Kypr: Vzpoura proti invazi, místní občané útočí na přijímací střediska i na podniky vlastněné muslimy (video)

Kypr: Vzpoura proti invazi, místní občané útočí na přijímací střediska i na podniky vlastněné muslimy (video)

Invaze došla na Kypru až tak daleko, že pokud by vše pokračovalo stejným tempem, za pár let již muslimové zcela přečíslí původní obyvatelstvo.

Kypřané projevují velmi silný odpor proti muslimské invazi již jen v kontextu  téměř půl století trvající turecké okupace severu ostrova. Nyní je ve zrychlujícím se tempu islamizován i zbytek ostrovní země.

Invaze také samozřejmě výrazně zhoršuje bezpečnost, přičemž další hordy využívají Kypr jen coby tranzitní území.

Na Kypru proto už několik dní probíhají nepokoje proti migrantům. Cílem nepokojů místních obyvatel byli jak migranti, tak podniky vlastněné cizinci. Prezident svolal mimořádnou schůzi do prezidentského paláce.

Kyperští politici se v sobotu sešli, aby projednali  protest proti  migrantům, který v pátek večer propukl v přístavním městě Limassol.

Policie zatkla 13 demonstrujících poté, co davy poničily výlohy obchodů a zapálily desítky odpadkových košů během protiimigračního pochodu. Mezi zatčenými byl i údajný organizátor pochodu.

V prezidentském paláci se uskutečnilo mimořádné jednání s příslušnými ministry a šéfy policie, civilní obrany a hasičů.

Kyperský prezident Nikos Christodoulides odsoudil „hanebné obrázky“ a tvrdil, že „násilí je produktem skupiny drobných zločinců, kteří neměli žádnou skutečnou souvislost s migrační situací.“

Skupina lidí v kuklách zaútočila v pátek večer na migranty a jejich podniky v Limassolu.

Podomácku vyrobený videozáznam ukázal několik poškozených výloh a ulici posetou hořícími odpadkovými koši. Skupina demonstrantů byla viděna skandovat protiimigrační hesla.

Násilí propuklo pouhé čtyři dny poté, co se skupina řeckých Kypřanů pokusila zaútočit na ilegální syrské demonstranty ve vesnici Chloraka. Vesnice byla semeništěm napětí mezi místními obyvateli a migranty.

Počet žadatelů o azyl na Kypru se letos zdvojnásobil.

Lze předpokládat, že k podobným incidentům bude postupně docházet i v dalších islamizovaných evropských zemích v momentě, kdy si konečně začnou místní uvědomovat, že jsou i s účastí svých vlád přečíslováni.

Jistým náznakem tohoto vývoje byly například výpravy místních domobran, které při nedávných nepokojích vyrážely v několika francouzských městech bránit své území proti rabujícím a ničícím muslimům.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Kypr: Vzpoura proti invazi, místní občané útočí na přijímací střediska i na podniky vlastněné muslimy (video)

 1. Tohle je budoucnost ceske republiky.
  Z nasich dani placeni policajti utoci na danove poplatniky kteri se brani invazni armade.
  „ceeska“ vlada pracuje pro zidovske banky. Ukolem „ceske“ vlady je genocida cechu prostrednictvim invazni armady negru.

  Otazka je, kdy tuto skteecnost pochopi vetsina cechu ?
  A dulezitejsi, bude nas tady dost abychom dokazali vybojovat svoji zem proti „ceske“ vlade i negrum najednou ?

  1. „Otazka je, kdy tuto skutecnost pochopi vetsina cechu ?“
   vrchnost situaciu s ‚nariadenou agendou‘ chape velmi dobre, preto tam vybrali smejdov na jej realizaciu.

   chapu to aj v policii,rozviedke…., ale nepojdu proti prudu, lebo ich banky (pozicky,hypoteky…) drzia v hrsti

 2. Kým sa nepodarí zvrhnúť a zabiť Erdogana a dostať do čela štátu /Cyprus má prezidentský systém/ skutočného vlastenca , Cyprus nebude nikdy zjednotený!

 3. Bohužiaľ to vyzerá tak ,že niečo podobné hrozí ešte pred voľbami aj na Slovensku. Hlavne okres Veľký Krtíš už prestáva zvládať situáciu s votrelcami, ktorých tam poslal Orbánov režim. A maďarský Žid Ódor ako premiér dočasnej vlády a úradujúci minister vnútra ešte má tú drzosť tliachať niečo o dezinformáciách šírených politickými stranami a úbohých „utečencoch“ pred Asadom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout