Tel Aviv: Nepokoje Eritrejců policie rozehnala ostrou municí (videa)

Tel Aviv: Nepokoje Eritrejců policie rozehnala ostrou municí (videa)

Nelze než si při čtení těchto zpráv nevzpomenout na nedávné nepokoje ve Francii, při nichž došlo k bezprecedentní devastaci a rabování nebo na podobné loňské nepokoje ve Švédsku, kde hořela policejní auta a zraněny byly stovky policistů.

V obou uvedených případech (ale i v mnoha jiných) policie většinou jen tupě přihlížela napadání, rabování, ničení, zakládání požárů a útokům na původní obyvatelstvo.

Jak dlouho by asi nepokoje, které v obou výše uvedených případech pokračovaly několik dní, trvaly, kdyby je hned v počátcích policie „řešila“ podobným způsobem jako nyní v Tel Avivu?

Jisté je, že by velmi rychle skončily a příště by si nejspíš mohamedáni podobný „bordel v ulicích“ rozmysleli…

Nepokoje v Tel Avivu:
Demonstranti protestovali proti konání prorežimní akce pořádané eritrejskou ambasádou

Demonstrace eritrejských žadatelů o azyl se v Tel Avivu změnily v nepokoje a podle izraelské policie a místních nemocnic byly zraněny stovky migrantů a policistů.

V prohlášení policie uvedla, že pokračuje ve svých operacích s cílem ukončit násilí v oblasti Tel Avivu. Veřejnost je vyzývána, aby se vyhnula postiženým oblastem, aby policie mohla účinně působit.

Policie, která se bála o své životy, střílela na výtržníky ostrými náboji. Policie v prohlášení uvedla, že při střetech bylo zraněno 27 jejích členů. Policie uvedla, že 39 podezřelých bylo zatčeno za napadení policistů a házení kamenů na ně. Někteří nesli různé zbraně a paralyzéry.

Takto to vypadalo po skončení nepokojů:

Připomínám, že Eritrejci působí podobné problémy ve všech zemích, kde vytváří větší komunity. K podobným nepokojům došlo nedávno například ve Švédsku nebo v Německu.

Tam se však proti Eritrejcům přece jen zasahovalo spíše „v rukavičkách.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Tel Aviv: Nepokoje Eritrejců policie rozehnala ostrou municí (videa)

  1. To nie sú Eritrejci, ale Eritrejský židia, a to je rozdiel! V 80.rokoch ich “ kradli“ a tajne prepravovali z vtedajšej Etiópie do Izraela( Operacia Mojžiš), a teraz ich nechcú doma v “ zaslubenej zemi“ ukradnutej od Palestínskych “ falustíncov“?

  2. Eritrejci sú prefíkaní – okrem iného aj tým, že mnohí v Izraeli predstierajú svoj židovský pôvod… Na druhej strane sa však často v krajinách ,kam privandrovali, hádajú. Lebo jedni podporujú tamojšiu diktatúru a druhí zase zakázanú opozíciu.

    1. v Eriteree nie sú židia. Tam žijú východní kresťania a moslimovia. A títo, čo sa mlátili, to sú žiadatelia o azyl. Do Izraela boli dovezení etiópski židia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout