Kdo šíří dezinformace? Elon Musk zveřejnil video, které usvědčuje Fauciho a mainstream (video)

Kdo šíří dezinformace? Elon Musk zveřejnil video, které usvědčuje Fauciho a mainstream (video)

Dnes je pojem „dezinformace“ využíván účelově jakožto nálepka pro nepohodlné názory, bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou pravdivé.

To se asi nejvíc ze všeho potvrdilo za covidismu, kdy zdaleka nejvíc dezinformací šířila mainstreamová média a vlády, zatímco cenzurovaná média měla většinou pravdu, což se ostatně časem prokázalo.

Jenže právě snaha o potlačení nepohodlné pravdy vede k posilování cenzury, přičemž slova jako „dezinformátor,“  „dezinformace“ či „fake news“ mají vyvolat dojem, že je zde jediný „patent na pravdu“ na straně mainstreamu a systému jako takového.

Další oblastí, kde je toto nálepkování také ve značné míře využíváno, je klimatická agenda.

Všichni odborníci, kteří mainstreamový narativ popírají – a to včetně nositelů Nobelovy ceny – jsou nálepkováni za dezinformátory, vyhazováni ze svých postů, dehonestováni a přichází o různé granty a dotace, které míří jen k těm, kdo jsou ochotni vést tu „správnou“ propagandu.

V případě klimatické agendy stačí všem prognostikům budoucí apokalypsy připomínat jejich předpovědi, které nikdy ani zdaleka nevyšly. A nejinak je tomu i v případě dezinformací, které šířila mainstreamová média za covidu – jak nyní připomněl i Elon Musk…

Elon Musk v úterý zveřejnil video na X, které potvrzuje, jak se ještě nedávno masově lhalo a manipulovalo lidmi, z nichž mnozí kupodivu těmto lžím i nadále věří.

Není to poprvé, co Musk kritizuje experimentální vakcíny proti covidu-19 nebo prosystémová média, včetně Twitteru, která se spolčila s vládními úředníky, aby cenzurovala pravdu o takzvaných „vakcínách.“

Musk předtím na Twitteru přiznal, že se cítil, jako by umíral po podání druhé experimentální mRNA vakcíny. Nedávno naznačil, že syn Lebrona Jamese, Bronny James, mohl mít infarkt spojený s vakcínou proti COVID-19.

Musk zveřejnil následující video, které odhaluje postupný pokles účinnosti vakcín, výzvy k přeočkování, pozdější zprávy o případech poškození zdraví související s očkováním a vážných zdravotních problémech a nakonec zisky miliard dolarů hlášené velkými farmaceutickými společnostmi v mediálních zprávách na jeho platformě X a ptá se:

„Slyšeli jste dez informace?“

Další uživatel přidal video kompilace tvrzení politiků, že „vakcíny“ jsou vysoce účinné a ochrání vás před infekcí. Za tyto lži však nebyli jejich šiřitelé nazýváni dezinformátory (hodně jich je i u nás):

Tvrzení, že jsou takzvané „vakcíny“ bezpečné pak vyvrací toto video. Tito lidé (zemřeli po aplikaci genových jedů) nejsou dezinformace, ale jejich osud byl důsledkem výše uvedených lží:

A ještě jedno video: Data ukazují, že očkovaní proti Covidu mají větší pravděpodobnost, že se nakazí nebo budou mít nemoc nebo dokonce zemřou, pokud byli očkováni ve srovnání s neočkovanými lidmi. Injekce poškozuje vaše srdce, mozek, reprodukční tkáň a plíce:

Na závěr připomínám, že WHO nyní uvažuje o tom, že jakékoli informace, které by popíraly podobné lži, jaké šířili zkorumpovaní politici, odborníci a média za covidu, mají být nejen cenzurovány, ale dokonce kriminalizovány.

Bod, který by kriminalizaci kritiků podpořil, má být součástí aktuálně upravované pandemické smlouvy.

Kriminalizace kritiků takzvaných „vakcín“ či jiných „léčebných postupů“ propagovaných systémem tak zřejmě povede k tomu, že se již nenajde nikdo, kdo by se v budoucnu odvážil mainstreamovým lžím veřejně oponovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Kdo šíří dezinformace? Elon Musk zveřejnil video, které usvědčuje Fauciho a mainstream (video)

  1. nesmíš mít jiny názor to už dlouho víme z románu 1984 když jdeš proti jednomu názoru a proti straně a Velkému Bratrovi mužete byt prohlášen za Ideozločince a víme jak to bylo Ideozločin nepřináší smrt: ideozločin JE smrt.

  2. Nejúděsnější na tom všem není, že člověka mohou zabít za to, že smýšlí jinak, ale to, že by mohli mít pravdu George Orwell.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout