Obyvatelé německé obce vyhráli nad politiky a odvrátili plánované zřízení migračního centra

Obyvatelé německé obce vyhráli nad politiky a odvrátili plánované zřízení migračního centra

Příběh německé obce vám pomůže lépe pochopit důvod proč v Německu tak raketově roste právě AfD. A také ukazuje, že když se spojí velká masa lidí, může zvrátit i rozhodnutí politiků, kteří jednají proti jejich zájmům.

Podobné situace navíc pomáhají probudit další lidi a jsou možná důvodem proč je nyní v západoevropských zemích víc lidí, kteří si uvědomují, kam Evropa směřuje, než třeba u nás.

Poté, co se zhroutil vládní plán na výstavbu domova pro migranty v Oeventropu v německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko, více než 750 místních občanů, kteří se zúčastnili setkání, propuklo v bouřlivý potlesk, což podtrhlo rostoucí německý odpor proti pokračující invazi.

Pondělní setkání občanů nabralo senzační obrat, když majitel kláštera, který měl být přeměněn na uprchlické centrum pro 450 migrantů, spontánně stáhl svou nabídku na ubytování cizinců. Nemovitost, která patří Christophu Kraasovi, by se nazývala „Centrální ubytovací zařízení pro uprchlíky“ (ZUE).

Více než 750 místních obyvatel zaplnilo sportovní halu ve volebním obvodu Oeventrop, který patří městu Arnsberg. Místo je pozoruhodné, protože je to místo, kde vůdce Křesťanskodemokratické unie (CDU) Friedrich Merz držel své poslední křeslo před tím, než se ujal vedení strany. Venku byla událost vysílána dalším 150 obyvatelům.

Masový jásot propukl, když Kraas řekl, že nedovolí vládě, aby přeměnila jeho majetek na domov pro migranty.

Lidé ve městě vyjádřili své obavy ze zločinu a sexuálních útoků, pokud by bylo migrační centrum postaveno, zatímco místní politici se snažili obyvatelům říci, že takové obavy jsou zbytečné. Jenže ve světle současného dění v obohacovaných oblastech Německa bylo místním jasné, že jim politici lžou.

Politici se setkali s bučením a obyvatelé poukazovali na zločiny v sousedních čtvrtích, kde již byly domovy pro migranty. V německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko v poslední době razantně vzrostla kriminalita, například kategorie „vražda a zabití“ vzrostla o 23,4 procenta na 380 případů.

Údaje o trestné činnosti poukazují na neúměrné množství trestných činů spáchaných pachateli bez německého pasu, kteří tvoří přibližně 14,2 procenta obyvatel Severního Porýní-Vestfálska.

Tato skupina je však zodpovědná za 32,1 procenta všech pokusů o vraždu a vraždu v Severním Porýní-Vestfálsku, zatímco v oblasti zabití je zodpovědná za 41,9 procenta.

A to do této statistiky nejsou započítáni jedinci, kterým již stihli přidělit občanství nebo již v zemi narození Arabové a Turci, jichž je právě v této spolkové zemi zdaleka nejvíc. Všichni tito pachatelé jsou již ve statistikách v kolonce „Němec.“

Vládní představitelé se uchýlili k dlouhým projevům, aby se pokusili přesvědčit obyvatele Oeventropu, že migrační zařízení v jejich oblasti je nezbytné. Poté, co skončili s mluvením, měli obyvatelé jen hodinu na kladení otázek.

Jakmile bylo jasné, že obyvatelé jsou pevně proti domovu, podle Oeventrop.de, Kraas uvedl: „Ale jedna věc je jistá, dodržuji, co slibuji, bez vašeho souhlasu, nebudu souhlasit se ZUE (domovem pro migranty).“

Na pódiu se Kraas zeptal zástupců vlády, co by se stalo, kdyby svůj souhlas stáhl, a ti řekli, že budou v Arnsbergu pokračovat v hledání nového místa. Pak spontánně přistoupil k mikrofonu a řekl prostě: „Tímto svou nabídku stahuji.“

Celá sportovní hala pak propukla v potlesk ve stoje a jásot. Zástupci vlády vstali, oblékli si kabáty a bez další diskuse z akce odešli.

V celém Německu se otázka ubytování stovek tisíc migrantů stala žhavým tématem. Například ve městě Greifswald obyvatelé letos v referendu hlasovali proti výstavbě kontejnerové vesnice pro migranty. Navzdory demokratické vůli lidu starosta města řekl, že si prostě najdou jiné místo a migranty tam ubytují.

Starší obyvatelé byli také vyhozeni z pečovatelských domů na různých místech po celém Německu, což podnítilo protiimigrační nálady. Německé sociální bydlení je také stále více věnováno cizincům přičemž němečtí občané na seznamech sociálního bydlení musí po léta ustupovat nově příchozím.

Rostoucí hnutí proti masové invazi zaznamenalo v průzkumech vzestup protiimigrační strany Alternativa pro Německo (AfD), přičemž téměř jeden ze čtyř voličů nyní stranu podporuje.

Parlamentní předsedkyně AfD Alice Weidelová po vítězství občanů v Arnsbergu kritizovala vůdce strany CDU Merze a napsala:

„Je ironií, že v Merzově domovině Arnsbergu samotní občané ukončují katastrofální azylovou politiku tamní vlády CDU a semaforové federální vlády. Občanské protesty fungují. Stojí za to zvýšit hlas! Děkujeme všem účastníkům a zasvěcenému podnikateli!“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Obyvatelé německé obce vyhráli nad politiky a odvrátili plánované zřízení migračního centra

  1. BRIKS planuje tento mesiac prelomove vyhlasenie! Centralne banky uvazujucich statov nakupuju vo velkom zlato, uroky na hypotekach a inflacia rastu, blizi sa velky ekonomicky kolaps, ale vlady a mainstrem sa tvaria, ze sa predsa nic vynimocne nedeje a vsetko je v poriadku. Ale deje sa a čoskoro budu vsetci cumiet !
    https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/fiskalny-upadok-ameriky-neda-zastavit-coskoro-ju-bude-nasledovat-zvysok-sveta?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=trend_topbox&itm_position=6

  2. Nepochybujem o sfalšovaní budúcich parlamentných, krajinských aj komunálnych volieb v neprospech Alternatívy pre Nemecko. Aj my na Slovensku už máme neblahé skúsenosti s manipulovaním /1998, terajšia kampaň/ či dokonca otvoreným sfalšovaním /2002/ volieb do parlamentu, pripomeniem aj pochybné výsledky referenda o vstupe do EÚ tiež po brutálnej mozgy vymývajúcej kampani. Nehovoriac už o voľbách prezidentských.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout