Společnost Pfizer potvrzuje to, co mnozí již dlouho věděli: Takzvaná „Covid vakcína“ je genová terapie  (video)

Společnost Pfizer potvrzuje to, co mnozí již dlouho věděli: Takzvaná „Covid vakcína“ je genová terapie (video)

Takzvaná „Covid vakcína“ samozřejmě v ničem neodpovídá klasické definici vakcíny. Prezentovat tak tento genový produkt jako „vakcínu“ lze jednoznačně nazvat šířením dezinformací.

Jak nyní prokázali i v australském parlamentu, ve skutečnosti se jedná o genovou terapii, což již mnozí z nás dávno ví, jen mainstream to odmítá akceptovat.

Minulý týden se v australském parlamentu odehrála zajímavá schůzka, která prošla téměř bez povšimnutí. Pět minut před koncem bylo senátorovi Gerardu Rennickovi umožněno položit poslední otázku.

Rennick se rozhodl vyzpovídat Australský úřad regulátora genových technologií (OGTR) ohledně řady dokumentů, které objevil. Dokument na webových stránkách společnosti Pfizer objasňuje, že transfekce je klíčovou součástí výrobního procesu genové terapie.

Transfekce je technika, při které se fragment DNA nebo RNA zavádí do kultivované buňky. Tento kousek DNA nebo RNA obsahuje instrukce k manipulaci s buněčnými procesy. „To je na webových stránkách společnosti Pfizer,“ řekl Rennick.

Pfizer

Webové stránky Americké společnosti pro genovou a buněčnou terapii také informují o takzvané vakcíně proti Covidu mRNA, která „krátce zavádí nový genetický materiál do buněk za účelem tvorby protilátek.“ Doslova se tam říká: „Je to genová terapie.“

Pfizer

Senátor také ukázal dokument australského úřadu pro dohled nad drogami TGA, který uvádí, že mRNA pro vakcínu proti koronaviru společnosti Pfizer byla vytvořena pomocí plazmidové DNA.

„Takže Pfizer sám přiznává, že mRNA vakcíny jsou genová terapie, Americká společnost pro genovou a buněčnou terapii přiznává, že mRNA vakcíny jsou genová terapie a TGA přiznává, že DNA byla použita ve výrobním procesu. Proč tedy mRNA vakcína nebyla testována na genotoxicitu a proč ji OGTR nepovažovala za genetické inženýrství?“ ptá se senátor Rennick.

Dr. Raj Bhula z OGTR byla trochu na rozpacích. Uvedla, že mRNA vakcíny proti koronaviru byly do Austrálie dovezeny, což znamená, že žádná mRNA nebyla vyrobena v Austrálii.

„Pokud byla mRNA vyrobena v Austrálii a použita jako genetické inženýrství při modifikaci mRNA, pak by podle zákona o genové technologii musel být udělen souhlas pro tento výrobní krok,“ tvrdila Bhula .

„To je v rozporu s tím, co jste říkala předtím. Před chvílí jste řekla, že genová terapie a genetické inženýrství nebyly použity. Teď říkáte, že nejste zodpovědná za přezkoumání genové terapie, protože vakcína byla vyrobena v jiné zemi,“ vyštěkl na ni Rennick.

Bhula zopakovala, že zákon o genových technologiích se nevztahuje na výrobní proces v jiných zemích. „Ale transfekce se tu odehrává. Transfekuje buňky australských občanů,“ kontroval senátor.

„S tím nesouhlasím,“ odpověděla Dr. Bhúla.

„To je to, co říká Pfizer. Dokonce i oni připouštějí, že transfekce je součástí genové terapie,“ zdůraznil Rennick.

Dr. Bhula: „Ne, senátore.“

„Nesouhlasíte s Pfizerem, s lidmi, kteří vakcínu skutečně vyrobili?“

„To záleží na tom, jakou definici genové terapie použijete,“ tvrdí Bhúla.

Senátor odkazuje na X na zákon o genových technologiích z roku 2000, který jasně říká, že mRNA vakcíny od společností Pfizer a Moderna by měly být regulovány OGTR.

„Je jasné, že byl porušen zákon a lidé v důsledku toho trpěli. Úřady musí být pohnány k odpovědnosti.“

Senátor Rennick vystopoval několik dokumentů od společností Pfizer, TGA a Americké společnosti pro buněčnou a genovou terapii, které potvrzují, že takzvané mRNA  vakcíny jsou produkty genové terapie.

A to navzdory skutečnosti, že úřady po léta tvrdily, že mRNA vakcíny nejsou genovou terapií. V tomto případě můžeme s jistotou hovořit o největším experimentu na světě vůbec.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.8]

9 thoughts on “Společnost Pfizer potvrzuje to, co mnozí již dlouho věděli: Takzvaná „Covid vakcína“ je genová terapie (video)

    1. Phizer má 4 řady té své biologické pokusné řady, zvané vakcína, i když píchání injekce televize snímala. Jedna z nich je jen placebo. Bureš určitě nedostal onu vakcínu, stejně jako zaměstnanci Pfizeru. Mohl dostat například destilovanou vodu nebo tetanovku. V USA nyní zavřeli dvě fabriky na výrobu pokusné biologické řady – té nové, protože o ni není zájem. Po světě se množí soudní procesy se zločinci z Pfizeru a snad i státníky toto svinstvo propagujícími. Ale ministr Válek nebo i ten nás profesor přes vakcíny Primula už hovoří o rouškách a další vakcinaci.

  1. Psala jsem to mockrát, asi bez odezvy, kromě mojí rodiny. Tento princip, na kterém jsou založeny mrňa sračky, byl původně vynalezen pro léčbu rakoviny a aplikován u pacientů v pokročilém stadiu této nemoci. Někomu to pomohlo, jiný zemřel. Zástupci Pfujtzeru se hrdě vyjádřili (v průběhu pandééémie), že základ pro mrňa sračky budou dávat do všech vakcín, protože prý jeho vývoj byl velmi drahý, tak prý aby nebyli škodní. Proto teď vybíjejí půlku planety. Jsou to kurvy na provaz.

  2. ale ved toto nie je ziadne tajomstvo. toto bolo zname este pred tym nez to pustili do populacie. preto aj museli zmenit definiciu slova „vakcina“. Tri roky stare spravy toto.

  3. Uz jednou jsem se zminila, ze tyto jeduvky, kterym se rika vakcina, jsou mimozemskeho puvodu. Tento vysoce depopulacni material opravdu , ale opravdu nebyl vyroben zde na zemi. Vzpomente si kolik lidi, kolik kusu dobytka na ruznych farmach bylo vykuchano a zabito. Kolik deti bylo uneseno a je unaseno po celem svete. A to nejde jen o vyrobu adrenochromu, za ucelem pedofilie, a sexualniho otroctvi ale i za ucelem techto depopulacnich vakcin. Vse se odehrava pod zemi a proto je v soucasne dobe podzemi likvidovano. Viz zemetreseni, zaplavy. Tyto zverstva pachane na lidskych bytostech musi byt potrestane a predevsim zastavene, jednou musi jejich radeni skoncit. I kdyz podle kardinala Judase a jeho bratri nas chteji vyhladit.Depopulace je na poradu dne velice dlouho. Je to jejich priorita. Vyhladit planetu za kazdou cenu, jakymkoliv zpusobem. Kazdy, kdo prijme jejich vakcinu se stava jejich majetek!! Nam jako lidem nepatri nic. Nase je pouze duse a pravo svobodne volby. Nic vice nic mene, a podstoupenim zapichu se vsichni navzdy vzdali svoji duse, kterou odevzdali satanovi. Neni navratu zpet. A jeste jedna zavazna vec, do leku a to hlavne pro deti ale i jinych se zacne pridavat mRNA vakcina. Proto vypadek leku, predelavaji se vyrobni linky. Vyhladit nas za kazdou cenu!! To je to oco se tu hraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout