdo ze zatčených Britů chápal, že je možné v den, kdy se slaví mimo jiné i památka obětí, které padly v boji proti nacismu, povolit pochod, v němž drtivá většina lidí obdivuje Hitlera, což bylo ostatně patrné i na tom, že v davu byly mimo jiné vidět i hákové kříže.

Z podobných obrázků lze lépe pochopit, proč je již druhé volební období starostou města muslim. K muslimům se samozřejmě jako vždy v průvodu přidávali i jedinci z Antify a podobných bojůvek…

Londýn byl dobyt mohamedány:

 

Mohamedáni se pouštěli do potyček s policií i s kolemjdoucími, kteří k nim očividně nepatřili:

Hrstka veteránů, kteří chtěli uctít památku padlých. Bylo jim doporučeno, aby odstranili britské vlajky, neboť jsou v menšině. Ano, v Británii již nesmíte jen tak vyjít s Britskou vlajkou, když se současně „nové“ obyvatelstvo rozhodne, že ukáže svoji sílu:

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Londýn byl dobyt: 300 000 muslimů pochodovalo městem, došlo k mnoha potyčkám (videa)

  1. Jó, tzv boží melou sice pomalu, ale jistě. Holt každý má co si zasouží, chtěli je tam neb si přáli být obohaceni tak nechť si nyní nestěžují.

  2. Odebrani strelnych zbrani Britum v roce 1997 bylo prozirave opatreni. Dnes jsou jiz temer dve genereace Britu kteri neumi zachazet se zbrani, naproti tomu jejich protivnici invazni armada muslimu je trenovana v boji a pro boj !

    Jak tohle dopadne je jasne.

  3. Za to si Britovem mohou sami. Vykopali Palestince z jejich uzemi a nasadili tam Zidy. Ted je staci precisloval Brity a vykopat je.
    Co sis zasel, to si take sklizis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout