Zajímavá videa ze zvláštního výboru Covid v Kongresu USA (videa)

Zajímavá videa ze zvláštního výboru Covid v Kongresu USA (videa)

Již před volbami vloni na podzim republikáni slíbili, že v případě výhry v kongresových volbách zajistí prošetření záležitostí kolem plandemie Covid-19.

Poté, co získali většinu ve sněmovně reprezentantů, republikáni ustanovili vyšetřovací výbor, kterýž se má postupně zabývat zločiny covidismu. Jako první se pustili do vyšetřování úniku viru z laboratoře, kterou si v čínském Wu-chanu pronajaly USA.

Níže můžete shlédnout sérii nejzajímavějších videí z tohoto vyšetřování. Závěr si můžete udělat sami. Každopádně jde jen o začátek vyšetřování, další covidová témata by měla být probrána záhy.

Mimoto se také zakládá výbor, který by měl vyšetřit zločiny Huntera Bidena i zapojení jeho otce, současného amerického prezidenta, do těchto zločinů…

Videa z výboru jsou v angličtině s německými titulky. Podstatné je vždy u každého videa uvedeno.

Zvláštní výbor Kongresu USA pro Covid: Část 1:

Dr Robert Redfield, bývalý ředitel CDC, věří, že peníze amerických daňových poplatníků od NIH, ministerstva zahraničí, USAID a ministerstva obrany financovaly vznik SARS-CoV-2:

„Chtěli jediný příběh a já měl jiný pohled… Na akademické půdě se diskutuje a oni potlačili jakoukoli debatu… Myslím, že je to nepřesný článek, který byl součástí příběhu, který vytvořili… Myslím, že není pochyb že NIH financovala výzkum zisku z funkcí….“

Zvláštní výbor Kongresu USA pro Covid: Část 2

 Úvodní prohlášení bývalého ředitele CDC Roberta Redfielda:

„Na základě své prvotní analýzy dat jsem uvěřil a stále věřím i dnes,  že COVID-19 byl  výsledkem náhodného úniku z laboratoře a ne výsledkem úniku z přírody.“…..

„Domnívám se, že bychom měli vyzvat k pozastavení výzkumu zisků z funkce, dokud nebudeme moci vést širší debatu.“

Zvláštní výbor Kongresu USA pro Covid: Část 3

Dr Robert Redfield, bývalý ředitel CDC, říká, že Dr. Fauci a Dr. Collins ho vyloučil ze sezení, protože chtěli mít kontrolu nad prezentací původu SARS-CoV-2:

„Pro virologa to nebylo nic srovnatelného se SARS nebo MERS, protože tyto viry se nikdy nenaučily, jak se přenášet z člověka na člověka. Byl jsem přesvědčen, že tento virus je pro lidi příliš nakažlivý; v roce 2014 laboratoř zveřejnila mnoho důkazů, že implantovali receptor ACE2 do humanizovaných myší, aby mohl infikovat lidskou tkáň. Nevěděl jsem, že jsem byl vyloučen.

Nevěděl jsem, že 1. února byl konferenční hovor, dokud nevyšly dokumenty FOIA s e-maily a jako ředitel CDC jsem byl docela naštvaný, že mě vyloučili…přišli s jediným příběhem, proti kterému nebylo možné argumentovat, protože o tom, kdo proti tomuto příběhu argumentoval, tvrdili, že jde proti vědě.“

 

Zvláštní výbor Kongresu USA pro Covid: Část 4

Dr Robert Redfield, bývalý ředitel CDC, hovoří o třech podezřelých událostech, které se staly v laboratoři ve Wuhanu v září 2019:

„V září 2019 se v této laboratoři staly tři věci. Za prvé: smazali sekvence. To je velmi neobvyklé a ne něco, co by výzkumníci běžně dělali. Druhá věc je, že přešli z velení a řízení civilního na vojenské. To je mimořádně neobvyklé. Za třetí, a to je velmi odhalující, nechali dodavatele přestavět ventilační systém v této laboratoři. Byly jasné důkazy, že v září došlo v této laboratoři k významné události.“

Zvláštní výbor Kongresu USA pro Covid: Část 5

Dr Robert Redfield (bývalý ředitel CDC):

„Dr. Fauci a ti, kteří věřili, že jde o přelévání, tvrdili, že to byl případ podobný SARS a MERS. Je důležité podívat se zpět do roku 2012; neprováděli jsme žádný přínos funkčního výzkumu. SARS a MERS se nikdy nenaučily, jak se přenášet z člověka na člověka, takže původní ohniska zasáhla méně než tisíc lidí a epidemie vymřely. 

Ale tento tento virus byl hned po spalničkách nejinfekčnějším virem, jaký jsme kdy viděli. Tak jsem hned řekl: počkejte, to není přirozené. Pak jsme se vrátili a podívali se na literaturu a v roce 2014 tato laboratoř skutečně zveřejnila článek, kde implantovali receptor ACE2 do humanizovaných myší, aby mohl infikovat lidskou tkáň, a pak jsme zjistili že nový Covid, který vznikl v netopýrech, se v netopýrech jen těžko množí. Jak se to může stát?“

Zvláštní výbor Kongresu USA pro Covid: Část 6

Reprezentant Jim Jordan obviňuje Dr. Anthonyho Fauciho tvrdí, že uvedl americký lid v omyl ohledně původu COVID-19:

„Snažil se zachránit si zadek a každý to ví. Tohle je nejlépe placený muž v naší vládě, který dostává spoustu peněz, aby nám řekl věci, které nejsou pravda. Peníze amerických daňových poplatníků šly do laboratoře v Číně, do laboratoře, která nevyhovovala, do laboratoře, která prováděla výzkum zisku z funkce, a odtud tato věc určitě pochází, a Dr. Fauci si nemohl dovolit, aby se tato zpráva dostala na veřejnost.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zajímavá videa ze zvláštního výboru Covid v Kongresu USA (videa)

  1. kdysi jsem zastaval názor že trest smrti a popravy jsou minulost a je to barbarství ale když vidím co světu vládne a čeho jsou takzvane Elity schopné dělat lidstvu at už to je řizena chudoba, ničeni země nesmysli typu Green Deal emisni povolenky, nebo blbosti ktere maji zničit rodiny ve prospěch uchylu jako LGBT, Genderisti, pedofilove, a pak tady je ta propagace války na UA jako něco dobrého nebo všechna ta touha ovladani občanu a likvidace jejich lidskych práv a svobod jsem své názory přehodnotil a trest smrti jako oběšeni, Gilotina nebo zastřeleni u zdi by se mělo vratit zpět něco takového by mělo platit pro ty uplně nejhorši zrudy co jsou schopny ničit národy maji radi genocidy a jsou to psychopati bez kousku empatie a soucitu když člověk nema žádnou empatii a neciti ani litost a děla všechno co občany likviduje co s takovou chatrou než zavest trest smrti a popravit je mezi lidmi na naměsti jako exemplarni přiklad všem zrudam po světě co se skryvaji ve svych zamcich a panstvych aby v televizi nebo na internetu viděli svuj budouci osud co si přesně zaslouži a to je trest z vule lidu a touha po skutečne spravedlnosti pro všechny občany po celem světě

    1. Verejne popravy stetim a kompletni zabaveni majetku vsem rodinnym prislusnikum odsouzeneho je jeden z mala funkcnch zpusobu jak obnovit poradek.

  2. Zvláštní výbor Kongresu USA pro Covid je k smíchu. Konspirační teorie zní: Někomu v laboratoři z Petriho misky vyskočil SARSCoV-2 aby nakazit celý svět. A protože utekl, a nikdo ho už nikdy nespatřil, tak počítačem ve Wuhanu vytvořil sekvence viru, a ty pak z Činy okopírovali po celém světě. Nápad s vakcínami přišel v pravý čas, jak by se daly vydělat miliardy peněz, proto WHO vyhlásila pandemii. Zdá se, že po dvou letech očkování proti pandemii SARSCoV-2, se to nějak nepovedlo, a Dr.Fauci z toho má těžkou hlavu. Ale nebojte se, WHO i OSN to jistí, vynaleznou nový virus Marburg a ten se už povede, bude tak nebezpečnej, že se vakcíny stanou nutnou součástí veškeré populace a nikdy neskončí. Jo jo, každý je svého štěstí tvůrcem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout