Bizarní: Fauci obdrží cenu za etiku za „záchranu milionů životů“

Bizarní: Fauci obdrží cenu za etiku za „záchranu milionů životů“

Různé ceny jsou již natolik zprofanovány, že se zdá, jako by se většina z nich dávala za pravý opak toho, nač jsou určeny.

Titul Miss tak nezíská nejhezčí dívka, ale ošklivý chlap a titul rekordmanky v ženských sportech nezíská nejlepší žena, ale ve vlastní kategorii průměrný biologický muž.

Předávání Nobelovy ceny se pak zvrhlo v oddanou podporu globalistické agendy, kdy váleční štváči získávají cenu za mír a eugenici cenu za medicínu.

Ve výčtu bizarních „vítězů“ bychom mohli pokračovat, ale nyní se zdá, že vše výše uvedené možná předčí aktuální ocenění jedince, který patřil k osobám v čele celého covidového podvodu.

Anthony Fauci, který si prošel různými skandály i v minulosti, nyní obdrží cenu za záchranu milionů životů.

To se děje v době, kdy například USA již nějakou dobu vykazují vysoce nadměrnou úmrtnost.

A co víc, nedávno se ukázalo, že právě on stojí za pohádkou o netopýrovi, kterého snědl Číňan, aby posléze rozšířil po celém světě virus, kvůli němuž musely být zničeny ekonomiky mnoha zemí.

Kongresmani, kteří vyšetřovali covidové zločiny, jasně poukázali na vinu Fauciho – a to nejen v rámci USA, ale v globálním měřítku, neboť jeho instrukce přebíraly loutky ve vládách.

Zcela jasně prohlásili, že Fauci patří od vězení, ale jak je vidět, tak tento fakt nebrání tomu, aby mu byla udělena cena za etiku.

Fauci navíc lhal před Kongresem, což je nejen neetické, ale dokonce nezákonné.

Mezinárodní centrum pro etiku Inamori na Case Western Reserve University udělí Dr. Anthonymu Faucimu cenu Inamori Ethics Prize, každoroční poctu udělovanou mezinárodním vůdcům, „jejichž činy a vliv výrazně zlepšily stav lidstva.“

Ne, toto není parodie. To se opravdu děje. Anthony Fauci, který nemá obdoby jako nejdestruktivnější vládní byrokrat v americké historii, byl oceněn cenou za etiku.

Fauci, který předsedal dvěma administrativám Bílého domu s katastrofickou, drakonickou politikou, která vyústila v bezprecedentní úroveň zbytečného lidského utrpení, „zachránil miliony životů,“ uvedla ve středu tisková zpráva Case Western.

Fauci bude na akademické půdě 19. září 2024, aby přednesl „bezplatnou veřejnou přednášku“ připomínající tuto poctu, která je spojena s peněžní odměnou.

Dr. Fauci se staral nejen o zdraví národa, ale také o zdraví světa,“ řekl ve středu prezident Case Western Reserve Eric W. Kaler.

„Jako vědec, vedoucí výzkumu a poradce v oblasti veřejného zdraví jeho příspěvky k vědeckým objevům skutečně zlepšily životy.

Jeho vedení v jednom z nejnáročnějších období v historii – pandemii COVID-19 – slouží jako vzor pro nás všechny.“

Case Western dlouho vyžadoval, aby všichni studenti podstoupili několik dávek mRNA injekcí, aby se mohli zapsat do výuky.

Škola také několik let prosazovala povinnost nosit roušky. Na začátku podzimního semestru od těchto nesmyslných příkazů konečně upustili.

Navzdory tomu, že Fauci na konci loňského roku „odešel do důchodu,“ nadále pobírá výhody financované daňovými poplatníky v hodnotě milionů dolarů, jako je šofér 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a plně obsazená bezpečnostní jednotka U.S. Marshals.

Nyní je spojen s Georgetownskou univerzitou, kde získal několik lukrativních profesur, ale nevyučuje žádné kurzy na instituci D.C.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bizarní: Fauci obdrží cenu za etiku za „záchranu milionů životů“

  1. Globalisti se nám smějí rovnou do ksichtu víc přiklad nobelovka za mír pro válečného štváče Obamu tak i tentokrát došlo na Faučiho tenhle ten svět řídí psychopati a monstra proto ten svět tak vypadá a nejhorší je lhostejnost lidi kterým to ani nevadí že se tak děje

  2. obama dostal nobelovku za mier. tieto ceny su prakticky udelovane za presny opak uz dlhe dekady. hlavne ked ide o mier a ekonomiku. tam su ocenovani vzdy ti najdestruktivnejsi ludia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout