Bezprecedentní invaze do Evropy přichází z mnoha směrů, většina vetřelců projde bez povšimnutí (videa)

Bezprecedentní invaze do Evropy přichází z mnoha směrů, většina vetřelců projde bez povšimnutí (videa)

Ve srovnání současné invaze s tou, která proběhla v roce 2015, je letošní ještě větší – a to zejména co se týká Itálie, ale i Španělska.

V roce 2015 přicházela většina ilegálů z balkánské trasy, zatímco nyní je vše rozloženo mezi mnoho různých vstupních bodů – od jihovýchodní Evropy, kam přichází invaze z Turecka – až po nejzápadnější oblast Evropy – Kanárské ostrovy.

Média neustále zveřejňují čísla, která jen potvrzují, že rok 2023 předčí rok 2015. Ale už se vůbec nehovoří o tom, že tato čísla udávají jen ty jedince, které se podaří zachytit.

Čísla jsou tak velmi silně podsazena. Odhaduje se, že zachycena je asi jen třetina, zatímco zbytku se úspěšně daří dostat do Evropy nepozorovaně.

Tito jedinci bývají zachyceni jen náhodně, většině se i dlouhé roky daří žít ilegálně v některé z mnoha muslimských no-go zón. Protože jsou mimo systém, tak se zpravidla živí prodejem drog či jinou ilegální činností, případně prací načerno pro své soukmenovce.

Tito džihádisté pak často získávají finanční podporu z Katarem či Saúdskou Arábií  financovaných mešit, aby mohli i nadále žít v Evropě zcela nepozorovaně.

Jedním z míst, kde drtivá většina vetřelců z Afriky projde bez jakéhokoli povšimnutí, je například Španělsko. Prakticky denně místní sledují lodě plné džihádistů, kteří se bez zájmu lodí pobřežní stráže dostanou na pláž, odkud se pak rozprchnou neznámo kam.

Nejčastěji pravděpodobně do Francie, Německa a Velké Británie.

 

Na nejzápadnější území EU – Kanárské ostrovy – míří i tato bárka ze Senegalu. Podobných připlouvají měsíčně stovky:

Nyní se pro změnu podíváme na opačný konec Evropy.

Z Turecka se stále častěji dostávají invazisté dál do Evropy přes Bulharsko. A zatímco v jiných zemích se lidé většinou spoléhají na oficiální profesionální pohraniční hlídky, v Bulharsku se někteří muži rozhodli do ostrahy hranic před muslimskou invazí zapojit dobrovolně.

Současná invaze muslimských ilegálů ze Středního a Blízkého východu do Evropy připomíná Bulharům jejich 500letou okupaci Osmany a ti přísahají, že už nikdy nedopustí, aby se to opakovalo.

V tomto videu dobrovolníci hlídkují na bulharské hranici proti muslimským útočníkům, kteří nelegálně vtrhli do Evropy:

Žádné hranice v Evropě však nejsou zcela neprůchodné a pašeráci samozřejmě znají místa, která jsou méně střežena. Ostatně, také v Itálii není jediným vstupním bodem Lampedusa, mnozí džihádisté se vyloďují i na odlehlých plážích nebo přechází zelenou hranici ze Slovinska (z balkánské trasy).

Již jen fakt, že většina ilegálů, kteří si v Německu zažádají o azyl, nebyla předtím nikde registrována, ukazuje, že prošli přes několik zemí bez povšimnutí.

Kolik dalších se však nikde nenahlásí a jen zapadne do nějakého ghetta, lze jen stěží odhadnout. V rámci Evropy půjde zřejmě o miliony, jejich přesnější počty znají zřejmě nejlépe ti, kdo celou invazi organizují…

A ještě několik dalších videí z různých invazních tras:

Maďarsko-srbské hranice:

Na cestě do Itálie:

Ale i na Lampeduse je stále docela „živo“:

 

A na severu Afriky čekají další na nalodění:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Bezprecedentní invaze do Evropy přichází z mnoha směrů, většina vetřelců projde bez povšimnutí (videa)

  1. najvecsi problem tohto je ze je to nezvratna akcia. ked sa raz dostanu medzi obyvatelstvo uz sa ich nezbavime(okrem civilnej vojny a etnickych cistiek) a je to zaciatok konca nasej kultury. ludia si toto vobec neuvedomuju a caka nas osud ameriky kedy su vseci proti vsrtkym pretoze tam uz nejestvuje unifikovana kultura a etnicita a na juhu ani jednotny jazyk. ta kratkozrakost politikov skratka sposobi take skody ake v celej ludskej historii ludia este nezazili. potvra to dekady ale niet uniku. calergiho plan v praxi skratka. na druhu stranu si hovorim ze narod ktory si nevie ubranit kuluturu a hranice si nezasluzi prezit. tak funguje priroda skratka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout