Nový Zéland: Nástupce Ardernové tvrdí, že vláda nikdy nikoho nenutila, aby si aplikoval „covid vakcíny“ (video)

Nový Zéland: Nástupce Ardernové tvrdí, že vláda nikdy nikoho nenutila, aby si aplikoval „covid vakcíny“ (video)

Lži, lži a zase jenom lži jsou slyšet od politiků, kteří ve svých zemích nasadili tvrdou covidovou politiku, která mnohé občany donutila k tomu, aby se stali objektem experimentu a nechali si aplikovat látky, jejichž účinky byly v té době velkou otázkou.

V některých zemích sice nebyly takzvané „vakcíny“ povinné plošně, ale nařízeny byly v některých povoláních a bylo i v kompetenci jednotlivých zaměstnavatelů, zda je ve své firmě určili jako povinné.

Právě to nakonec mnoho lidí donutilo k tomu, že si genové injekce nechali aplikovat.

Snaha udržet si práci či v případě poněkud přízemnějších jedinců možnost cestovat, vedly k tomu, že se většina lidí nakonec rozhodla stát pokusným králíkem.

Nejinak tomu bylo na Novém Zélandu. Pokud jste sledovali covidovou politiku i v zahraničí, pak jistě víte, že u protinožců – ať už na Novém Zélandu nebo v Austrálii – byl tlak na aplikaci genových injekcí obrovský.

Nyní již sice není na premiérském postu Jacinda Ardernová, nicméně její nástupce je politik, který byl v její vládě přímo zodpovědný za covidovou politiku.

A nyní ten, kdo tehdy v jejím jméně pod výhružkami nutil lidi k tomu, aby se obětovali všanc experimentu, tvrdí, že nikdo nikoho k aplikaci tzv. „covid vakcín“ nenutil…

Zatímco se Novozélanďané připravují k volebním urnám, premiér Chris Hipkins prohlásil, že očkování proti covidu nikdy nebylo povinné. Lidé se nakonec rozhodli sami, říká premiér bez obalu ve videu, které se stalo virálním.

Hipkins, který funkci převzal po Jacindě Ardernové, byl dříve novozélandským ministrem pro covid.

 

V zemi byla během covidu zavedena očkovací povinnost pro většinu zaměstnanců, což mělo za následek, že Novozélanďané byli postaveni před volbu: dostat injekci nebo být propuštěni. Takže teď Hipkins najednou říká, že vláda nikoho nenutila, aby se nechal očkovat.

Kanadský premiér Justin Trudeau a bývalý australský premiér Scott Morrison také tvrdili, že očkování bylo dobrovolné a že se lidé sami rozhodli nechat se očkovat.

Taková tvrzení nyní nyní „lezou“ z prolhaných politiků, kteří dělali ve svých vlastních zemích neočkovaným ze života peklo – a to samozřejmě i s pomocí mainstreamových médií.

Možné je, že někteří z těchto politiků mají strach, že budou za svoji ničivou covidovou politiku hnáni před zodpovědnost. Proto se nyní snaží předstírat, že oni vlastně nikoho do ničeho nenutili.

Skutečně si myslí, že má většina lidí tak krátkou paměť?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Nový Zéland: Nástupce Ardernové tvrdí, že vláda nikdy nikoho nenutila, aby si aplikoval „covid vakcíny“ (video)

  1. zatím u nás se respektovala svoboda a lidská práva Na tvrdších opatřeních se vláda zatím nedohodla. Ve hře je lockdown neočkovaných https://youtu.be/7NFLwd2Lvi4?si=f9hEf1szOEQPQf6G Neočkovaní nejsou solidární a ohrožují ostatní. Museli jsme přitlačit, řekl Babiš https://youtu.be/Qso_LuyqRLc?si=Xp3RwCa2QMvRUpgI Andrej Babiš – od pondělí zavede ČR omezení pro neočkované (bavorský model) https://youtu.be/NIExCNPslfc?si=iZ9zYsvqQp6su2iW

      1. dej si na Youtube CNN Prima News a když se podivaš na videa co tam bylo před 2 roky pak to teprve bude nařez to Babiš každy den furt nějaká opatřeni tak jestli chceš videa s Magorem Babišem tak doporučim kouknout

  2. v ČR to doslova překypovalo svobodou a lidskými pravy jak jen to šlo Změny v nošení roušek, testování i očkování. Vláda zpřísnila opatření, další přibudou https://youtu.be/Ina4e13wsxY?si=579Lk6GkXLJhghEs Neočkovaní patří do lockdownu. Příslušník hodné STB, kandidát na La Prezidente Bureš a Vojtěch https://youtu.be/tyNVq0hbt78?si=jA31kKvsWfa4DMIq Hořejší: Pomůže jedině lockdown pro všechny. Řítíme se do většího průšvihu než na jaře https://youtu.be/6Xn3uR9wa7Q?si=KkAWv5Tl8okKAsKK prostě svoboda a lidská pravá jdou vidět všude

  3. Na slovensku už minulý měsíc začali poblitici tvrdit, že na slovensku COVID vakcíny nebyly povinné. Známý chtělpřejet česko-slovenské hranice a bez včeličky nebyl by mohl tyto hranice přejet… vice na vitazstvosvetla.org – sekce Správy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout