USA: Kongresový podvýbor pro covidovou pandemii odhaluje koordinované úsilí vedené Dr. Faucim o potlačení teorie úniku Covid-19 z laboratoře (video)

USA: Kongresový podvýbor pro covidovou pandemii odhaluje koordinované úsilí vedené Dr. Faucim o potlačení teorie úniku Covid-19 z laboratoře (video)

Již nějakou dobu prošetřuje covidový výbor amerického kongresu největší podvod v dějinách lidstva. Podvod, který probíhal mimo jiné i v režii Fauciho týmu, byl založen na vylhané pohádce o netopýrovi (později luskounovi), kterého po špatné tepelné úpravě snědl nějaký imaginární Číňan.

Tuto verzi šířila prolhaná korporátní média, přičemž ti, kdo přišli s laboratorní verzí, byli cenzurováni a dehonestováni. Pak už byla celá „doba covidová“ založena jen na snůšce lží a manipulací ze strany politiků a mainstreamu.

Nicméně režiséři všeho jsou za oceánem, v Evropě se již nachází pouze jejich loutky. A právě tito režiséři covidového podvodu jsou nyní grilováni – a to konkrétně v souvislosti se záměrným šířením lži o přirozeném původu covidu…

Původ COVID-19 vyžaduje důkladné a komplexní vyšetřování – nikoli ukvapené rozhodnutí založené na pochybných motivech.

To mimo jiné zaznělo v úvodním proslovu předsedy kongresového podvýboru, jehož úkolem je mimo jiné zjistit, jaký byl motiv zatajování skutečného původu Covid-19 a záměrného vypouštění lží produkovaných Faucim a jeho nohsledy.

K tomuto tématu se v současné době vyjádřil i R.F. Kennedy Jr., který prohlásil, že USA nikdy nebudou chtít vyšetřovat čínské laboratoře ve  Wu-chanu, protože byly financovány USA.

„Americká vláda, nejen prostřednictvím NIH, ale i prostřednictvím CIA a USAID, ve skutečnosti financovala studie ve wuchanské laboratoři,“ potvrdil Kennedy.

„A NIH, myslím, nakonec poskytl asi 26 milionů dolarů na financování laboratoře ve Wu-chanu. Ale USAID, která fungovala jako náhradník CIA, dala přes 64 milionů dolarů.“

Výběrový podvýbor pro pandemii koronaviru vydal v úterý usvědčující zprávu, v níž tvrdí, že se Fauci a spol. koordinovaně snaží bagatelizovat hypotézu o původu COVID-19 a potlačit vědecký diskurz.

Zpráva nezahrnuje jako hlavního původce této lži nikoho jiného než Dr. Anthonyho Fauciho, bývalého ředitele Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID).

Předchozí důkazy odhalené Výběrovým podvýborem přímo odhalily, že Dr. Fauci podnítil vypracování, publikaci a kritické přijetí nechvalně známého „Proximálního původu SARS-CoV-2“, aby vyvrátil teorii úniku z laboratoře v prvních dnech pandemie COVID-19.

Níže jsou uvedeny některé z poznatků z výběrového podvýboru:

V e-mailu z února 2020 spoluautor Kristian G. Andersen potvrdil, že jejich primárním cílem při vypracování „Proximálního původu“ bylo vyvrátit hypotézu laboratorního úniku.

„Naše hlavní práce… se soustředila na pokus vyvrátit jakýkoli typ laboratorní teorie…“

V dalším e-mailu poslal Anderson e-mail Clare Thomasové, ve kterém uvedl: „… Nic nám nepomáhá vyvrátit laboratorní původ…“

Bývalý ředitel NIH a spoluautor Dr. Robert Rambaut přiznal v soukromém kanálu Slack s ostatními autory článku Nature Medicine, že „Proximální původ“ je pokusem chránit Čínu.

Výběrový podvýbor napsal: „Dr. Rambaut vyjadřuje znepokojení nad tím, že je Čína obviněna z náhodného uvolnění COVID a navrhuje, aby skupina popřela jakékoli důkazy o speciálně vytvořeném viru.“

Rambaut napsal:

„Vzhledem k tomu, že by se to stalo, kdyby někdo vážně obvinil Číňany dokonce z náhodného vypuštění, můj pocit je, že bychom měli říci, že vzhledem k tomu, že neexistují žádné důkazy o specificky vytvořeném viru, nemůžeme rozlišit mezi přirozenou evolucí a únikem, takže se spokojíme s tím, že ho připíšeme přírodním procesům.“

Dr. Andersen reagoval na zprávu Dr. Rambauta slovy: „Ano, naprosto souhlasím, že je to velmi rozumný závěr. I když nesnáším, když se politika vnáší do vědy – ale je nemožné, aby se to nestalo, zejména vzhledem k okolnostem.“

Bezprostředně po telefonátu 1. února 2020 vyjádřil Dr. Ron Fouchier v e-mailu obavu, že pokračující spor o úniku z laboratoře „způsobí zbytečné škody vědě obecně a vědě v Číně zvláště.“

Podle podvýboru byli spoluautoři knihy „Proximal Origin“ tak „spokojeni“ s nevhodným zapojením NIH, že přišli s přezdívkou „Bethesda Boys“, která odkazuje na doktory Fauciho a Collinse.

Zde připomínám zapojení Fauciho a NIH do výzkumu virů ve wuchanských laboratořích. Ve skutečnosti tak mělo jít o jejich krytí.

Výběrový podvýbor tvrdil, že spoluautoři manipulovali s daty tak, aby Fauciho vize mohla být realizována a článek mohl být publikován v Nature Medicine.

„Spoluautoři Proximal Origin – s pomocí doktorů Fauciho a Collinse – úspěšně očernili teorii úniku z laboratoře během vrcholu pandemie. Američané si zaslouží vědět, proč se to stalo a kdo se na tom podílel, abychom mohli zabránit budoucímu potlačování vědeckého diskurzu,“ napsal podvýbor.

Předseda výběrového podvýboru pro pandemii koronaviru Brad Wenstrup (R-Ohio) uspořádal v úterý slyšení s názvem „Vyšetřování proximálního původu ututlávání“, aby prozkoumal potenciální střety zájmů a potlačování vědeckého diskurzu Národním institutem zdraví.

Zpráva výboru dále přímo obviňuje bývalého ředitele Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), Dr. Anthonyho Fauciho.

Podle zjištění podvýboru byl Dr. Fauci nápomocný při vypracování, publikaci a kritickém přijetí kontroverzního dokumentu „The Proximal Origin of SARS-CoV-2“ v prvních dnech pandemie COVID-19. Tento článek argumentoval proti teorii úniku z laboratoře a prezentoval scénář přirozeného původu jako nejpravděpodobnější vysvětlení vzniku viru.

„S nedostatečnými důkazy v ruce a výzvou Dr. Fauciho jako záštity se ‚Proximal Origins‘ zdánlivě stal jedním z nejnehoráznějších ututlávání pandemie COVID-19,“ uvedl Wenstrup ve svém prohlášení.

„Robustní vědecký diskurz byl opuštěn ve snaze o preferovaný, koordinovaný příběh. Původ viru, který zabil sedm milionů lidí po celém světě, vyžaduje důkladné a komplexní vyšetřování – ne ukvapené posouzení založené na pochybných motivech,“ dodal.

„Tito vědci mají základní informace, které mohou sdílet s Američany o zakrývání původu COVID-19 a potenciálním potlačení hypotézy laboratorního úniku Dr. Faucim, Dr. Collinsem a dalšími orgány veřejného zdraví.

Úplný pohled na všechna fakta je nezbytný a pravda je neoddiskutovatelná. Výběrový podvýbor se těší na jejich svědectví, protože pokračujeme ve vyšetřování původu COVID-19,“ uzavřel.

Celé jednání výboru (anglicky) ve videu níže (od cca 16 min.):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Kongresový podvýbor pro covidovou pandemii odhaluje koordinované úsilí vedené Dr. Faucim o potlačení teorie úniku Covid-19 z laboratoře (video)

  1. Toho cocota mali už dávno zavesiť za gule do prievanu!!! Za čím ešte čakajú? To ozaj sú už ľudia tak sprostí, že nechajú so sebou takto okato vyje. Bávať? To im nezáleží na ich blízkych ktorí pozomierali po podaní západných sračiek? Už dávno sa mal konať súd!!! Už dávno mali byť odtajnené zmluvy ktoré boli popodpisované!!! Neskutočné!!! Nepochopiteľné!!! Neprijateľné!!! Mysleniu zdar!!!

  2. Nějak se zapomnělo na rozbor MUDr. Pekové, že se následné varianty dost nepodobají, tak jakápak příroda nebo prdel luskouna či netopýra, nedej Bože p.Iva…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout