Švédsko: Fanatický sluníčkář byl přepaden a brutálně zbit muslimským gangem

Švédsko: Fanatický sluníčkář byl přepaden a brutálně zbit muslimským gangem

Opět zde máme případ, který sedne na známé pořekadlo: „Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.“

Případů nadšených podporovatelů multikulturalismu, kteří se náhle setkali s realitou, kterou zdárně celý svůj život popírají, s rostoucím obohacováním den za dnem přibývá.

Nyní zakusil takové obohacování i jistý švédský sluníčkář, který si však zřejmě vůbec neuvědomuje, že za stávající situaci Švédska coby nejméně bezpečné země v Evropě, může právě on a jemu podobní…

Člen levicové Strany zelených a regionální politik Mikael Ekvall z Jönköpingu se proslavil svou oddaností imigraci a boji proti „rasismu.“ Tento víkend byl však brutálně zbit muslimským gangem.

Minulou sobotu večer byl Mikael Ekvall na cestě domů z města po oslavě narozenin svého přítele.

Ve čtvrti Liljeholmen k němu náhle přistoupili tři mladí muži a požadovali jeho telefon. Zároveň mu vyhrožovali, že ho „podříznou,“ píše Jönköpings-Posten.

Politik Strany zelených řekl o incidentu SVT Nyheter Jönköping.

„Opravdu to byla rána. Dostal jsem facku a okamžitě jsem spadl na zem. Pak jsem ucítil řadu kopanců, většinou do hlavy, ale také lehce do hrudníku.“

Říká, že dostal mnoho reakcí od lidí, kteří mu říkají: „Stalo se to mému známému, stalo se to mému příteli, stalo se to mému dítěti.“

Mikael Ekvall na sebe upozornil po parlamentních volbách v roce 2010, kdy jako člen Mladé levice uspořádal demonstraci „proti rasismu a xenofobii“ v centru Jönköpingu.

Asi 800 lidí pak přišlo protestovat proti výsledkům voleb a proti tomu, že Švédští demokraté byli zvoleni do Riksdagu.

„Účelem je povzbudit všechny lidi, kteří mají pocit, že nyní směřujeme k chladnějšímu Švédsku. Možná to může vést k nějaké síti v boji proti rasismu,“ řekl Mikael Ekvall v té době SVT.

Ale dnes, po bití, kterému byl vystaven, je politik Strany zelených zjevně více znepokojen násilím než „chladnějším“ Švédskem.

„Prostě se cítíte méně bezpečně. Bude-li společnost pokračovat v tomto vývoji, odvážím se za deset let vůbec pustit své děti do města? říká a pokračuje:

„Vždy to bylo tak, že lidé byli napadáni, ale právě teď je velmi zřejmé, že ve společnosti je hodně násilí.“

Mikael Ekvall však poznamenává, že je nyní na „školách a sdruženích,“ aby tento problém vyřešily.

„Nemyslím si, že to souvisí s mým politickým angažmá, ale je nepříjemné být odhalen,“ řekl SVT.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Švédsko: Fanatický sluníčkář byl přepaden a brutálně zbit muslimským gangem

  1. pokud se podobní Idioti nedokaži přiznat že je to jejich vina nemá smysl jim co vysvětlovat je potřeba takové Idioty nechat na pospas osudu nakonec je to lepši než skončit u soudu a řešit jestli to nebylo přiměřene nasili takovi Idioti maji v připadě že by jste takovým zachranil život se soudit i s vami že jste moc agresivni před par lety jsem se něco podobného dočetl že takhle podobně skončil před soudem nějaky svalovec když pomohl ženě ale nevěděl že je to tvrda vitačka migrantu a to se mu vymstilo

      1. je to absurdní svět člověk si musí hledit svého jinak nemá smysli už řešit něco jineho pomahat jen rodině přatel a znamym a od lidi radši dal nebudu pokoušet osud ono i ty vysledky voleb odpovidaji tomu jaky je člověk platit pokutu nebo skončit v lochu za přiměřenou agresi tak s tím si mužou jit do prdele díky bohu aspon za to že my Češi mame naspano v ustavě že mužeme branit svuj domov až bude jednou nejhuř

  2. Škoda,že ho nezabili . Xenofilní fanatici / synonymum xenofil pre slniečkara vymyslel dávno zakázaný portál White Media/, často s anarchofašistickým zmýšľaním /Antifa a pod./ , si nič iné ako smrť nezaslúžia.

  3. Dostal, co mu právem náleželo, ale bylo by hezké, kdyby se to ještě párkrát opakovalo, protože opakování je matkou moudrosti. Jako člověk s křesťanskými kořeny nepřeji nikomu sebevíce pomýlenému smrt, ale prozření, porozumění tomu, v čem se mýlí a alespoň snahu o nápravu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout