Přibližně 10 000 ukrajinských vojáků se údajně vzdalo pomocí speciální rádiové frekvence, aby uniklo mlýnku na maso

Přibližně 10 000 ukrajinských vojáků se údajně vzdalo pomocí speciální rádiové frekvence, aby uniklo mlýnku na maso

Z válek mají prospěch zejména ti, kdo jsou v bezpečí a nijak jim nezáleží na životech těch, kteří často za cizí zájmy bojovat odmítají. Ve zbrojařských firmách se nyní pracuje naplno a kapsy si významně plní i politici.

Mezitím jsou mladí kluci, jejichž život sotva začal, odváděni do války, do níž se jim často vůbec nechce (a to na obou stranách). Ti, kteří se odmítají stát potravou pro děla a nestihli ze země včas utéct, mají nyní jen jednu možnost: vzdát se.

Ukrajinští vojáci se houfně vzdávají, tvrdí ruská tisková agentura TASS, do té míry, že Moskva zřídila speciální rádiovou frekvenci, aby ukrajinští vojáci, kteří chtějí přežít mlýnek na maso, tak mohli učinit bezpečně.

Přibližně 10 000 ukrajinských vojáků se vzdalo Rusům pomocí speciální rádiové frekvence 149 200 „Volha,“ která funguje od poloviny léta, uvedla agentura TASS.

„Nyní si více než 10 000 ukrajinských vojáků již zvolilo život a využilo frekvenci 149 200 Volhy ke kapitulaci. Zajatci jsou nakrmeni; je jim poskytována veškerá nezbytná lékařská péče,“ řekl zdroj agentuře TASS s tím, že rádiová frekvence funguje na celé frontě.

ObrazObraz

Obraz

Operační zdroj poznamenal, že počet ukrajinských vojáků, kteří se vzdali, se v poslední době zvýšil. Na Ukrajině je aktivní proruské podzemí, řekl zdroj, který informuje vojáky o tom, jak se vzdát.

„Ve frontové vesnici Rabotino se již vyskytly případy, kdy ukrajinští bojovníci využili frekvenci 149 200 Volha ke kapitulaci v celých skupinách,“ řekl Svaz veteránů speciální vojenské operace agentuře TASS.

Frekvence 149.200 je navržena tak, aby ji mohli používat ukrajinští vojáci, kteří se chtějí vzdát ruské armádě, což ušetří ukrajinské vojáky před tím, aby riskovali své životy při překračování minových polí, aby dosáhli ruských linií.

Podle posledních odhadů Moskvy ztratil Kyjev jen tento měsíc více než 17 000 vojáků. Celkový počet ukrajinských vojáků zabitých od začátku protiofenzívy nyní překročil 83 000, přičemž bylo zničeno více než 10 000 kusů těžké vojenské techniky, tvrdí ruská armáda.

V minulosti se již objevila spousta záběrů, na nichž bylo vidět, jak jsou mnozí muži odváděni násilně, takže rozhodně ne všichni jsou na frontě dobrovolně.

Nelze se tedy divit, že se pak raději vzdají, když si uvědomí, že mají jen velmi malou šanci přežít či se domů vrátit ve zdraví.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 38 Průměrně: 4.1]

4 thoughts on “Přibližně 10 000 ukrajinských vojáků se údajně vzdalo pomocí speciální rádiové frekvence, aby uniklo mlýnku na maso

  1. Válka je způsob, jak rozbít na kousky anebo vystřelit do stratosféry či potopit do hlubin moře hmotné statky, které by se jinak daly použít k dosažení nadměrného pohodlí mas a v důsledku toho nakonec i k jejich nadměrné inteligenci George Orwell.

  2. Vzali si příklad z rakousko-uherské armády kdy na stranu Ruska přešel celý pluk a při tom jim do pochodu hrála plukovní hudba! I s velícím důstojníkem a všemi důstojníky!

  3. Mají rozum než přijít o život tak je lepší se vzdát. Bojovat za americké fašisty se nikomu nechce. Poslat tam ty co posílají zbraně na Ukrajinu a jejich velitelem může býti agent Pávek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout