Senátor Rand Paul: „Fauci bezpochyby patří do vězení“ (video)

Senátor Rand Paul: „Fauci bezpochyby patří do vězení“ (video)

Dokonce už i mainstream byl na základě vyšetřování amerického Kongresu nucen připustit, že se v laboratoři v čínském Wu-chanu, kterou si pronajala Faucim řízená NIH, prováděl výzkum zisku funkce netopýřích koronavirů.

To také vedlo k závěru, že právě zde je původ Covid-19.

Ve čtvrtek večer senátor za stát Kentucky Rand Paul vznesl řadu obvinění proti Dr. Anthonymu Faucimu ohledně jeho zacházení s informacemi souvisejícími s původem viru COVID-19.

Paul se domnívá, že Dr. Fauci věděl počátkem ledna 2020, že COVID-19 pravděpodobně pochází z výzkumu zisku funkce ve Wuhanském institutu virologie, financovaného z amerických daňových dolarů prostřednictvím Národního institutu zdraví (NIH) a EcoHealth Alliance.

Paul tvrdil, že Dr. Fauci veřejně odmítl tato tvrzení jako konspirační teorie, ale soukromě vyjádřil obavy z manipulace viru a výzkumu zisku funkce ve Wu-chanu.

Kromě toho senátor Paul tvrdil, že Dr. Fauci poskytl Kongresu protichůdná prohlášení, popírající jakékoli zapojení do financování výzkumu zisku funkce ve Wu-chanu, zatímco soukromě tuto možnost připustil.

„Je to možná největší ututlání, jaké jsme kdy v historii naší země měli. Milion Američanů zemřel a my si zasloužíme vědět, co se stalo,“ dodal Paul.

Senátor Paul argumentoval, že činy Dr. Fauciho představují křivou přísahu, zločin, který se trestá až pěti lety vězení, a naznačil, že existuje dvojí metr, pokud jde o volání jednotlivců k odpovědnosti na základě jejich politické příslušnosti.

„Pokud jste pracovali pro Trumpovu administrativu, zavřou vás do vězení. Pokud jste pracovali v Bidenově administrativě, mají tendenci dívat se jinam,“ řekl.

Hannity se zeptal: „A vy věříte, že Anthony Fauci patří do vězení?“

„Bezpochyby,“ odpověděl senátor. „Tento muž byl zrádcem své země.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Senátor Rand Paul: „Fauci bezpochyby patří do vězení“ (video)

   1. kulka ne to je rychla a bezbolestná SMRT a tu si takové Zrudy a Monstra nezaslouží zaslouží si leda tak Gilotinu a provaz a to na veřejnosti za dohledu Armády

   2. Lepší, než tradiční metody jako je oběšení, poprava zbraní a setnutí hlavy by bylo si je všechny pěkně vzít do labu a tam na nich dlouhodobě testovat ty jejich biologická svinstva, která pro nás vyrábí. Samozřejmě čistě “dobrovolně”, tzn. nechceš 20x dávku nového “efektivního” & “bezpečného” přípravku, tak se nenažereš. Bill Gates je první kandidát na výzkum alá Mengele. Nepředpokládám, že jeho dcera je napíchaná mňamkami z dílny Melinda & Gates. Zbytek nevyjímaje. Aspoň by byl dostatek subjektů. To bych je chtěl vidět v koncentráku.

 1. Fauci len pracoval na zadanej úlohe a plnil ju k spokojnosti majiteľov sveta. Prečo by ho zavierali? Veď ešte stále jeho podriadení a spolupracovníci pracujú na tom, aby tí, odmietli injekčné vakcíny proti kovidu, boli zaočkovaní cez potraviny, prípadne aerosolovým rozprašovaním zo vzduchu. A mengeleho nasledovníci už makajú na vakcíne proti chorobe X, „nákazlivej ako osýpky s úmrtnosťou eboly „. Ešte nevedia, ktorý vírus to bude, ale vedia, že ľudia budú kapať ako muchy! Mengelovci už vyvíjajú univerzálnu „vakcínu“ proti tejto pandémii! Už majú prísľubených 1,5 miliardy dolárov na svoju záslužnú prácu (GB, US, DE, Japonsko, Austrália, Nórsko a samozrejme Kill Bill).
  A na budúci rok debili schvália, že Kill Billova WHO bude v prípade pandémie neobmedzeným vládcom sveta!
  https://www.badatel.net/choroba-x-vedci-zacinaju-pracovat-na-vakcine-proti-novej-smrtelnej-pandemickej-chorobe/

 2. „„Pokud jste pracovali pro Trumpovu administrativu, zavřou vás do vězení. Pokud jste pracovali v Bidenově administrativě, mají tendenci dívat se jinam,“ řekl.“

  Tak tohle je záměrné mlžení. Ano, je to sice problém, ale jen zástupný, aby si lidé nekladli důležitější otázku. Budeme řešit, zda je horší Bidenova nebo Trumpova administrativa. Problém ale je, že obě pracují pro stejné soukromé subjekty. Které to jsou? Kdo skutečně chtěl, aby se stalo to, co se stalo. Biden neví co mluví a Trump byl jen žvanil. Ti nic neřídili. Biden dokonce přiznal, že „jen poslouchá rozkazy“. Čí rozkazy obě administrativy a oba prezidenti poslouchali? Komu nejvíce rostou zisky?

  1. A proč Trumpovu administrativu zavřou a Bidenovu nikoliv? To je jasné. Bidenova administrativa „vládne“, ale Trump ne. Kdyby zvolili Trumpa, bylo by to opačně. Důležitější je to, že obě vlády zakrývali stejný problém, takže vidíme, že je jedno koho zvolili. Vždy dělají totéž. To ukazuje, že „vláda“ či „prezident“ ve skutečnosti nevládnou. Nevládnou státy a volení zástupci, ale korporace, a boj Bidena a Trampa je jen divadýlkem, které hází na stát problémy, které dělá někdo jiný, kdo tento stát totalitně ovládá – ovšem jen nenápadně a v nedůležitých věcech nechá „demokracii“ aby to vypadalo, že vše funguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout