USA: Podivné okolnosti kolem unikajícího masového střelce a jeho náhlých psychických problémů, které se vyskytly až po obdržení naslouchadla

USA: Podivné okolnosti kolem unikajícího masového střelce a jeho náhlých psychických problémů, které se vyskytly až po obdržení naslouchadla

Střelec, který ve středu večer postřílel velké množství lidí, v tento moment stále uniká. Mezitím se objevují nové informace, které ukazují na velmi podivné okolnosti stran jeho psychických problémů, kterými měl údajně trpět.

Jak se totiž ukazuje, tak do jisté doby byl masový vrah Rovert Card zcela normální, tedy neměl žádné psychické problémy a ani k podobným činům neinklinoval, neprojevoval se nijak násilně.

Ovšem v jednom momentě se vše změnilo…

Rodina Roberta Carda, muže obviněného ze zastřelení  18 lidí v Lewistonu ve státě Maine, se s policií podělila o několik podrobností o Robertových „akutních“ duševních poruchách v měsících předcházejících masové střelbě.

V exkluzivní zprávě NBC News uvedla, že Katie Cardová, která je vdaná za Robertova bratra, uvedla, že Robert začal slyšet „hrozné“ hlasy, o kterých mluvil, jen krátce poté, co byl vybaven vysoce výkonnými naslouchátky.

Masový střelec z Maine Robert Card začal slyšet hlasy ve své hlavě poté, co mu bylo nasazeno nové naslouchátko, a utrpěl duševní epizodu, než se dal do střelby.

Podle jeho švagrové jeho rodina upozornila vojenské a policejní úředníky, že před masakrem zažil „akutní“ epizodu duševního zdraví. Střelec, který byl instruktorem střelných zbraní a dlouholetým armádním záložníkem, začal několik měsíců před útokem slyšet hlasy říkající „hrozné“ věci poté, co byl vybaven vysoce výkonnými naslouchátky.

„Zachycoval hlasy, které nikdy předtím neslyšel,“ řekla NBC News. „Jeho mysl je překrucovala. Byl ponížen věcmi, o kterých si myslel, že mu tyto hlasy říkají. Byl prostě pevně přesvědčený, že všichni jsou najednou proti němu.“ V létě byl poslán na psychiatrickou léčbu.

Některé zdroje pak upozorňují na to, že mnoho střelců v USA, kteří již dříve útočili, bylo pod vlivem psychofarmak, která dokonce dostávali na předpis.

Mnozí masoví střelci tedy do jisté doby také žili běžným životem, než jim byly předepsány léky na jejich údajné psychické problémy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

5 thoughts on “USA: Podivné okolnosti kolem unikajícího masového střelce a jeho náhlých psychických problémů, které se vyskytly až po obdržení naslouchadla

  1. Keby na niektorý z Madonniných megalomanských európskych koncertov zaútočili teroristi /všade, kde sa tieto koncerty konajú, žijú nespočetné mraky moslimov/, nebol by som proti… Aj tak tam ide všetka hudba z playbacku, možno aj spev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout