Velká Británie: Podívejte se, jak odpovídají vítači na otázku: „Můžeme u vás doma ubytovat migranta?“ (video)

Velká Británie: Podívejte se, jak odpovídají vítači na otázku: „Můžeme u vás doma ubytovat migranta?“ (video)

V minulosti se objevilo podobné video také ze Švédska. Jenže tehdy se tázali lidí na ulici, kteří nejprve odpověděli, že je třeba. aby země vítala další migranty.

Tedy šlo možná také o jedince, kteří mohli odpovídat kladně jen proto, že se báli odpovědět jinak a ve skutečnosti třeba podobnou politiku vůbec nepodporují. A co kdyby se to dozvěděl třeba zaměstnavatel nebo škola?

Jenže tentokrát se ptali skutečných britských vítačů. Tedy lidí, kteří v průvodu pod heslem „REFUGEES WELCOME“ dávali najevo, že podporují politiku otevřených hranic a bezbřehého vítání.

Koho jiného se tedy zeptat, zda by si doma ubytoval uprchlíka? V takovém vítačském průvodu přece musí každý jednoznačně říct, že velmi rád u sebe doma někoho ubytuje, byť by se měl sám omezit.

Jenže nakonec nikdo kladně neodpověděl. A ti, kteří zprvu kladně odpověděli, se vzápětí začali vymlouvat, že žijí v příliš malém bytě nebo v pronájmu, kde nikoho ubytovat nemohou.

Ani jeden z vítačů neodpověděl kladně. Ostatně, to jistě pochopíte i vy – a ani netřeba umět anglicky:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Velká Británie: Podívejte se, jak odpovídají vítači na otázku: „Můžeme u vás doma ubytovat migranta?“ (video)

  1. vítač jsou banda idiotu kdyby uměli uvažovat tak jim musí dojit že bytu nebude do budoucna dost takže je k ním nastěhuji a to je to sdíleni bytu + 15 minutová města a to těm Blbečkum nedojde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout