Fauciho laboratoř v Montaně prováděla experimenty s koronaviry více než rok před vyhlášením globální pandemie

Fauciho laboratoř v Montaně prováděla experimenty s koronaviry více než rok před vyhlášením globální pandemie

Anthony Fauci je zářným příkladem toho, že ti největší zločinci spravedlnosti často uniknou – a jsou dokonce mnohdy za svoje zločiny oceňováni.

Další a další důkazy potvrzují, že právě on patřil k těm, kdo celou „plandemii“ naplánovali a realizovali.

Vyšetřování odhalilo, že Národní institut zdraví (NIH), který v té době vedl zdiskreditovaný bývalý ředitel Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) Dr. Anthony Fauci, prováděl experimenty s virem „podobným SARS“ známým jako WIV1.

Tyto testy byly provedeny v laboratoři v Montaně v roce 2018, více než rok předtím, než vyhlášená pandemie Covid-19 způsobila zmatek po celém světě.

Experiment NIH zahrnoval infikování 12 egyptských kaloňů virem „podobným SARS“ zvaným WIV1. Netopýři použití v experimentu byli získáni ze zoologické zahrady v Marylandu.

Třetí, sedmý a dvacátý osmý den experimentu byli čtyři netopýři utraceni a byly jim odebrány různé orgány – včetně srdce, jater, ledvin, sleziny, močového měchýře, reprodukčního systému, očí a mozku.

Kromě toho vědci provedli testy počtu bílých krvinek a protilátek netopýrů.

Výzkumný tým dospěl k závěru, že koronavirus WIV1 nedokázal vyvolat „silnou infekci,“ přičemž zaznamenal pouze minimální známky replikace viru.

Tento experiment byl proveden v Rocky Mountain Laboratories v Montaně ve spolupráci s Wuhanským virologickým institutem a Univerzitou Severní Karolíny. Tato laboratoř se podle deníku Daily Mail nachází pouhých 15 minut od prezidentského sídla v Camp Davidu.

Deník uvedl:

Výzkum, který tento týden zveřejnila skupina aktivistů, zjistil, že nový virus nemůže způsobit „robustní infekci.“

Výzkum je však dalším důkazem vazeb mezi americkou vládou a laboratoří ve Wu-chanu, stejně jako financování výzkumu nebezpečných virů po celém světě.

Článek s názvem SARS-Like Coronavirus WIV1-CoV se nereplikuje v egyptských kaloních – byl publikován v časopise Viruses v roce 2018. Na studii jako první upozornila skupina internetových aktivistů DRASTIC, která zkoumá původ Covid-19 a teorii úniku z laboratoře.

Skupina White Coat Waste Project nyní využívá zákon o svobodném přístupu k informacím, aby si vyžádala více podrobností o experimentu.

White Coat Waste Project je hlídací pes, který bojuje za to, aby se přestaly posílat dolary z amerických daní do zámoří na financování výzkumu nebezpečných virů.

Začátkem tohoto roku Cullen Linebarger z Gateway Pundit udělal rozhovor s Justinem Goodmanem z White Coat Waste Project, osobou, která odhalila, že Anthony Fauci a NIH financuje výzkum ve Wuhanském virologickém institutu a provádí další zámořské pokusy na zvířatech.

Justin Goodman je senior viceprezidentem pro advokacii a veřejnou politiku ve White Coat Waste Project, vládní kontrolní skupině, která se věnuje hledání, odhalování a rušení financování 20 miliard dolarů nehospodárných vládních výdajů na pokusy na zvířatech.

Projekt White Coat Waste dokázal odhalit financování Wuchanského virologického institutu, odkud pandemie téměř jistě pochází, Fauciho NIH…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Fauciho laboratoř v Montaně prováděla experimenty s koronaviry více než rok před vyhlášením globální pandemie

 1. Další bláboly o virusu. Virus nejde vyrobit ani upravit, virus je prostě slovo co znamená jed. Tedy pracovali na jedech. Ůdajný virus C-19 nikdy neexistoval. Nikdo na světě koronaviry nedokázal. Pokud by někdo tvrdil, že existuje musí ho dokázat dle Kochova postulátu:
  Virus musí být izolován
  Virus musí být vyfotografován elektronickým mikroskopem
  U viru musí být definovány jeho geny a pořadí
  Virus musí způsobovat stále tu stejnou, určitou nemoc
  Virus musí být rozmnožen jako čistá kultura viru
  Tento rozmnožený virus musí u zdravých jedinců způsobit tu určitou nemoc- musí být určena cesta nakažení
  Virus získaný z nakaženého jedince musí být po opětovné izolaci totožný s původním virem!

  ! Neexistuje na světě jediný vědecký důkaz jakéhokoliv CHOROBOPLODNÉHO viru, který by splňoval Kochovy postuláty!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout