Paříž: Žena v burce za pokřiku „Alláhu akbar!“ vyhrožovala, že zaútočí, policisté ji postřelili (video)

Paříž: Žena v burce za pokřiku „Alláhu akbar!“ vyhrožovala, že zaútočí, policisté ji postřelili (video)

V obohacované Francii nemají o obohacující zážitky rozhodně nouzi. A i když je podobných případů v poslední době spousta, takže ani nemá cenu se o každém zvlášť zmiňovat, tento za zaznamenání stojí především proto, že v něm figuruje žena.

Většina lidí si totiž myslí, že nebezpečím jsou pouze muži, nicméně ženy jsou mnohdy ještě větší fanatičky než jejich protějšky. obzvlášť pak ty, které se chovávají pod burkou nebo nikábem…

V úterý 31. října byla policie upozorněna několika lidmi, kteří cestovali metrem, na přítomnost ženy na stanici knihovny François-Mitterrand (BNF) v Paříži, která vyhrožovala a oslavovala terorismus, zjistila BFMTV od policejního zdroje.

Žena, která byla zcela zahalená v burce, křičela „Alláhu akbar“ a vyhrožovala, že odpálí bombu.

Stanice byla poté evakuována. Zcela zahalená žena neuposlechla výzvy policie. Ze strachu o svou bezpečnost zahájily bezpečnostní síly kolem 9:20 palbu. Poté byla žena střelena do břicha a evakuována.

Stanice je v současné době uzavřena a policie zřídila bezpečnostní perimetr.

Později bylo zjištěno, že jde o 38letou ženu, která byla policii známa, ale nebyla vedena jako radikál. Muslimka je nyní v nemocnici ve stabilizovaném stavu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Paříž: Žena v burce za pokřiku „Alláhu akbar!“ vyhrožovala, že zaútočí, policisté ji postřelili (video)

  1. V Saudskej Arábii sa majú roku 2034 /ak vtedy bude nejaká západná civilizácia existovať – o čom silne pochybujem/ konať majstrovstvá sveta vo futbale. Je nepravdepodobné, že tamojšia vláda zruší povinné nosenie buriek aj pre nemoslimky a povolí predaj alkoholu na či pri štadiónoch … teoreticky možno v tom novom 15-minútovom mega-meste. Nevylučujem ani prestávky v zápasoch kvôli modlitbám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout