„EU chce přivést do Evropy 50 milionů muslimů,“ varují europoslanci (video)

„EU chce přivést do Evropy 50 milionů muslimů,“ varují europoslanci (video)

Výměna obyvatel je jedním z hlavních cílů EU. Upřednostňování cizinců je znát i na přístupu drtivé většiny vlád k žadatelům o azyl, ať už se jedná o muslimy v západoevropských zemích nebo o Ukrajince ve středoevropském prostoru.

Náhodné není ani schvalování bezpočtu různých promigračních dokumentů, které mohou EU kdykoli posloužit jako vhodné „kladivo.“ O plánu dovézt 70 milionů muslimů do Evropy hovořil před časem i Komisař EU pro migraci Dimitris Avramopoulos a zdá se, že plány na islamizaci kontinentu jsou v plném běhu.

Již nyní je jasné, že invaze muslimů do Evropy je letos na rekordních číslech, dokonce předčí i dosud rekordní roky 2015 – 16, což možná ještě podtrhne dovoz 500 000 – 1000 000 Palestinců. To je plán, na kterém se aktuálně domlouvá Brusel s Washingtonem.

Do toho si přičtěte muslimy přijaté v rámci slučování rodin. Těch je obrovský počet, neboť většina muslimů má až stovky příbuzných. Většina evropských zemí byla islamizována právě díky tomu, že každý nově příchozí jedinec na sebe postupně „nabaluje“ celou rodinu nebo alespoň její část.

EU navíc v rámci migračního paktu umožňuje i sloučení širších rodin, což dále islamizaci urychlí.

Je celkem logické, že podvratné kroky EU sledují se zděšením zejména europoslanci, jejichž politika je tvrdě protimigrační a protiislámská. Právě politici z nejvíce islamizovaných zemí varují, že EU by mohla přečíslení původního obyvatelstva značně urychlit.

Takovými hlasy jsou také europoslanci z Nizozemska, Belgie a Německa, kteří si velmi dobře uvědomují, že jejich země budou jedny z prvních evropských chalífátů…

„Nizozemci jsou ve své zemi na druhém místě. Migranti mají přednost při přidělování bydlení,“ poznamenal nizozemský europoslanec Marcel de Graaff (FVD) během diskuse u kulatého stolu o azylové otázce.

„Migranti dostávají peníze zdarma, štědré měsíční dávky, i když nepracují,“ dodal De Graaff. „Pokud jde o základní potřeby, s Holanďany se zachází jako s občany druhé kategorie.“

„To je důsledek toho, co se zde děje,“ poznamenal belgický poslanec Evropského parlamentu Gerolf Annemans (Vlaams Belang).

„Evropská unie prosazuje migraci,“ řekl. „Turbo se roztočilo: EU chce do západní Evropy přivést 50 milionů nových migrantů z celého světa, zejména z muslimských zemí. Je tu ideologický a politický tlak.“

„Premiér Rutte proto musí migraci podporovat. Při přidělování domovů musí dát přednost migrantům. Migranti jsou číslo jedna, protože Evropská unie tlačí na migraci, a tak členské státy musí dělat totéž,“ vysvětlil Annemans. „Musíme se osvobodit sami.“

„Pokud to tak půjde dál, naše děti budou obklopeny přesilou násilníků, kteří je nenávidí,“ varoval Annemans. „Nemůžeme to udělat našim dětem. Toto šílenství musí skončit. Ještě není pozdě, stále můžeme Evropu zachránit,“ řekl.

„V Německu vláda dokonce financuje neziskovky, které vyzvedávají migranty a přivážejí je na Lampedusu. Zdá se, že německá vláda tímto způsobem usnadňuje pašování lidí,“ řekl De Graaff.

Německý europoslanec Bernhard Zimniok (AfD) to označil za „šílené.“ Podle něj by toto rozhodnutí mělo být co nejdříve zrušeno.

Zimniok poukázal na to, že příliv migrantů do Německa způsobuje řadu problémů: trh s bydlením je zaplavený, nestaví se jich dost a ceny raketově rostou.

Níže můžete shlédnout celou debatu (anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„EU chce přivést do Evropy 50 milionů muslimů,“ varují europoslanci (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout