Francie: Došlo ke konečnému vyčíslení rekordních škod na majetku po nedávných muslimských nepokojích

Francie: Došlo ke konečnému vyčíslení rekordních škod na majetku po nedávných muslimských nepokojích

Jak již víte, tak po nedávných nepokojích byla zatčena jen malá hrstka viníků – a i podle předběžných informací se zdá, že zadržení si příliš dlouho (pokud vůbec) ve vězení neposedí.

Dodnes se nepodařilo mnohé objekty uvést do původního stavu, školní rok muselo mnoho dětí začínat v náhradních školách, protože ta jejich ještě nebyla po nepokojích opravena, případně byla zcela zdevastována a je třeba ji postavit znovu.

Stejný problém je s vyhořelými policejními stanicemi, radnicemi, bankami, obchody, kostely, úřady, školkami a mnoha dalšími objekty, které byly značně poškozeny či zcela vypáleny.

Škody byly nesmírné, v rámci Francie, kde jsou na nepokoje zvyklí, byly navíc rekordní, trvalo proto měsíce, než se podařilo dojít ke konečnému vyčíslení.

Náklady na škody spojené s městským násilím, které následovaly po smrti muslimského teenagera zabitého policií během silniční kontroly, byly ve středu přečísleny na 730 milionů eur oproti předchozím odhadům, které škody vyčíslily na 650 milionů, podle prohlášení francouzských pojišťoven.

Škody na majetku ve vlastnictví podnikatelských subjektů (obchody, restaurace, banky) a místních orgánech (policie, úřady, radnice) představují podle federace pojistitelů více než 90% celkových nákladů (65% a 27%).

Zbývajících 10% škod většinou zahrnují vyhořelá auta.

Celkem bylo hlášeno 15 600 incidentů souvisejících s násilím, které následovalo po smrti 17letého Nahela, který byl zabit během dopravní kontroly v Nanterre.

Tolik ve zkratce zpráva z Francie. Nepokoje, které za sebou nesou škody ve výši téměř 3/4 miliardy eur, jsou ovšem jen předzvěstí něčeho mnohem horšího, co nejspíš teprve přijde.

Stačí sebemenší záminka – a dojde k nepokojům, které budou ještě mnohem rozsáhlejší, než ty nedávné. Díky dalším a dalším podobným incidentům se pak země postupně přesune do občanské války, před kterou již mnozí dlouho varují…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Francie: Došlo ke konečnému vyčíslení rekordních škod na majetku po nedávných muslimských nepokojích

  1. válka s muslimy a rasová válka s Negry v budoucnu bude je potřeba byt připraveny i já jsem začal chodit aspon na treninky Wing Chun myslel jsem si že to bude těžší to cvyčeni ale kupodivu to je lehčí než Muay Thai ktery jsem si vyzkoušel ještě když jsem chodil na střední školu za to je ale Wing Chun víc na techniky rukou a treninky forem které se musím naučit ale o tom to je zlepšovat se mužu cely život jak už kdysi řekl jeden mistr když ziskaš černý pas je to jen začatek pak teprve začneš tvořit slova a věty a penize na palné zbraně mám bokem taky 🤗😃

    1. Opravdu jsi takový naivní trouba? Až tady ta sebranka přitáhne ve velkém, tak ti nějaké cvičení nepomůže i kdyby jsi měl duhový pásek.

      1. hlavně nebud naivní chce se to hlavně spojovat a začit tvořit velké party začit si pořizovat zbraně a připravovat se i na boj pokud se rvát neumíš tak s tebou zametou hned jsou 4 věci které pro své přežiti mužete udělat za 1 vytvořit velkou komunitu stejně smyšlejicich a byt dohodnutu v době krize si navzejem pomahat za 2 mít předem připravene palne zbraně a umět je použit v momentě kdy to bude potřeba za 3 umět bojovat s chladnou zbrani typu sekera, mačeta, meč, katana, šavle prostě něco s toho nepřitel si jej vždy obstara i palne zbraně a posledni za 4 pokud se neumite moc dobře branit je potřeba s tím něco dělat učit se branit a zlepšovat svoji fyzickou kondici dokud je ještě čas to jsou 4 nejduležitejši vlastnosti k přežit v budoucnu sám si musiš říct jak na tom jsi a podle toho se zachvat a jednat nepřipraveny člověk v budoucnu skonči pod Arabským řeznikem 👳‍♂️🔪💀⚰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout