Dotaz na EK: Europoslanci chtějí vědět, jaká je role WEF a Sorose při výměně evropských obyvatel

Dotaz na EK: Europoslanci chtějí vědět, jaká je role WEF a Sorose při výměně evropských obyvatel

Invaze, která je již nyní vyšší než v roce 2015, letos kupodivu nevzbuzuje takové zděšení jako před 8 lety. Zdá se, že většina lidí si již zvyká a nyní tak bude možné dále přitvrdit, aby mohla být výměna završena do plánovaného roku 2030.

O tom, že je celá invaze řízena EU a také o faktu, že na ni nemalým podílem přispívá Německo, se všeobecně ví. Tučné dotace pašeráckým neziskovkám jsou jasným důkazem.

Německá vláda údajně vyčlenila ohromujících 790 000 EUR na financování neziskovky SOS Humanity, která se aktivně podílí na pašování vetřelců.

Dokumenty objevené v německém parlamentu odhalují plány na vyplacení masivních 8 milionů € v příštích čtyřech letech dalším dvěma pašeráckým neziskovkám – Sea Eye a Sea Watch, které se aktivně podílejí na podobných operacích.

Dokumenty dokazují podíl Německa na výměně obyvatel Evropy:

EU těmto parazitům samozřejmě také přispívá, ale má na svědomí i nedávno schválený migrační pakt a některé další – již dříve schválené – promigrační dokumenty (např. Marakéšskou deklaraci z roku 2018).

Celá migrační a  azylová politika EU je nastavena tak, aby invazi podpořila.

Neziskovky, dlouhé roky štědře dotované EU i národními státy, pak pomáhají invazi organizovat již v místě bydliště těch, kdo mají Evropany vyměnit.

Organizace „Vítejte v Evropě“ nedávno vydala „Příručku pro migranty,“ jejímž cílem je maximalizovat šance nelegálních žadatelů o azyl na získání azylu a pobytu v Evropě. Tato příručka radí muslimským vyžírkům neuvádět chudobu jako důvod svého útěku, protože by to mohlo zvýšit riziko deportace.

Ještě znepokojivější je, že byla odhalena další neziskovka, která instruovala ilegály z Tuniska, aby falešně tvrdili, že pocházejí z Libye. Aby se zakryl jejich skutečný původ, byli žadatelé o azyl instruováni, aby zničili osobní doklady a vymazali důkazy o své cestě ze svých mobilních telefonů.

A podobných neziskovek je v Evropě bezpočet. Paradoxem je, že všechny jsou přes dotace z EU (či národních států) placeny z daní těch, kdo mají být vyměněni.

Ovšem jak všichni víme, tak za mnohými vysoce ziskovými neziskovkami často stojí mnohem větší – a především mocnější – organizace, jejichž cílem je destrukce Evropy a výměna obyvatel.

Bez nich by pašerácké neziskovky nemohly provádět svoji podvratnou činnost, která je jinak velmi nákladná (většina tráví na moři 10 – 11 měsíců v roce).

Nyní se otázka pašeráckých neziskovek probírala také v Evropském parlamentu.

16. srpna dorazila italského do přístavu Ancona loď patřící německé neziskovce Humanity se 106 ilegály na palubě. Místní starosta se ohradil a řekl, že „město je plné.“

O měsíc dříve, 15. července, vysadila organizace Humanity v italském městě asi 200 migrantů.

„Čtyři sta migrantů na třech lodích za dva měsíce je významné číslo,“ řekl novinářům starosta Daniele Silvetti. Dodal, že zařízení jsou pod tlakem.

Poslanci Evropského parlamentu upozornili Evropskou komisi, že tato německá neziskovka vyhazuje ilegály v Anconě.

Zdůrazňují, že drtivá většina Němců a Evropanů je proti těmto nezákonným akcím, které přispívají k masové invazi a destabilizaci evropské společnosti.

Ptají se Evropské komise, zda s nimi souhlasí v tom, že jak neziskovky, tak Německo nesou spoluvinu na pašování lidí a destabilizaci Evropy prostřednictvím masové migrace.

Poslanci chtějí vědět, proč Komise kritizuje Maďarsko a Polsko za to, že se chrání před invazí, ale zároveň ignoruje nezákonné akce neziskovek a Německa.

Chtějí od Komise získat veškeré informace o úloze pašeráckých neziskovek, miliardáře George Sorose a Světového ekonomického fóra  v dovozu ilegálů do Evropy. Upozorňují na  komunikaci, financování a dohody, které byly mezi nimi uzavřeny.

Otázky položili poslanci Evropského parlamentu Marcel de Graaff, Joachim Kuhs, Maximilian Krah, Bernhard Zimniok, Ivan Vilibor Sincic, Virginie Joron, Dominique Bilde, Susanna Ceccardi, Jean-Paul Garraud, Filip De Man a Gerolf Annemans.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Dotaz na EK: Europoslanci chtějí vědět, jaká je role WEF a Sorose při výměně evropských obyvatel

 1. budoucnost bude bez bělochu a bude to vypadat jako z filmu Absurdistan všude bude sami Idiot až na to že společnost nebudou tvořit běloši ale černí a mišenci mnoho žen v Evropě se už určitě těší až bude naplnovat Kalergiho doktrinu

 2. Evropsky parlament nema zadnou vykonou moc.
  Evropsky parlament muze pokladat otazky do prazdna nebo vznaset rezoluce dle nalady, nicmene nemaji zadnou pravni vahu ani zavaznost.
  Evropsky parlament je naprosto impotentnii uskupeni kecalistu. jejichz jedinym vystupem je schvaleni vseho co navrhne Evropska komise.
  Evropsky parlament je jen smoke sreen pro lidi, aby se vytvoril pocit „demokracie“.

  Pouze Evropska komise ma pravo navrhovat zakony.
  Pouze Evropska komise muze vydavat pravne platne dokumenty.

  Finta je samozrejme v tom ze Evropska komise je spolek nevolenych uredniku, o jejichz vyberu rozhoduji majitele EU – zidovske banky a CIA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout